geschoven is niet het juiste woord, hij is vol tegen de zijkant geklapt denk ik. als je kijkt naar de auto, die is helemaal ontzet. vreemde was dat het lijkt of hij 2 keer de auto heeft geraaktquote:Op maandag 18 juli 2005 00:18 schreef Patrick281 het volgende:
En als je zo opzij wordt geschoven mag je al voelt dat nu niet zo nog van geluk spreken dat je niets frontaal geraakt hebt zoals een lantaarnpaal of een boom.![]()
Bedoel dat hij toch 1 kant op moet, die auto is harder.quote:Op maandag 18 juli 2005 07:28 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
geschoven is niet het juiste woord, hij is vol tegen de zijkant geklapt denk ik. als je kijkt naar de auto, die is helemaal ontzet.
was om ff aan te geven dat hij echt tegen de auto reed en niet moest uitwijken oid en daardoor onderuit gingquote:Op maandag 18 juli 2005 08:23 schreef Patrick281 het volgende:
Bedoel dat hij toch 1 kant op moet, die auto is harder.
Maar ook die is goed beschadigt idd.![]()
idd, martie zei in de ambu nog tegen mij dat we de cams vol moesten schieten met foto's.quote:Confronterende foto's verdermaar wel goed om te zien.
lurkerquote:Op maandag 18 juli 2005 08:47 schreef Zonder_ZX9R het volgende:
@ Martie en Anita: Sterkte!
Ja, zo had ik het wel begrepen.quote:Op maandag 18 juli 2005 08:36 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
was om ff aan te geven dat hij echt tegen de auto reed en niet moest uitwijken oid en daardoor onderuit ging
quote:Op maandag 18 juli 2005 09:26 schreef Youp het volgende:
godvertyfteteringshit!!
kom je aan bij het gemeentehuis.. (net motor uit schorsing gehaald en verzekerd) "ja we kunnen geen rijbewijzen uitgeven, de link me de RDW ligt er uit"
GODVERDEGODVERDEGODVER
"en het kon wel eens de hele dag duren"![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
en om 2 uur gaan ze met zn allen holladiejeejen want dan is het gemeentehuis gesloten (iedere dag)![]()
sterven mogen ze, allemaal!!!
ja gekopieerd uit de gewone SC
dankje...quote:Op maandag 18 juli 2005 09:27 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Nog een keer feli met je papiertje.
![]()
Verder zijn we in mindere stemming hier, maar dat kan je teruglezen en op de foto's zien op deze pagina.![]()
Nope, heb me foon aan staan en naast me pc liggen…raus zou nog bellen/sms-en dus tis even afwachten.quote:Op maandag 18 juli 2005 09:40 schreef Makster het volgende:
Vraag me af hoe het met Marty isIemand al wat gehoord...
Zal allemaal wel goed komen denk ikquote:Op maandag 18 juli 2005 09:55 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
Nope, heb me foon aan staan en naast me pc liggen…raus zou nog bellen/sms-en dus tis even afwachten.
Ben verder ook niet vooruit te branden
Ja thanks, gaat best veel tijd inzitten.quote:
Ik ben echt helemaal ontdaan, vorig jaar bijna eenzelfde ongeluk gehad.quote:Op maandag 18 juli 2005 09:55 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
Nope, heb me foon aan staan en naast me pc liggen…raus zou nog bellen/sms-en dus tis even afwachten.
Ben verder ook niet vooruit te branden
Volgens mij maakt het knipperen weinig niets uit juridisch gezien, diegene die van baan verwisseld is altijd fout.quote:Op maandag 18 juli 2005 10:14 schreef Rietvaerder het volgende:
Maar hoe ligt de schuldvraag eigenlijk in deze? Totaal geen prioriteit op het moment, i know...
Had de auto al knipperlicht aan? of niet? Tis beide bijzondere verrichting natuurlijk.
Ja en nee, laten we eerlijk zijn, bij een inhaalmanoevre rijden we bijna altijd iets boven de maximale snelheid en dat weegt zwaarder bij het onderzoek.quote:Op maandag 18 juli 2005 10:16 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Volgens mij maakt het knipperen weinig niets uit juridisch gezien, diegene die van baan verwisseld is altijd fout.![]()
Wij hebben het juist niet zien gebeuren, hicham reed tussen martie en mij (als 2e dus) en hij keek net achterom toen het gebeurde. Ik reed te ver erachter (raus en youss reden weer daarachter en kwamen later aan)…maar de auto tussen hicham en martie en die auto waar hij tegen op reed heeft wel alles gezien en verklaarde dat die auto geen knipperlicht aan had en dat martie ongeveer 160 km/h reed…quote:Op maandag 18 juli 2005 10:20 schreef hollander172 het volgende:
Ja en nee, laten we eerlijk zijn, bij een inhaalmanoevre rijden we bijna altijd iets boven de maximale snelheid en dat weegt zwaarder bij het onderzoek.
Wel of geen knipperlicht is bijna niet te bewijzen en kan alleen worden gehaald uit de verklaring van ooggetuigen maar van wat ik begreep had/heeft de bestuurder van de auto al een andere mening dan de meeters die het hebben zien gebeuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |