Yup. En dat waren ook de mensen die als lid van u2.com als eerste kaartjes konden bestellen. Dus idd, de ietwat meer doorgewinterde fansquote:Op zondag 17 juli 2005 01:22 schreef calvobbes het volgende:
[..]
En de mensen die woensdag zijn geweest zijn ook wat meer die hard fans die al 's nachts in de rij lagen. Die zullen ook wel wat enthousiaster zijn dan de mensen die later kaartjes hebben gekocht
Kijk hier voor de gein is, dit is ook ab-nor-maal! Bijna 2500 $ per kaartje voor de Madison Square Garden show...quote:Op zondag 17 juli 2005 01:06 schreef DeeCruise het volgende:
Ben al de hele dag aan t zoeken naar tickets voor u2 in barcelona in augustus...Holy hell die lui durven wat te vragen! Belachelijk gewoon! Iemand nog een idee?
quote:Op zondag 17 juli 2005 01:24 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Yup. En dat waren ook de mensen die als lid van u2.com als eerste kaartjes konden bestellen. Dus idd, de ietwat meer doorgewinterde fans.
Me too.quote:Op zondag 17 juli 2005 01:36 schreef twentemeisje het volgende:
(baalt toch stiekem een beetje van het missen van WGRYWH, 40 en Miss Sarajevo)
Geen gezicht!quote:Op zondag 17 juli 2005 00:56 schreef calvobbes het volgende:
- Bono die tijdens Beautiful Day een Jerommeke uit het publiek haalt en prompt opgetild word. In de hand van de bodybuilder zingt Bono vrolijk door.
Hohoquote:Op zondag 17 juli 2005 01:50 schreef Gert het volgende:
Dus waar dat uitgebluste zooitje dat vanavond de arena bevolkte deze traktatie aan verdiende is me niet duidelijk....
quote:Op zondag 17 juli 2005 01:55 schreef calvobbes het volgende:
Je bent gewoon jaloers dat je er niet bij was
ik deel die meningquote:Op zondag 17 juli 2005 01:59 schreef DrXLTrouble het volgende:
Ik heb het vanavond in ieder geval hartstikke naar mn zin gehad![]()
Waar zat je dan ergens?quote:Op zondag 17 juli 2005 01:35 schreef dady het volgende:
Ik ben net terug, was erg leuk. Alleen echt heel jammer van de Arena, wat hij zong was niet te verstaan als hij praatte was het ook 90% zelf dingen invullen, vond het vooral erg jammer dat het zingen NIET te verstaan was, tenzij je de tekst kent natuurlijk
It was an accident!quote:Op zondag 17 juli 2005 00:56 schreef calvobbes het volgende:
Fucking Hell
Dat was wel even wat anders dan afgelopen woensdag
- Edge speelt zijn solo bij New Years Day wat anders. Bono blij en denkt dat die na lang aandringen eindelijk wat geëxperimenteerd heeft. Edge fluistert Bono in dat het gewoon een foutje was.
quote:Op zondag 17 juli 2005 02:54 schreef Murray het volgende:
En vak 119 reageerde wel leuk op de aansproringen vanuit het veld tot de wave.![]()
Ik zat in een Bijbels vakquote:Op zondag 17 juli 2005 02:56 schreef Helsie het volgende:
ik ook
Vak 119 was Fok! vak denk
* luister nu 40
O zeker welquote:Op zondag 17 juli 2005 02:57 schreef Waxxer het volgende:
IK WIL GODVERRRRDOMME WEER!!!!!!!!!!!!!!
Sorry ik vloek anders nooit zomaar echt...... je kent het wel.... beetje zoals.... junk..... methadon.... enzo...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |