Shamans need buffs!quote:Op vrijdag 15 juli 2005 13:01 schreef Bacow het volgende:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?FN=wow-general&T=4007445&P=1
![]()
Hmmm.. okay.. kijk net onder account management.. Kan dus naar geen enkel realm transitionen.. Omdat Sylvanas al een low population realm is..quote:Volgens mij kun je moven naar Frostwhisper? Dat is een 30% nl server (30% noors,zweeds,etc..), 30% overig
Alliance paladin..quote:Op Sylvanas zitten best een aantal nederlanders hoor. Ben je Horde of Alliance?
Ben nu lvl 18.. Maar heb niet veel tijd om te spelen, en er best lang over gedaan om hier te komen. Zou'k wel zonde vinden.. Maarja, bummer..quote:mocht je willen veraderen doe het nu, en niet als jelvl 40 bent ofzo
daar staan de meeste horde gewoon te wachten op een groupquote:Op vrijdag 15 juli 2005 18:40 schreef bupatH het volgende:
gvd ik wordt zo kwaad van die horde nerds die 24/7 SM campen,de kuthoeren
Mag ik je een tip geven? Over stappen naar andere guild. Je haalt gewoon op deze manier niet volledig rendement uit de game, en dat is zonde. Ik heb het na een tijd twijfelen ook gedaan, en het bevalt me prima. Als ik mn matties uit mn oude guild spreken wil, dan is gewoon even snel /w. Maar mn speelplezier is toch wel echt stukken hoger geworden na de overstapquote:Op vrijdag 15 juli 2005 14:54 schreef PBateman1978 het volgende:
Uit vorige topic:
[..]
Nee, ik mag blij zijn als er 5 lvl 60ers online zijn in mijn guild, en het is dus nu kiezen of delen geloof ik, OF ik ga naar een raid-guild (als ik daar uberhaupt in kom) en laat mijn WoW buddies ''in de steek'', OF er moet een soort van guild-alliance of merge komen, maar dat zie ik ook niet meer gebeuren na wat pogingen.
idemquote:Op vrijdag 15 juli 2005 21:51 schreef Rodie83 het volgende:
[..]
Mag ik je een tip geven? Over stappen naar andere guild. Je haalt gewoon op deze manier niet volledig rendement uit de game, en dat is zonde. Ik heb het na een tijd twijfelen ook gedaan, en het bevalt me prima. Als ik mn matties uit mn oude guild spreken wil, dan is gewoon even snel /w. Maar mn speelplezier is toch wel echt stukken hoger geworden na de overstap
Hint: Druids met zo'n armour class dragen geen Cenarion.quote:Op vrijdag 15 juli 2005 21:43 schreef Gamedemon het volgende:
nou kan je me veel wijsmaken dat er druids zijn met 13k armour geloof ik geen zak van, je komt nu 8852.8 tekort delen door 3.6 = 2459.11 dat je nog aan trinkets, wapens en ringen bij elkaar moet krijgen, geloof mij maar dat KAN niet
Dus jij wilt beweren dat er rogues rondlopen met 4500 armour?quote:Op zaterdag 16 juli 2005 02:11 schreef Leshy het volgende:
[..]
Hint: Druids met zo'n armour class dragen geen Cenarion.
Warden Staffquote:Op zaterdag 16 juli 2005 03:02 schreef Max_Dark het volgende:
Hint: Shit als Warden Staff en Smoking Heart of the Mountain, Dark Iron rings etc. Het kan WEL.
Idd, vaag!quote:Op zaterdag 16 juli 2005 09:38 schreef mvt het volgende:
hmm, vaag, mijn game time schijnt op te zijn, maar ik heb geen waarschuwingen gekregen de afgelopen week.
En de Wowsite ligt er ook uit
Ik tel even op en ik kom uit op 2626 armor. Maal 360% Dire Bear bonus: 9453. Heel netjes, maar die overige 2k is gebuft. 13-14k armor is imo onmogelijk, of iemand mag zn profiel even uploaden en vertellen hoe het inelkaar steekt.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 10:59 schreef Tain het volgende:
http://wow.allakhazam.com/profile.html?144812
Een druid met 11780 armor
13-14k lijkt me indd ook niet mogelijkquote:Op zaterdag 16 juli 2005 11:20 schreef Rodie83 het volgende:
[..]
Ik tel even op en ik kom uit op 2626 armor. Maal 360% Dire Bear bonus: 9453. Heel netjes, maar die overige 2k is gebuft. 13-14k armor is imo onmogelijk, of iemand mag zn profiel even uploaden en vertellen hoe het inelkaar steekt.
Ik heb ook beter spul. Het is gewoon leuk om een set te hebbenquote:Op vrijdag 15 juli 2005 16:13 schreef Leshy het volgende:
Ah, netjes. Ik heb zelf nooit de moeite genomen om hem helemaal af te maken, voornamelijk omdat Dire Maul veel betere items oplevert.
Misschien toch eens een keertje Rivendare en Gandling gaan farmen voor de looks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |