ah ok, weer wat geleerdquote:Op dinsdag 19 juli 2005 13:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Vibrato en chorus hebben inderdaad wel iets met elkaar te maken, in die zin dat sommige choruseffecten een mix maken tussen je originele signaal en een gevibreerd signaal. Maar tremolo is verandering in volume, terwijl vibrato verandering is in toonhoogte. Behalve bij Fender, die het altijd precies andersom labelen
Tijd voor een kofferquote:Op dinsdag 19 juli 2005 18:08 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
ah ok, weer wat geleerd![]()
ik wou trouwens nog een foto maken van me effectjes, here it comes
clique
dat grijze bakje links is me home-made footswitch
Ey tof jammer dat je er niet meer op kunt spelen.. maar hij ziet er mooi uit.. weetje ongeveer uit welk jaar ze komt?quote:Op zondag 17 juli 2005 18:28 schreef Gitarist het volgende:
Mensen, ik heb gisteren op een vlooienmarkt in Haarlem een oude gitaar op de kop getikt!
Het gaat om een Lewa van Nederlandse makelij.
[afbeelding]
[afbeelding].
Ik heb hem niet gekocht om op te spelen (dat gaat ook niet meer, hals is redelijk krom en de stemknoppen zitten erg vast), meer voor het hebben zeg maar.
Het enige wat ik van deze gitaar weet is dat het waarschijnlijk gemaakt is van eikenhout. Kan iemand mij meer over het merk en deze gitaar vertellen? Wat is ongeveer het bouwjaar???
Ik heb een v-amp 2 maar die switcht niet snel genoeg om midden in een nummer van effect te veranderen, tenzij je het voor elkaar kunt krijgen om voor het schakelen een halve seconde stil te houden of zo. Ik gebruik hem ook alleen om thuis te multitracken.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 11:16 schreef rs1978 het volgende:
ik dacht aan de small clone chorus, maar voor een paar 10-tjes meer heb je al een behringer v-amp2, maar ik weet niet of die in een optreden makkelijk is te gebruiken om snel van instelling te switchen.
?quote:
Kun je bij het programmeren niet de modulaties door laten lopen over twee patches?quote:Op woensdag 20 juli 2005 12:14 schreef Laxe het volgende:
[..]
Ik heb een v-amp 2 maar die switcht niet snel genoeg om midden in een nummer van effect te veranderen, tenzij je het voor elkaar kunt krijgen om voor het schakelen een halve seconde stil te houden of zo. Ik gebruik hem ook alleen om thuis te multitracken.
Hij is wel bespeelbaar hoor... alleen gaat stemmen heel moeilijk...quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:07 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ey tof jammer dat je er niet meer op kunt spelen.. maar hij ziet er mooi uit.. weetje ongeveer uit welk jaar ze komt?
Ik speel in september met mijn band in het voorprogramma van Paradise Lostquote:
Als jij nou gewoon dat ding eens naar de gitarenboer brengt om hem te laten afstellen ipv zelf eraan te klooien, want zo te horen heb je er de ballen verstand van!!!quote:Op woensdag 20 juli 2005 20:28 schreef MidnightRambler het volgende:
Godverrekeeeeeenker!!![]()
Heb ik een tijdje geledel al weer een Ibanez GRG 270 B gekocht met Floyd Rose erin.
Dus ik die dingen opendraaien, stemmen, dichtdraaien, stemmen met die kleine dingen, maar 't is niet goed, dus ik weer opendraaien, stemmen, dichtdraaien, stemmen met die kleine dingen, maar 't is WEER niet goed, dus ik weer... ga zo maar door.
Goed eindelijk klinkt ie dan wel aardig, ga je een akkoordje spelen en gebruik je je tremelo... IS HET HELE GODVERSEKOLETERING DING WEER ONTSTEMD!! Zo ben ik dus 5 minuten zoet met 1 akkoordje.![]()
En nou komt het mooiste, de binnenkant van dat dingetje waar je dat ding vastdraait(weet ik hoe het klereding heet) met zo'n sleuteltje is godverdomme AFGESLETEN dus nou kan ie ook niet meer dicht.![]()
![]()
Hoe kunnen ze zo'n GODVERGETEN KUT DING VERKOPEN!?!?!![]()
En ik, heb er destijds als zielige tiener mijn fijngespaarde zakgeld voor neergeteld en nou dit IBANEZ STELLTJE TERING LIJERS LEER GODVERDOMME GITAREN MAKEN!!![]()
![]()
Hmm, zo uit die reactie was het een goed idee dat ik niet suggereerde dat het aan de Ibanez lagquote:Op woensdag 20 juli 2005 21:48 schreef Ibanez het volgende:
[edit] koop jij je eerst een fatsoenlijke gitaar voordat je gaat lopen spuugen dat een bepaald merk geen gitaren kan bouwen; aardappel: denk je nou werkelijk dat je voor 215 euro een echte floyd erop hebt?????
Ik zat er ook al klaar voorquote:Op woensdag 20 juli 2005 22:09 schreef Litpho het volgende:
[..]
Hmm, zo uit die reactie was het een goed idee dat ik niet suggereerde dat het aan de Ibanez lag.
nee ik snap er inderdaad niks van wanneer legt iemand dat eens fatsoenlijk uit afstellenquote:Op woensdag 20 juli 2005 21:48 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Als jij nou gewoon dat ding eens naar de gitarenboer brengt om hem te laten afstellen ipv zelf eraan te klooien, want zo te horen heb je er de ballen verstand van!!!![]()
Ik speel al sinds ik gitaar speel met die tremmolo's en heb nog nooit problemen gehad!
heb je eens met snaar dikte enzo liggen klooien of iets? Of er zelf aan gesteld?
[edit] koop jij je eerst een fatsoenlijke gitaar voordat je gaat lopen spuugen dat een bepaald merk geen gitaren kan bouwen; aardappel: denk je nou werkelijk dat je voor 215 euro een echte floyd erop hebt?????
ik heb ook een ibanez met een floyd rose brug, maar ik heb hem gewoon vast gezet de veren die ik erbij kreeg, had echt geen zin in dat gezeik en zo een behoefte heb ik niet aan tremoloquote:Op woensdag 20 juli 2005 23:51 schreef MidnightRambler het volgende:
[..]
nee ik snap er inderdaad niks van wanneer legt iemand dat eens fatsoenlijk uit afstellen![]()
215.. dat kostte die destijds trouwens niet is nu een oud model
en ookal is ie niet echt zet het er dan niet op maar niet iets wat je gitaar naar de klote helpt![]()
Waarom kocht je dan niet een gitaar met vaste brug?quote:Op donderdag 21 juli 2005 01:47 schreef rezjeh het volgende:
[..]
ik heb ook een ibanez met een floyd rose brug, maar ik heb hem gewoon vast gezet de veren die ik erbij kreeg, had echt geen zin in dat gezeik en zo een behoefte heb ik niet aan tremolo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |