Op dit tijdstip wél waarschijnlijk.quote:
Wie is die gast!? Serieus weet je.quote:Op donderdag 14 juli 2005 01:32 schreef Shirley het volgende:
Sinds een aantal minuten ben ik ervan op de hoogte dat NJ onze nieuwe mod is.
Nu zie ik em zo een beetje tekeergaan met die slotjes, en ik wou alleen even zeggen:
Dat doe je verdomd goed kerel! Lekker abrupt, hup die kuttopics weg! Ga zo door.
Ik kan niet wachten tot je een slotje op deze gooit
Open jij eens een topic.quote:Op donderdag 14 juli 2005 01:36 schreef Furious het volgende:
Waar blijft dat slotje nou op dit kut-topic? Of moet ik Yvonne bellen!
NJ is een oudgediende. Als je hem niet kent, dan ben je een newbie. Opzouten dan hier!quote:Op donderdag 14 juli 2005 01:35 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Wie is die gast!? Serieus weet je.
So what. Als hij niet kan modden: hup in de kindercontainer, en snel.quote:Op donderdag 14 juli 2005 01:37 schreef Shirley het volgende:
[..]
NJ is een oudgediende. Als je hem niet kent, dan ben je een newbie. Opzouten dan hier!
Jou ken ik ook niet, weet je. 'Oudgedienden' horen ook te blijven posten, anders zijn het gewoon eerder geregistreerde klotenewbies.quote:Op donderdag 14 juli 2005 01:37 schreef Shirley het volgende:
[..]
NJ is een oudgediende. Als je hem niet kent, dan ben je een newbie. Opzouten dan hier!
Agreesquote:Op donderdag 14 juli 2005 01:39 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Jou ken ik ook niet, weet je. 'Oudgedienden' horen ook te blijven posten, anders zijn het gewoon eerder geregistreerde klotenewbies.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |