Volgens imdb.com zou Brando "$250,000 plus percentage of gross" verdiend hebben met zijn rol. En bovendien was het in deel twee de bedoeling een jonge vito corleone te portretteren, daarom was het onmogelijk Brando opnieuw te vragen. Vandaar dat De Niro don vito speelt in deel tweequote:Op dinsdag 3 februari 2004 23:33 schreef mrcool het volgende:
Detail: Brando is nooit betaald voor zijn rol in deel 1, vandaar dat ze hem ook niet konden krijgen voor deel 2 en de Niro inschakelden. Paramount heeft namelijk nooit gewild dat Brando de rol van Don Vito kreeg.
Misschien moet je de film gewoon eens kijkenquote:Op dinsdag 1 juni 2004 17:28 schreef Valar het volgende:
ik heb 2 vragen voor CKV over the Godfather 1
1in het begin van de film, zien we spcifieke gebruiken van de Italo-gemeenschap.
welke spicifieke ceremonie en andere gebruiken worden hier getoond en hoe worden ze in beeld gebracht?
ik weet dat het over de bruiloft gaat maar verder....
2welke bedoeling of boodschap wil de regisseur met deze film doorgeven?
heb ik gedaan maar deze vragen weet ik echt niet meer..quote:Op dinsdag 1 juni 2004 17:52 schreef Dr_Evil het volgende:
[..]
Misschien moet je de film gewoon eens kijken
Volkomen mee eens! Die dubbele verhaallijn is gewoon geniaal!quote:Op dinsdag 7 september 2004 15:20 schreef Jed1Gam het volgende:
2 vind ik de beste..Argumenten zijn al genoemd.
Waar bestel je die poster?quote:Op dinsdag 7 september 2004 18:35 schreef mrcool het volgende:
[..]
Volkomen mee eens! Die dubbele verhaallijn is gewoon geniaal!![]()
[afbeelding]
Ik geloof dat je gelijk hebt ja, hij is een bastaardskind en heeft de achternaam van zijn moeder. Die poster heb ik btw gekregen van een maat van me, geloof dat ie hem heeft gehaald bij Expo.quote:Op dinsdag 7 september 2004 20:28 schreef fratsman het volgende:
[..]
Waar bestel je die poster?![]()
edit:
Even een klein vraagje,
In GF 3 wordt Vincent Mancini geintroduceerd, de zoon van Sonny. Maar als het de echte zoon van Sonny was geweest, dan had ie toch gewoon Corleone moeten heten? Vervolgens noemt Joey Zaza hem Bastardo bastaard dus. Maar wie is dan de moeder van Vincent? Dat bruidsmeisje wat Sonny gepaald heeft toen Conny trouwde?weet iemand dit?
Hier ben ik het volkomen mee eens! Dit komt bij mij door de geniale dubbelle verhaallijn!quote:
ja en de sublieme acteer werk van de Niroquote:Op zondag 23 januari 2005 15:49 schreef mrcool het volgende:
[..]
Hier ben ik het volkomen mee eens! Dit komt bij mij door de geniale dubbelle verhaallijn!
Idd, de Niro zet een goede prestatie neer in deel 2 als de jonge Vito Andolini! Meesterlijk gewoon!quote:Op zondag 23 januari 2005 16:02 schreef Dos37 het volgende:
[..]
ja en de sublieme acteer werk van de Niro
"Do you spend time with your family? Good. Because a man that doesn't spend time with his family can never be a real man. "quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |