Und weiter.quote:Football Manager 2005 is het nieuwe voetbalmanagementspel van Sports Interactive. De al langer bestaande en bekroonde engine van Sports Interactive is geperfectioneerd en daarbij heeft men goed rekening gehouden met het commentaar van fans van de vorige spellen..
Kenmerken:
* Inclusief de officiele Nederlandse Eredivisie en alle andere belangrijke competities in Europa en de rest van de wereld.
* Meer dan 140 speelbare eredivisies en meer dan 100 speelbare cupcompetities
* Meer dan 235.00 spelers in de database en meer dan 14.000 clubs om te managen !
* Data verzameld door een netwerk van meer dan 2.500 onderzoekers, verspreid over de hele wereld
* Verbeterde 2D Top Down wedstrijdengine
Ja...lekker...wrijf het er even inquote:Op woensdag 13 juli 2005 13:27 schreef mordradead het volgende:
Pezzarosside 2 seizoenen dat hij bij mij heeft gespeeld was hij 2x topscorer (championship 43, pl 18) nu heeft hij in november er alweer 16 in liggen... toch is hij niet mijn topscorer, dat is atm hersi met 18 goals
FC Dordrecht.quote:Op donderdag 14 juli 2005 12:35 schreef Superheld het volgende:
Welk team speel je mee Cartman?
Mooie uitdaging.quote:
Uhu, wil dit seizoen promoveren. Heb niet echt veel zin om weer een seizoen in de GGD te bivakeren...quote:Op donderdag 14 juli 2005 12:37 schreef Superheld het volgende:
[..]
Mooie uitdaging.![]()
Godver, mijn seizoen met sparta waarin het zo goed ging is weg![]()
Klopt. Hij is goedkoop, komt altijd, is multi-functioneel en geeft buitengewoon veel assists. Hij wil ook altijd wel komen. Ik had m met Wolves, en verkocht hem uiteindelijk voor ongeveer 8M, en nu heb ik hem in een nieuwe game met Napoli ook gehaald (mijn game met Verona ging echt rampzalig slecht...)quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:21 schreef BobRooney het volgende:
Ik heb Majoros kunnen aantrekken. En die doet echt heel goed. Veel assists, en bijna altijd man of the match. Scoort niet veel, maar die assists zijn echt goud waard.
Ja dat maakt het al wat lastiger en zeker als je geen/weinig geld hebt. Die sleutelspelers gewoon zo lang mogelijk vast houden. Hopen op de nacompetitie dan maar.quote:Op donderdag 14 juli 2005 13:26 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Uhu, wil dit seizoen promoveren. Heb niet echt veel zin om weer een seizoen in de GGD te bivakeren...
Maar aangezien Roda JC en FC Utrecht gedegradeerd zijn, zie ik het niet zo rooskleurig in. Mijn verdediging is ook niet echt geweldig en twee sleutelspelers willen weg.
Ik ben alleen bang dat hij niet zal aarden in Italie. Maar mijn ervaring leert dat je gewoon moet volhouden dan, in ieder geval tot ze de taal spreken. Maar tot nu toe geen vormcrisis wat dat betreft. De assists blijven komenquote:Op donderdag 14 juli 2005 13:43 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Klopt. Hij is goedkoop, komt altijd, is multi-functioneel en geeft buitengewoon veel assists. Hij wil ook altijd wel komen. Ik had m met Wolves, en verkocht hem uiteindelijk voor ongeveer 8M, en nu heb ik hem in een nieuwe game met Napoli ook gehaald (mijn game met Verona ging echt rampzalig slecht...)
Ach, op zijn positie kan het niet aarden niet zo heel veel kwaad. Achterin wil het wel eens erger zijn. Voorlopig is hij bij Napoli een van de besten.quote:Op donderdag 14 juli 2005 13:46 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Ik ben alleen bang dat hij niet zal aarden in Italie. Maar mijn ervaring leert dat je gewoon moet volhouden dan, in ieder geval tot ze de taal spreken. Maar tot nu toe geen vormcrisis wat dat betreft. De assists blijven komen![]()
Dat is moeilijk te zeggen...kan aan je tactic liggen, dus daar kan je wat aan gaan sleutelen. Vermoeidheid van spelers, ontevreden spelers, druk schema, etcetera. Wat is je opstelling/tactic?quote:Op vrijdag 15 juli 2005 10:04 schreef Superheld het volgende:
Ben bezig met Feyenoord, na een hele goede periode (ongeslagen winterkampioen)een erg slechte periode(3 x achter elkaar verliezen).
Iemand die weet hoe je dat kan stoppen?![]()
Tactic isquote:Op vrijdag 15 juli 2005 10:07 schreef Winski05 het volgende:
[..]
Dat is moeilijk te zeggen...kan aan je tactic liggen, dus daar kan je wat aan gaan sleutelen. Vermoeidheid van spelers, ontevreden spelers, druk schema, etcetera. Wat is je opstelling/tactic?
Motta vind ik persoonlijk beter...is voor mij vaak een zekerheid geweest achterin...Etafia had dat wat minder vond ik. Motta speelt voor Aurora toch?quote:Op vrijdag 15 juli 2005 10:37 schreef mordradead het volgende:
Motta (voornaam weet ik niet) en Greg Etafia, beide moeten onder een half miljoen kunnen worden gehaald
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |