Dan moet ik een tank inbouwen en kan ik geen bagage meer meenemen en bovendien is mijn motor dan na 100.000 versleten.quote:Op maandag 11 juli 2005 20:16 schreef Adfundum het volgende:
Benzineauto's schijnen ook heel goed op LPG te rijden..
In deze tijden denk ik dat je echt serieus voordelig kan rijden met een lpg gebakje...quote:Op maandag 11 juli 2005 20:16 schreef Adfundum het volgende:
Benzineauto's schijnen ook heel goed op LPG te rijden..
ik geloof er niets van.quote:Op maandag 11 juli 2005 20:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
Ergens heb ik gelezen dat de omzet van de benzinepompen al aan het dalen is - vreemdgenoeg -
Ik wel, ik heb echt het idee dat mensen nu zuiniger rijden, op de snelweg heb je veel meer mensen die nu 100-120 rijden dan vroeger. Ik zit toch zo'n 4 uur per dag op de weg.quote:
bijde zijn vooroordelen en stammen uit het stenen tijdperk.... met de huidige generaties auto;s en gas installaties.. is dit allang niet meer zo....quote:Op maandag 11 juli 2005 20:21 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Dan moet ik een tank inbouwen en kan ik geen bagage meer meenemen en bovendien is mijn motor dan na 100.000 versleten.
gewoon een 2e handsje kopen die al op gas rijdt. Verder had mijn vorige auo er al bijna 300.000 op staan, waarvan de laatste 100.000 door mij zonder enig onderhoud.quote:Op maandag 11 juli 2005 20:21 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Dan moet ik een tank inbouwen en kan ik geen bagage meer meenemen en bovendien is mijn motor dan na 100.000 versleten.
Daar geloof ik van alles van...quote:
Waarom open je dan altijd topics over de uit de pan rijzende benzineprijzen, BHFH?quote:Op maandag 11 juli 2005 20:59 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
gewoon een 2e handsje kopen die al op gas rijdt. Verder had mijn vorige auo er al bijna 300.000 op staan, waarvan de laatste 100.000 door mij zonder enig onderhoud.
Vroegáh stonden ze ook nog niet zo veel te flitsen en te controleren overal..quote:Op maandag 11 juli 2005 20:41 schreef Adfundum het volgende:
Ik wel, ik heb echt het idee dat mensen nu zuiniger rijden, op de snelweg heb je veel meer mensen die nu 100-120 rijden dan vroeger. Ik zit toch zo'n 4 uur per dag op de weg.
Nitro als in nitro-oxide? Dat levert in een verbranding toch alleen het zuurstof, en kàn dus niet eens zelf ontbranden?quote:Op maandag 11 juli 2005 20:15 schreef Dualdude het volgende:
Uhuh pure nitro gaat vast werkenEn is ook goedkoper dan benzine
Kost momenteel zo'n ¤25,- per KG. (minder dan een liter)
In een diesel kun je wel zonder problemen kerosine tanken met een additief gemengd. In een benzine kan het zowiezo niet.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 15:44 schreef God_de_Vader het volgende:
kerosine kost slechts 0.40 euro de liter ... maar beetje te agressief :-) het kan in een gewone benzine motor maar ... nja hij zal snel het leven geven hooguit paar duizend kilometerverder blijken er wel succesverhalen te zijn van mensen die met methanol rijden... prijzen ken ik niet direct maar weet wel dat je het alleen bij de apotheek kan krijgen en ... nja die gaat jouw toch wel eens vragen stellen als je daar iedere week 60 liter van komt halen! Dit is niet drinkbare alcohol Ethanol wel maar is stuk duurder
Verder moet je wel aanpassingen doen. Alle rubbers moeten vervangen worden door sterkere omdat het een veel agressievere brandstof is ... ook is Methanol inademen niet al te gezond dacht ik mij te herinneren.
dat laatste klopt niet. Hydrazine zit inderdaad in bijvoorbeeld F16's, maar alleen als noodbrandstof om bij een emergency de systemen aan de gang te houden. VOor de rest vliegt een F16 ook gewoon op kerosine. Hydrazine is overigens levensgevaarlijk en zeer dodelijk bij het inademen van de gassen.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 19:23 schreef Five_Aces het volgende:
wat BFHF zegt zou goed kunnen. Kerosine is een brandstofproduct welke tussen diesel en benzine in zit qua viscositeit & stookwaarde. Een auto op kerosine bouwen zou normaal ook geen probleem zijn. En de luchtvaart wordt het nou eenmaal gebruikt omdat het goedkoop is.
Kerosine gaat overigens niet in straaljagers, dat is Hydrazine (jetfuel)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |