Luie ridders moeten er ook zijn.quote:Op donderdag 14 juli 2005 09:08 schreef Z het volgende:
Die OP heb ik gewoon gekopieerd hoor.
Toen ik voor het eerst iets van Coldplay hoorde wist ik zeker dat het een nieuw projectje van Bono was, net als The Passengers. En dat heb ik ook nog maanden volgehoudenquote:Op dinsdag 12 juli 2005 13:36 schreef m021 het volgende:
Je moet inderdaad Coldplay niet zien als een ripoff van U2, dat is niet eerlijk. Afgezien van het feit dat ik Coldplay minder goed vind dan U2, zie ik ze toch apart van elkaar als leuke bands.
Coldplayfans die echter ontkennen dat Coldplay op U2 lijkt, zijn dom bezig. De overeenkomsten zijn iig duidelijk.
Dat doet er toch helemaal niet toe?quote:Op zaterdag 16 juli 2005 01:21 schreef evert het volgende:
maar hoe zinvol is het een 3e cd van een groep te verlijken met een groep die al 25 jaar bezig is?
in de oor recensie staat hier ook een goede verwijzing naar. waar was U2 met het derde album? toen had het nog niet de status om een stadion uit te verkopen.
mja, ik vind wel dat je een punt hebt. Want kan een band echt 'beter' worden? Denk het niet, misschien iets andere muziekstijl maken, of de zang, maar dat is bij Chris n.v.t.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 09:13 schreef m021 het volgende:
[..]
Dat doet er toch helemaal niet toe?
De vergelijking ging over de muziek, niet over de status.
Ik denk er nog steeds hetzelfde over als vlak nadat ik 'm kocht: een typische 3-sterren plaat voor mij. Geen klassieker, gewoon goed/degelijk.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 18:50 schreef methodmich het volgende:
Mensen die hem al zat zijn?
Of mensen die hem juist voelen groeien?
zoals eerder gezegd, sinds het concert grijs aan het draaienquote:Op zaterdag 16 juli 2005 18:50 schreef methodmich het volgende:
Mensen die hem al zat zijn?
Of mensen die hem juist voelen groeien?
Wat cool.quote:Op zondag 17 juli 2005 10:49 schreef Cybart het volgende:
van X&Y zijn ter wereld 5 testdiscs gemaakt...
en ik mag me gelukkig prijzen dat ik er 1 van heb kunnen bemachtigen![]()
ik voel 'm groeien...quote:Op zaterdag 16 juli 2005 18:50 schreef methodmich het volgende:
Mensen die hem al zat zijn?
Of mensen die hem juist voelen groeien?
Ik ook !!!quote:Op zondag 17 juli 2005 00:16 schreef Hansnr8 het volgende:
[..]
zoals eerder gezegd, sinds het concert grijs aan het draaien![]()
heb de testdisc nog niet geluisterd (geen tijd voor gehad).quote:Op zondag 17 juli 2005 12:47 schreef m021 het volgende:
[..]
Wat cool.
Zijn er nog verschillen tussen de testdisc en de winkelversie?
volgens mij vinden mensen dat ze steeds meer poppy gaan klinken...quote:Op maandag 18 juli 2005 20:50 schreef Frank-NL het volgende:
Wat een gezeik over deze CD zeg, viel me in het vorige topic ook al op. Vooral "Parachutes geweldig, AROBTTH minder, X&Y slecht" heb ik al te vaak voorbij zien komen
Hoe populairder een band wordt, het meer de mensen gaan roepen dat het slecht is...
Vind ik niet, vind ze nog altijd even goed, maar omdat coldplay zo populair is geworden vind men het poopy klinken, scheitquote:Op dinsdag 19 juli 2005 14:12 schreef Krizzol het volgende:
[..]
volgens mij vinden mensen dat ze steeds meer poppy gaan klinken...
Wat mij betreft hadden de jongens wat prominentere piano en fermere drumsquote:Op dinsdag 19 juli 2005 14:12 schreef Krizzol het volgende:
[..]
volgens mij vinden mensen dat ze steeds meer poppy gaan klinken...
Fix You is mijn favoriet op het moment.quote:Op woensdag 27 juli 2005 08:41 schreef PostManBart het volgende:
Zijn er meer mensen net zoals ik die Talk het mooiste nummer van het album vinden?
ooooohquote:Op woensdag 27 juli 2005 08:41 schreef PostManBart het volgende:
Zijn er meer mensen net zoals ik die Talk het mooiste nummer van het album vinden?
Helaas is er geen vertaler die terug naar tekst kan vertalen.quote:
Het eerste woord is 'Coldplay'quote:Op woensdag 27 juli 2005 12:11 schreef Z het volgende:
Je mag 3 keer raden.
'zuigt' is het in elk geval niet.quote:Op woensdag 27 juli 2005 12:16 schreef Z het volgende:
Het tweede woord is een samenvatting van wat ik van coldplay vind
ookquote:
weet ik niet. ik bedoel: iedereen heeft zijn eigen smaak en zijn eigen idealen. Ik vind gewoon dat je de mening en smaak van anderen moet respecteren. Ook al ben je het er niet mee eens, hoef je het nog niet belachelijk te maken.quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:27 schreef peaceman het volgende:
Ik heb ook mensen horen beweren dat het de beste band ter wereld zou zijn![]()
de mensen die dat zeggen moeten eens uit de schuilkelder komen zou ik zo zeggen![]()
Iedereen heeft inderdaad zijn eigen smaak en die respecteer ik ook, maar als iemand zegt dat Coldplay de beste band ter wereld is, spreek diegene gewoon een feitelijke onwaarheid.. (geen smaak-onwaarheid trouwens). Zelf ben ik redelijk weg van REM en Radiohead, maar ook dat zijn niet de beste bands ter wereld. Dan kom je toch veel eerder bij The Beatles uit.quote:Op woensdag 27 juli 2005 19:17 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
weet ik niet. ik bedoel: iedereen heeft zijn eigen smaak en zijn eigen idealen. Ik vind gewoon dat je de mening en smaak van anderen moet respecteren. Ook al ben je het er niet mee eens, hoef je het nog niet belachelijk te maken.
Dat is nog niks!! Toen 'Rush of Blood' uitkwam schreef the Rolling Stone dat ze beter dan Pink Floyd waren.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 05:44 schreef BG2 het volgende:
kvind het erg overdreven dat mensen ze nu al met U2 vergelijken qua status.
Fix you vind ik persoonlijk ook een super mooi nummer waar ik kippenvel van krijgquote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:01 schreef ImPrEzA het volgende:
Ik vind t eigenlijk jammer dat Fix You de single wordt. Het is één van mijn X&Y favorieten, en als een nummer wordt uigebracht als single is de kans zo groot dat hij gaat vervelen, omdat je hem te vaak hoort..
Idd; Midnight Live, Storytellers, exclusive "Fix You" clip. Waarvoor? Album is nu alweer een tijdje uit en er is geen concert in Nederland (binnenkort)? Ik vind het zelf wel leuk, het begint alleen, zélfs voor Coldplay, iets te veel te worden.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 00:36 schreef Myra het volgende:
[..]
Fix you vind ik persoonlijk ook een super mooi nummer waar ik kippenvel van krijgIk denk niet dat dat nummer mij zou gaan vervelen. Weet je hoevaak ik The Scientist heb gehoord en op heb staan.....het blijft een mooi nummer
![]()
Trouwens, ik heb Coldplay de afgelopen week erg vaak op MTV langs zien komen! Concerten, singles, interviews...joehoe![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |