Zet je breezer eens aan de kant en leer begrijpend lezen.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:41 schreef Megumi het volgende:
[..]
Tja dus jij vindt het ook aanvaadbaar de hand van Adolf Hitler te schudden terwijl je weet dat hij zes miljoen joden heeft vermoord en op de kop toe gooi je nog wat joden zijn richting uit. Want die waren in jou kamp aanwezig en hadden jou goed geholpen als tolk en dergelijke.
Dat zeg ik niet. Erg triest dat je dat ervan maakt. Tekenend, ook.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:36 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dus de moslims daar moeten dankbaar zijn dat er 10000 mensen zijn dood gegaan. Rare kijk op het leven heb jij.
Wat mij betreft hadden we ook niet hoeven gaan. Die moslims hadden zelf ook genoeg schuld aan het conflict.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:28 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Tja, dan moet je toch gewoon niet gaan?
Het is net zoiets als een loodgieter die komt opdagen maar dan niet de gootsteen wil ontstoppen
Tuurlijk had Nederland er geen schuld aan maar dan zeg je dus dat ze er niet waren. Neem ik aan dat is nieuw voor mij. Ze waren er keken toe en deden niks om die burgers te redden. Is mijn indruk maar heb het dus fout.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:46 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Zet je breezer eens aan de kant en leer begrijpend lezen.
En kijk meer TV, zodat je weet waarover je het hebt.
Nederland had er geen schuld aan, met wat er is gebeurd.
Ik zei al.... Kijk meer TV...quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:51 schreef Megumi het volgende:
[..]
Tuurlijk had Nederland er geen schuld aan maar dan zeg je dus dat ze er niet waren. Neem ik aan dat is nieuw voor mij. Ze waren er keken toe en deden niks om die burgers te redden. Meer info graag want er waren dus geen Nederlanders daar.
Nee leg mij eens uit zonder het over drank te hebben waarom men daar niet verantwoordelijk voor is. Leg mij eens uit waarom de bevel voerende Nederlander de handen schud van een nu gezochte oorlogs misdadeger.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:56 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik zei al.... Kijk meer TV...
Natuurlijk deden ze niets. Deden ze ook geheel moedwillig. Ze zaten te klaverjassen en bier te zuipen.
Mens, denk eens na voor je een breezer drinkt en daarna onzin uit gaat zitten kramen. Laat je eerst eens in/voorlichten.
Jij bent echt dom zeg. Ongelofelijk.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:59 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nee leg mij eens uit zonder het over drank te hebben waarom men daar niet verantwoordelijk voor is. Leg mij eens uit waarom de bevel voerende Nederlander de handen schud van een nu gezochte oorlogs misdadeger.
Jij bent vast een moslim. Dergelijke domheid zie je wel vaker terug bij moslimsquote:Op dinsdag 12 juli 2005 05:04 schreef Megumi het volgende:
Ne. Jij want je geeft geen antwoord op mijn vraag.
Je ouders waren toch gewoon Nederlanders die naar Canada getrokken waren?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 05:16 schreef Megumi het volgende:
Weet je wat ik vindt ik ben Canadees ik vraag me bijvoorbeeld wel eens af waarom ik dat niet meer mag zijn terwijl mijn halve famillie het leven heeft opgeven voor dit land. En er liggen een paar van mijn famillie leden hier in de grond. Ik vindt jou een zak.
Wat een lulargument.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 05:16 schreef Megumi het volgende:
ik ben Canadees ik vraag me bijvoorbeeld wel eens af waarom ik dat niet meer mag zijn terwijl mijn halve famillie het leven heeft opgeven voor dit land. En er liggen een paar van mijn famillie leden hier in de grond.
En hij is geloof ik niet eens moslimquote:
Laat ik het zo zeggen had de oorlog aan Nederlands bevel gestaan hadden we verloren.quote:
Inderdaad, daar heb je helemaal gelijk in. En nu optieftenquote:Op dinsdag 12 juli 2005 05:25 schreef Megumi het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen had de oorlog aan Nederlands bevel gestaan hadden we verloren.
Dat licht niet zo makkelijk me vader is een Schot en een zeevrande famillie. Maar het word duidelijk tijd weer op te rotten naar me eigen land.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 05:19 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Je ouders waren toch gewoon Nederlanders die naar Canada getrokken waren?
Sterf.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 05:25 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Inderdaad, daar heb je helemaal gelijk in. En nu optieften
Dat is veel te makkelijk gezegd.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:46 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Zet je breezer eens aan de kant en leer begrijpend lezen.
En kijk meer TV, zodat je weet waarover je het hebt.
Nederland had er geen schuld aan, met wat er is gebeurd.
Wel eens van ovbermacht gehoord? Ik vind die principes zonder risico altijd een beetje goedkoop.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:59 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nee leg mij eens uit zonder het over drank te hebben waarom men daar niet verantwoordelijk voor is. Leg mij eens uit waarom de bevel voerende Nederlander de handen schud van een nu gezochte oorlogs misdadeger.
Slavernij is een universeel verschijnsel. De plek waar de eerste weerstand ertegen rees en waar het het eerste werd afgeschaft (1834) was Engeland. Het blijft dan ook altijd enigszins merkwaardig om voortdurend te zien dat juist het westen wordt aangesproken op haar dubieuze verleden, waar andere landen de dans ontspringen. Is dat historische onbenulligheid of zou er toch iets anders achter zitten?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 03:32 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Omdat we moreel gechanteerd worden met het slavernij verleden.
Hoeveel van dergelijke verhalen ken je eigenlijk? Die zijn best wel schaars he? Misschien zou je daar een conclusie aan kunnen verbinden. Overigens hadden de Spartanen een uitgelezen plek om zich te verdedigen, zeker gezien de beperkte mogelijkheden tot inzet van lange afstandswapens in die dagen, dus in het geheel niet vergelijkbaar.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 04:21 schreef Megumi het volgende:
Kijk wat er toen in de krant had moeten staan is dat Nederlandse soldaten zich dood hebben gevochten om het leven van die burgers te redden en denk dan maar even aan de Perzen die een leger van Spartanen tegen kwamen.
hmm ik weet niet of je het doorhebt maar de engelse hebben ook niets gedaan.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 10:22 schreef CANARIS het volgende:
[..]
Dat is veel te makkelijk gezegd.
lees maar na ,wat de compagnie Chirurg erover zegt.
"er heerste een mentaliteit van Op-je-reet-blijven-zitten. "
de goede man schaamt zich dood voor de niet-actie van zijn mede soldaten
Natuurlijk waren ze in de minderheid, maar denk je nu echt dat een Engels detachement zo had geageerd? Nooit. Die hadden ook niet meer terug hoeven te komen naar Engeland. De Schande zou Gigantisch zijn geweest.
Nederland vlucht in allerlei politieke demnties , excuses en schuldtoewijzingen. De lafheid stinkt tot in de poltieke top.
Het was de bankroet verklaring van het Nederlandse defensie beleid.
Joh, ga je varken een beurt gevenquote:
hoe kom je daarop als ik vragen mag?quote:Op dinsdag 12 juli 2005 17:37 schreef Steeven het volgende:
Ik kan niet geloven hoe hard en dom veel mensen hier nog over kunnen oordelen. Ik zag net nog een docu over een Nederlandse veteraan die daar was gestationeerd. Hij sprak met een Servische commandant en een Moslimse commandant. Die Serviër vroeg of de Nederlanders daar wel oorlogservaring hadden voor ze kwamen, met een vies lachje erachteraan. Omdat ze zo 'bang' keken. Nee, vind je het gek met je pispistooltjes tegen tanks en weet ik het wat. De Amerikanen daar wisten er wel raad mee. Al richtte een vijand een pistool op een soldaat, dan kwam daar een Abrahms voor terug met zijn dikke loop. Bij de Nederlanders echter was dit niet van toepassing, mede door de zwakke politiek, het genaai door bondgenoten en het gebrek aan wapens. Dat er nog steeds mensen rondlopen die de soldaten de schuld geven moeten ze sowieso ophangen
. Wat heb je eraan als die soldaten zich dood hadden gevochten? Werkelijk niks, want die moslims zouden evengoed wel gepakt worden.
Dat is ook een voorbeeld van een later stadium. De strijdende partijen waren gewoon aan het testen hoever het mandaat van een land kon gaan. Met de VS moet je niet fucken, maar aangezien de Nederlanders geen wapens hadden konden we niet terug dreigen. Maar dat is niet het enige, aangezien de Nederlanders ook niets móchten doen.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 17:46 schreef sp3c het volgende:
[..]
hoe kom je daarop als ik vragen mag?
er waren geen Amerikanen in UNPROFOR of uberhaupt in dat land
Bill Clinton's beleid was 'no American groundtroops in Bosnia' hij verklaarde later dat dit was omdat hij niet wilde dat Amerikaanse soldaten live op CNN door allerlei lokaal tuig werden gepest net als bij de rest van UNPROFOR
eers tde enclaves leeg, daarna luchtbombardementen, daarna Amerikanen
Abramsen waren er ook niet, zwaarste wapens van UNPROFOR waren Deense leopard 1 gevechtstanks en die werden na een schietincident ook aan handen en voeten gebonden omdat daar 100 tot 200 serven bij om het leven zijn gekomen ... die mochten Dutchbat dan ook niet bevoorraden want dat is een flinke tocht door vijandelijk gebied
tegen de tijd dat er Amerikanse tanks waren had Nederland er ook zijn leopard 2's en m109 gemechaniseerde howitzers staan
Amerikanen nemen altijd álles mee. Die gaan daar niet onvoorbereidt zitten, zoals de Nederlanders moesten doen van Den Haag. Maar als je op de Nederlanders doelt, dat klopt helaas. De schuld ligt ook echt niet bij hen. In het stadium van Sebrenica werd er wel degelijk met de Nederlanders gefokt, maar onder de vlag van de VN daar zitten of onder de vlag van de NAVO is zo'n enorm verschilquote:Op dinsdag 12 juli 2005 18:04 schreef sp3c het volgende:
ze mochten die wapens uberhaupt niet meebrengen (enkel kleinkaliberwapens en zware machinegeweren) in later stadium (onder NATO vlag) werd er ook echt niet met Nederlandse eenheden gefokt! geloof me
dat drama in Somalie moet je niet vergeten hoor ... en dan zijn er nog de klachten van de huidige Amerikaanse militairen in Irak om meer pantser etc.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 18:07 schreef Steeven het volgende:
[..]
Amerikanen nemen altijd álles mee. Die gaan daar niet onvoorbereidt zitten,
De Nederlanders moesten niets van Den Haag ... afaik zijn ze vrijwillig gegaan en wisten ze precies wat ze meekregen en belangrijker ze wisten dat de enclave niet te verdedigen wasquote:zoals de Nederlanders moesten doen van Den Haag. Maar als je op de Nederlanders doelt, dat klopt helaas.
in dat stadium werd er met iedereen gefokt!quote:De schuld ligt ook echt niet bij hen. In het stadium van Sebrenica werd er wel degelijk met de Nederlanders gefokt, maar onder de vlag van de VN daar zitten of onder de vlag van de NAVO is zo'n enorm verschil.
Tja, dat klopt. Hoewel, ze hebben er wel alles zitten, alleen hebben ze geen geld om alles te beveiligen met extra pantser enzo. Dat is het nadeel van een enorm leger.quote:dat drama in Somalie moet je niet vergeten hoor ... en dan zijn er nog de klachten van de huidige Amerikaanse militairen in Irak om meer pantser etc.
Yup, ik herinner me enkele verhalen van mariniers op tv die riepen, volgens mij bij BvD, dat zij die enclave wel verdedigd zouden hebben met de dood. Ja, met dat soort wapens is het een ander verhaal natuurlijkquote:daarna werden we verstandig, stuurden we jachtvliegtuigen en mariniers met 120 mm mortieren, lieten we die wat spelen met hun spullen en de volgende gronddetachementen hadden weinig problemen (maar wel de middelen om die problemen op te lossen)
ja hequote:Op dinsdag 12 juli 2005 19:01 schreef lionsguy18 het volgende:
Het drama dat de moslims overkwam werd voorafgegaan door moorden van hun kant in 1992, waarbij 2000 serviers medogeloos werden afgeslacht.
Later namen de serviers wraak voor deze laffe daad, maar vergeten wordt dat de moslims het drama zelf over hen afgeroepen hebben.
Israel is eigenlijk ook een enclave, die is het ook geluktquote:Op woensdag 13 juli 2005 00:07 schreef Wokkel1982 het volgende:
Enclaves kun je niet verdedigen als je bedreigd wordt door een overmacht. Sim-pel.
Lik me reet debiel.quote:Op woensdag 13 juli 2005 00:57 schreef HarigeKerel het volgende:
Israel is eigenlijk ook een enclave
Omgeven door Arabieren en zeezout, allebei hebben die moeite met nadenken op een hoger niveau als we de Nobel lijsten eens bekijkenquote:
Maar wel met luchtsteun die de Nederlanders niet hadden. Enne, zie jij veel Serven of Kroaten op de Nobelprijs lijst staan?quote:Op woensdag 13 juli 2005 01:08 schreef HarigeKerel het volgende:
Omgeven door Arabieren en zeezout, allebei hebben die moeite met nadenken op een hoger niveau als we de Nobel lijsten eens bekijken![]()
![]()
Werden zij bedreigd door een overmacht?quote:Op woensdag 13 juli 2005 00:57 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Israel is eigenlijk ook een enclave, die is het ook gelukt![]()
Numeriek gezien wel degelijk ja, kwalitatief niet of nauwelijks. Israel heeft zich in beide oorlogen gered door zijn luchtmacht.quote:Op woensdag 13 juli 2005 01:14 schreef Wokkel1982 het volgende:
[..]
Werden zij bedreigd door een overmacht?
Nee oen, omdat ze er zin in hadden.quote:Op woensdag 13 juli 2005 01:16 schreef Tijger_m het volgende:
Israel heeft zich in beide oorlogen gered door zijn luchtmacht.
Die moslims daar in Srebrenica willen excuses, heeft niks met het braafste jongetje te maken.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 03:29 schreef Lemmeb het volgende:
Typisch Hollands om het überhaupt weer over excuses te hebben. Waarom willen we toch altijd het braafste jongetje van de klas uithangen.
Er kunnen gewoon F16's vanuit NL opstijgen, DLD zou ze echt niet neerschietenquote:Op woensdag 13 juli 2005 01:13 schreef Tijger_m het volgende:
Maar wel met luchtsteun die de Nederlanders niet hadden.
Relatief gezien zijn het er vast meer dan het aantal moslims.quote:Enne, zie jij veel Serven of Kroaten op de Nobelprijs lijst staan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |