dat van die lepel komt vanzelf hoor. Ze gaat je vanzelf imiteren. We geven Jayden wel een lepel, maar hij doet er niets mee. Voeren van lepel gaat wel (als hij heel veel honger heeft) maar anders vertikt hij het ook hoor en doet ie het lekker zelf met zijn vingertjes, of tong of waar hij het dan ook maar mee naar binnen weet te werken.quote:Op donderdag 14 juli 2005 09:28 schreef Suzanna het volgende:
Even tussendoor...
Ik word helemaal gek van Noa wat betreft eten. Echt NIETS gaat er eigenlijk in met de lepel, groentehapjes niet, fruithapjes niet, pap niet... ze klemt haar lippen op elkaar en heeft zoiets van: bekijk het maar. Als ze toevallig haar mondje toch opendoet en ik stop er iets in, gaat ze (natuurlijk) vaak kokhalzen.
Ik heb daardoor vaak zoiets van: laat ook maar... en geef dan een keer een rijstwafeltje en laat haar fruit uit de hand eten (dat gaat wel iets beter). Maar ze moet toch ook van een lepel leren eten? Ze is al zeven maanden!!
Ben ik de enige hierin of is het niet gek dat Noa daar nog problemen mee heeft?
dan begin je met een broodmaaltijd ? jij brood zij bv fruit ofzo. Mocht ze je brood te pakken krijgenis dat ook weer niet een wereldrampquote:Op donderdag 14 juli 2005 09:45 schreef Suzanna het volgende:
Haha Luchtbel... dat doe ik nu zó: ik zet haar in de wipstoel op de bank en ga er zelf zó voor zitten (ook op de bank) dat ik er goed bij kan. Alleen is het wel erg lastig om dan zelf ook nog te eten... (zeker met die grijpgrage handjes, ze heeft me al menig keer verrast!)
Ze zou er heus wel in kunnen stikken, maar uit refelx kokhals je al voordat het stuk echt te ver in je keel komt. Vaak weten die kleintjes dat best goed te handelen hoor, ze kokken, stukje komt weer voor in de mond en proberen het opnieuw weg te krijgen en dat vermindert wel merk ik wederom. Het verslikken door gulzigheid is hier zelfs bij alicia nog aan de orde als je haar niet afremt in enthousiastme.quote:Op donderdag 14 juli 2005 09:49 schreef Suzanna het volgende:
Oh... ik vind het écht doodeng. Kunnen ze niet stikken in een stukje banaan? Ze neemt zulke grote happen van een banaan (vindt ze echt heerlijk om in te happen) dat ze ze niet door kan slikken (ze probeert wel te kauwen maar dat is natuurlijk nog even wennen) en heeft zich daardoor al een aantal keer aardig verslikt.
(en van dat brood heb je ook wel een goeie... ik kom hier nog eens op ideeën!)
Ok, thnxquote:Op donderdag 14 juli 2005 09:54 schreef Knorretje het volgende:
[..]
Ze zou er heus wel in kunnen stikken, maar uit refelx kokhals je al voordat het stuk echt te ver in je keel komt. Vaak weten die kleintjes dat best goed te handelen hoor, ze kokken, stukje komt weer voor in de mond en proberen het opnieuw weg te krijgen en dat vermindert wel merk ik wederom. Het verslikken door gulzigheid is hier zelfs bij alicia nog aan de orde als je haar niet afremt in enthousiastme.
pap is geen garantie op doorslapen he. Wijmaken de pap vrij dik zodat hj goed eetbaar is van een bord. In de fles uiteraard zo dik/dun dat hij net door de speen kon. Maar doorslapen op de pap dat doet ie niet hoor. (al mag ik de laatste dagen niet klagen)quote:Op donderdag 14 juli 2005 09:56 schreef Suzanna het volgende:
Over die pap in de fles...doen jullie dan dikke pap of eigenlijk maar een beetje net als bij de rijstebloem (een paar schepjes)? Als ik dikke pap zou doen zou ze waarschijnlijk 's nachts wat beter doorslapen, weet alleen niet of dat goed gaat. Ervaring? Ik heb een fles 'opengeknipt' dus die heeft een redelijk groot gat, de 'gewone' papspeen was voor Noa veel te veel moeite, daar kreeg ze niets uit, ook niet bij dunne pap.
tuurlijk ieder kind is anders. En wij zijn sinds het papavontuur ook geminderd in nachtvoedingen, eerst nog vaak 3 nachtvoedingen, toen met de pap nog maar 2 en nu rommelt het een beetje. Hij krijgt pap tussen 12 en 1 en soms komt hij om 3, zijn dag begint tussen 5 en 6 en dan heb hij echt honger. Dus het ligt er een beetje aan hoe je het bekijkt of die 5-half 6 voeding als nachtvoeding betiteld moet worden.quote:Op donderdag 14 juli 2005 10:00 schreef Suzanna het volgende:
Tja, Noa heeft het woordje doorslapen al helemáál niet ontdekt, die wil 's nachts nog drinken omdat ze overdag vaak slecht eet/drinkt. Jammer dat pap dus niet werktin alle gevallen. Het kán wel helpen toch? Al is t maar een beetje...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |