Alles. Wat mij betreft staat Escude niet eens in de basis. Die gast kan niet snel werken waardoor er 'regelmatig' fouten door hem ontstaan.quote:
quote:Na afloop van de eerste oefenwedstrijd tegen de Amsterdamse voetbalclub DWV sloeg even de vlam in de pan, toen twee Ajax-supporters met elkaar op de vuist gingen. De supporter kreeg klappen van een ander, omdat hij zogeheten "foute" opmerkingen had gemaakt. Het gebeurde allemaal op de plek waar de spelers handtekeningen uitdeelden. Ouders met kinderen en supporters die niets met de ruzie te maken hadden, stoven naar alle kanten, waardoor er kleine kinderen in de verdrukking kwamen. Na korte tijd was de vechtpartij, waarbij een handvol supporters betrokken waren, weer gesust.
Compleet mee oneens, sorry.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 23:50 schreef Nashje het volgende:
[..]
Alles. Wat mij betreft staat Escude niet eens in de basis. Die gast kan niet snel werken waardoor er 'regelmatig' fouten door hem ontstaan.
Trabelsi, Heitinga, Grygera, Maxwell/aankoop is gewoon de beste verdediging.
Ho, dit seizoen bij vlagen misschien, maar hij is toch echt wel de betere...quote:Op zaterdag 9 juli 2005 23:59 schreef Radegast het volgende:
[..]
Compleet mee oneens, sorry.
Het lijkt misschien dat veel fouten bij Escudé ontstaan, maar dat komt meer omdat Maxwell verdedigend ontzettend zwak is, daardoor staat Escudé vaak tegen een overmacht.
Bovendien staat er ene Sneijder voor hem die dramatisch is in de omschakeling van aanval naar verdedigen waardoor Escudé vaak in de problemen komt...
Nee, ik moet zeggend dat ik Escudé een van de beteren vond vorig seizoen, zeker toen hij samen met Grygera het hart van de verdediging vormde.
Chivu had er toch weinig problemen mee. En Maxwell te nonchalant? Vandaar dat ie een seizoen geleden nog speler van het jaar was.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 23:59 schreef Radegast het volgende:
[..]
Het lijkt misschien dat veel fouten bij Escudé ontstaan, maar dat komt meer omdat Maxwell verdedigend ontzettend zwak is, daardoor staat Escudé vaak tegen een overmacht.
Bovendien staat er ene Sneijder voor hem die dramatisch is in de omschakeling van aanval naar verdedigen waardoor Escudé vaak in de problemen komt...
Maxwell vind ik te nonchalant ja. Kost af en toe gewoon tegendoelpunten. Heerenveen thuis, en Juventus uit als voorbeeld. En dat ik Maxwell verdedigend zwak vind wil niet zeggen dat hij niet goed is. Hij compenseert dat geweldig met zijn aanvalsdrang. En bovendien, Maxwell komt tegen heel veel ploegen niet in de problemen omdat hij dan geen directe tegenstander heeft.quote:Op zondag 10 juli 2005 00:21 schreef Nashje het volgende:
[..]
Chivu had er toch weinig problemen mee. En Maxwell te nonchalant? Vandaar dat ie een seizoen geleden nog speler van het jaar was.
Dan praat je dus over afgelopen seizoen. Slechtste voorbeeld wat je kunt nemen.quote:Op zondag 10 juli 2005 00:34 schreef Radegast het volgende:
[..]
Maxwell vind ik te nonchalant ja. Kost af en toe gewoon tegendoelpunten. Heerenveen thuis, en Juventus uit als voorbeeld.
Slaat nergens op. Chivu was ook sloom, maar kon z'n tegenstander wel aan.quote:En als je iedereen gaat vergelijken met een speler als Chivu, dan kun je de komende tien jaar blijven zeiken want zo'n goeie krijg je niet zomaar meer...
Geef ik je zomaar een paar voorbeelden van een jaar daarvoor.quote:Op zondag 10 juli 2005 00:43 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dan praat je dus over afgelopen seizoen. Slechtste voorbeeld wat je kunt nemen.
Escudé kan z'n tegenstanders ook aan. En wat maakt het het in hemelsnaam uit hoe snel een verdediger is? Een verdediger moet gewoon positioneel goed staan en het middenveld moet geen dom balverlies lijden.quote:Slaat nergens op. Chivu was ook sloom, maar kon z'n tegenstander wel aan.
Escudé heeft een beter seizoen dan Heitinga gespeeld.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 23:50 schreef Nashje het volgende:
[..]
Alles. Wat mij betreft staat Escude niet eens in de basis. Die gast kan niet snel werken waardoor er 'regelmatig' fouten door hem ontstaan.
Trabelsi, Heitinga, Grygera, Maxwell/aankoop is gewoon de beste verdediging.
Dat was dan ook niet zo moeilijkquote:Op zondag 10 juli 2005 01:24 schreef Kang-He het volgende:
[..]
Escudé heeft een beter seizoen dan Heitinga gespeeld.
Die is altijd al scherp geweest tegen amateurs, die liggen hem nou eenmaal goed.quote:Op zondag 10 juli 2005 00:10 schreef HomerJ het volgende:
Dan hebben we 3 centrale spitsen gekocht(Rosenberg, Harry & Die armeen) en wie scoort er 3 keer? Ananas
Ja, vooral voor de winterstop was Heitinga sterk bezigquote:
Ik vind het wel humor.quote:Op zondag 10 juli 2005 00:10 schreef HomerJ het volgende:
Dan hebben we 3 centrale spitsen gekocht(Rosenberg, Harry & Die armeen) en wie scoort er 3 keer? Ananas
Tegen PSV spelen ze 4-3-3 dan, de rest 3-4-3 bedoel je?quote:Op zaterdag 9 juli 2005 22:36 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
misschien speelt ajax tegen de mindere goden uit de eredivisie 3-4-3 en lastigere wedstrijden 4-3-3
Als je er door Emile Heskey ronduit af wordt gelopen zegt dat wel iets hoor...quote:Op zondag 10 juli 2005 01:09 schreef Jajong het volgende:
En dat escude traag zou zijn.. hij is misschien niet de snelste van t stel maar veel mensen denken ook dan Vlaar traag zou zijn terwijl hij volgens mij op Quincy de snelste was van -20
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |