Levenslang. 37 jaar kan niet worden gegeven.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:31 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
SK voorbeeldje
Aanklacht 1 (moord op Van Gogh) = 18 jaar
Aanklacht 2 (doodslag op agent en omstanders) = 7 jaar
Aanklacht 3 (Lid Hofstadgroep) = 5 jaar
Aanklacht 4 (bedreigingen) = 7 jaar
Is het dan levenslang of 37 jaar?
Mohammed B. speelt voor Anne en Dutroux speelt voor Eefjequote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:36 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]! Of een combi! De rest van hun leven onder de grond!
![]()
Denk ik wel. Vooral vanwege de manier waarop de moord is gepleegd, en omdat men de kans op herhaling gezien de houding van de dader, en bedreigingen richting andere personen, vrij groot in zal schatten.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:45 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dus dan moet er voor voor een delict levenslang gegeven worden en met de moord op Van gogh gaat dat niet lukken
Nou, er waren weinig omstanders rond Fortuyn. Alleen zijn chauffeur stond bij hem. Daarnaast schoot hij vanaf een korte afstand.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:54 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
De kans op herhaling is geen reden volgens mij om levenslang te geven in plaats van 18 of 20 jaar. En aangezien Volkert Asperger heeft lijkt me die kans bij Volkert ook vrij reeel
Verder was de point-blank range actie van Volkert in het zicht van vele mensen ook niet bepaald normaal
Die gast van BNN die nu bij 538 was er in elk geval ook vlakbij en vertrok Fortuyn net na zessen dus er zullen best behoorlijk wat mensen in de buurt zijn geweest en konden het veel mensen zien. Zo groot zijn de verschillen echt nietquote:Nou, er waren weinig omstanders rond Fortuyn. Alleen zijn chauffeur stond bij hem. Daarnaast schoot hij vanaf een korte afstand
Een point blank range exicutie stijl is echt niet zoveel andersquote:Mohammed B schoot daarentegen vanaf de fiets, schoot tijdens de achtervolging de straat over, zaagde zijn nek doormidden en stak met een mes een brief in zijn maag. Dat is gewoon wreder.
Dat is een andere zaakquote:Daarnaast heeft hij dus een heel patroon leeggeschoten op de politie, op een plek met veel mensen.
Dat lijkt me ook een andere zaak te worden.quote:Dat zijn zaken die makkelijk bewijsbaar zijn, en ook duidelijk een strafverzwaring zal opleveren. In hoeverre Hirsi Ali is tegengewerkt in haar werk als parlementarier is lastiger te bewijzen, hoewel de doodsbedreiging aan het adres van een parlementarier sowieso al iets is dat er bovenop komt.
machmet is geen Milosevicquote:Op vrijdag 8 juli 2005 19:15 schreef kLowJow het volgende:
Misschien erkent hij het rechterlijk gezag niet?
Laat hem maar lekker de rechtzaal binnen gesleept worden.
Wel erg Naïef om zo te denken gezien de toedracht van de moord..quote:Op vrijdag 8 juli 2005 19:12 schreef Arcee het volgende:
[..]
Wat heeft die eikel godverdomme te willen?![]()
Dit topic gaat over mo b die het proces wil boycotten en niet over moslims.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 00:25 schreef sannydude het volgende:
[..]
jij zit ook in elk topic over moslims he![]()
Volkert kon omdat hij wegens zijn geestelijke stoornis niet kompleet verantwoordelijk gehouden worden dus kon hij niet de voledige straf krijgen.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 00:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
De moord op Pim en Van Gogh zijn gewoon an-sich prima met elkaar te vergelijken en daarom kan je voor de een niet 18 jaar geven en de ander levenslang. Dat gaat gewoonweg niet lukken
Toch heeft Mo in dit opzicht weinig te willen. De wil van de rechtbank is wet. En als de rechtbank meent dat Mo moet verschijnen, dan verschijnt Mo, desnoods gehuld in een dwangbuis en met een prop in zijn waffel.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 00:35 schreef HokkePok het volgende:
[..]
Wel erg Naïef om zo te denken gezien de toedracht van de moord..
Inderdaad. En ik kan ook niet begrijpen dat mensen denken dat ie ooit nog vrijkomt. Ook al krijgt ie maar 18 jaar, wordt z'n toch TBS toch elke keer verlengt. Zit ie alsnog levenslang. Of misschien komt ie op z'n 85ste eens vrij, nou ja wat maakt het dan nog uit. Zitten wij allemaal dementerend in een rolstoel.quote:gewoon net als slobo met kogelvrij vest en handboeien naar de rechtbank slepen, als hij dan nix wil zeggen is dat ook weer snel afgelopen (scheelt wat centen) en als hij zijn denkbeelden uiteen wil zetten dan zet de rechter zijn microfoon uit
Dat zou betekenen dat als een rechter bij 1 zaak ooit een lage straf geeft dat er nooit meer bij een vergelijkbare zaak eens een hardere straf opgelegd zal worden.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 00:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Die gast van BNN die nu bij 538 was er in elk geval ook vlakbij en vertrok Fortuyn net na zessen dus er zullen best behoorlijk wat mensen in de buurt zijn geweest en konden het veel mensen zien. Zo groot zijn de verschillen echt niet
[..]
Een point blank range exicutie stijl is echt niet zoveel anders
[..]
Dat is een andere zaak
[..]
Dat lijkt me ook een andere zaak te worden.
Ik ben geen jurist maar ik denk dat ze die zaken helemaal niet samen kunnen pakken tot een klacht en zelfs als ze dat doen lopen ze het risico dat ze bijvoorbeeld lidmaatschap van een terreurcel niet kunnen bewijzen waardoor die hij volledig wordt vrijgesproken
De moord op Pim en Van Gogh zijn gewoon an-sich prima met elkaar te vergelijken en daarom kan je voor de een niet 18 jaar geven en de ander levenslang. Dat gaat gewoonweg niet lukken
Eensquote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:25 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Van der G's straf is dan ook een lachertje. Hopen dat ze dezelfde fout nu niet maken.
Natuurlijk heeft hij wel wat te willen, of wij dat nou leuk vinden of niet. Hij wil dat zijn advocaten niks zeggen en dat zal dan ook niet gebeuren en hij zal zelf niks zeggen. Wat hij wil is dat hij niet verdedigd wordt omdat hij de rechtbank niet wil respecteren, en dat mag. De rechtbank kan niet een verdediging afdwingen. HIj moet er alleen wel fysiek bij zijn.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 03:45 schreef R@b het volgende:
[..]
Toch heeft Mo in dit opzicht weinig te willen. De wil van de rechtbank is wet. En als de rechtbank meent dat Mo moet verschijnen, dan verschijnt Mo, desnoods gehuld in een dwangbuis en met een prop in zijn waffel.
Inderdaad, precies de dingen doen die meneer nou net niet wil.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 10:26 schreef milagro het volgende:
Die sukkel probeert nu op deze manier alsnog het martelaarschap te verkrijgen of zo.
Alleen daarom al moet je hem zijn zin niet geven, gezichtsverlies daar ie bang voor, dus zoals je een krijsend verwend kind de speelgoed winkel uitsleurt, sleur je hem de rechtzaal in
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |