Ik vraag me af of mensen jou nog wat aan je verstand kunnen bijbrengenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:19 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik vraag me af waarom ik me überhaupt moet aanmelden bij de IB groep als ik toch geen stufi krijg!
ah wel nodig dusquote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:21 schreef Dementor het volgende:
[..]
Omdat het rijk zo controleert of scholen niet liegen over het aantal studenten wat ze opleiden.
ik MOEST me aanmelden bij het IBG van de school, anders kan ik de opleiding niet beginnen, zij zullen wel subsidie krijgen per student ofzo.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:20 schreef miss_bleu het volgende:
[..]
hoeft ook niet, HBO heeft niets te maken met IBG behalve als je idd wel studiefinancering krijgt. Ik weet overgens niet hoe het met OVjaarkaart zit
Klopt, want je betaald je studiegeld aan de IBGquote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:22 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
ik MOEST me aanmelden bij het IBG van de school, anders kan ik de opleiding niet beginnen.
ik heb financieel ook nogal zwaar, verdien niet zoveel en nog nooit een ww uitkering gekregen... denk je dat ze daar ook een uitzondering voor maken ...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:03 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
er moet toch wel een uitzondering gemaakt kunnen worden voor mensen die nooit misbruik hebben gemaakt van srijks faciliteiten en altijd ten goeder trouw zijn geweest.
Als we hem mogen geloven en hij inderdaad Mulo heeft gedaan dan is hij al minstens een jaar of 40...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:22 schreef miss_bleu het volgende:
Ik zou trouwens gewoon op jouw leeftijd gaan werken en een LOI cursus informatica erbij gaan nemen in de avonden
ik werk gewoon. Het is een deeltijd opleiding (2 avonden in de week) LOI cursussen heb ik slechte ervaringen mee, is niks voor mij. DIt heb ik zo ook op mbo niveau gedaan en dat beviel mij prima op zich. Alleen toen betaalde de baas de opleiding dus, dus hoefde ik ook geen stufi. Nu niet en moet ik alles zelf betalen.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:22 schreef miss_bleu het volgende:
Ik zou trouwens gewoon op jouw leeftijd gaan werken en een LOI cursus informatica erbij gaan nemen in de avonden
Maar ben je nu te oud en heb je geen recht op stufi, hmhm, sucksquote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:24 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
ik werk gewoon. Het is een deeltijd opleiding (2 avonden in de week) LOI cursussen heb ik slechte ervaringen mee, is niks voor mij. DIt heb ik zo ook op mbo niveau gedaan en dat beviel mij prima op zich. Alleen toen betaalde de baas de opleiding dus, dus hoefde ik ook geen stufi. Nu niet en moet ik alles zelf betalen.
Niet echt een leuke studie. Heb er ook een diploma van. En zei waar ik terecht ben gekomen. Alphen a/d Rijn.quote:
Mja dan wordt het een dure opleiding.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:24 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
ik werk gewoon. Het is een deeltijd opleiding (2 avonden in de week) LOI cursussen heb ik slechte ervaringen mee, is niks voor mij. DIt heb ik zo ook op mbo niveau gedaan en dat beviel mij prima op zich. Alleen toen betaalde de baas de opleiding dus, dus hoefde ik ook geen stufi. Nu niet en moet ik alles zelf betalen.
Wat is er dan niet leuk aan?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:28 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Niet echt een leuke studie. Heb er ook een diploma van. En zei waar ik terecht ben gekomen. Alphen a/d Rijn.
En dat kan ik weer niet...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:29 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik kan het van de belasting terugkrijgen natuurlijk gedeeltelijk
Je kan heel veel, maar niets echt (goed). Heel moeilijk om er een baan mee te krijgen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |