Nou, er moet toch al een belletje gaan rinkelen als hij weigert om je mee naar huis te nemen, om maar een voorbeeld te noemen. Kan dan natuurlijk nog dat hij een eigen appartement heeft waar zijn vrouw niets van weet, maar dat gaat wel erg ver...quote:Op donderdag 7 juli 2005 22:43 schreef heiden6 het volgende:
Hoe dat dan?
Neuh.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 08:55 schreef Günther het volgende:
Op mijn reactie "Wat een mooi blauwe zee. " bij een mooie vrouw die in haar bikini op het strand stond had ik ook nix verwacht trouwens..
Ik reageer ook nooit op mensen die grammaticafouten maken...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 08:55 schreef Günther het volgende:
Op mijn reactie "Wat een mooi blauwe zee. " bij een mooie vrouw die in haar bikini op het strand stond had ik ook nix verwacht trouwens..
De grammatica is echter correct. Mooi slaat namelijk op het blauw en niet op de zee.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:11 schreef Christine het volgende:
[..]
Ik reageer ook nooit op mensen die grammaticafouten maken...
Mja, op die manier zou het kloppen idd.... maar ik had er niet zo lang over nagedacht, en al meteen op "geen interesse" gekliktquote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:16 schreef thabit het volgende:
[..]
De grammatica is echter correct. Mooi slaat namelijk op het blauw en niet op de zee.
Heb ik ook wel eens gehad...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 08:43 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik krijg net via e-matching (daar heb ik een gratis profiel staan) een reactie van een man van 55.Ouwe viezerik.
Ik vrees dat het betaalde liefde gaat worden.quote:Op donderdag 7 juli 2005 23:29 schreef Zamamafah het volgende:
Ik had voor de grap een account aangemaakt op zo'n site om te kijken of het wat was. Nu heb ik een probleem. Een best leuke dame toont interesse in mij. Kennelijk heeft zij ook geen betaald account, en ik dus ook niet. Wat nu![]()
Zo kun je het ook noemenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:25 schreef thabit het volgende:
[..]
Ik vrees dat het betaalde liefde gaat worden.
Dat doet hij expres, dan lijkt het net of hij een leven heeftquote:Op vrijdag 8 juli 2005 08:41 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Mijn leuke man is al twee dagen niet online geweest en ik wil zo graag weer een mailtje.Het eerste dat ik 's ochtends doe is kijken of ik alweer iets van hem heb.
Of z'n vrouw heeft de netwerkkabel doorgeknipt.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:56 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Dat doet hij expres, dan lijkt het net of hij een leven heeft
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:56 schreef Lemmeb het volgende:
Dat doet hij expres, dan lijkt het net of hij een leven heeft
je reageert überhaubt nooit op me.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 11:11 schreef Christine het volgende:
[..]
Ik reageer ook nooit op mensen die grammaticafouten maken...
Misschien moet je je snor eens afscheren.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 08:52 schreef Günther het volgende:
Lucky U, Lupa..
*22 berichten verstuurd*
2 reacties met de standaard 'geen interesse'
20 zwijgers..
Nog 1 dag gold.
Misschien ben ik Günther wel niet echt...quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:17 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Misschien moet je je snor eens afscheren.
Yep, dat zijn de leukere mailtjes om te krijgenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:15 schreef thabit het volgende:
Wat je moet doen is het volgende. Licht twee punten uit het profiel die haar laat onderscheiden van de mainstreammeuk. Schrijf in je berichtje over elk van deze punten een alineaatje over hoe leuk je het vindt dat zij daaraan voldoet. Werkte bij mij om een superlange mail terug te krijgen..
Dat zeg ik toch ook niet? Maar het had natuurlijk zomaar gekund dat je een snor hadquote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:19 schreef Günther het volgende:
[..]
Misschien ben ik Günther wel niet echt...
Nee, dat zou mijn identiteit verklappen en ik ben erg gesteld op mijn anonimiteit hier op fok.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:22 schreef Christine het volgende:
[..]
Geef es een linkje naar je profiel dan?
Sowieso ben ik niet in staat om interesse te faken, ik kan het echt alleen maar tonen als ik het ook heb. Maar goed, dat weet die ander natuurlijk niet. Of je moet bij slechte eigenschappen invullen "ik kan geen interesse faken", maar dat zal wel afstoten.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:25 schreef Christine het volgende:
[..]
Yep, dat zijn de leukere mailtjes om te krijgen
Maakt wel dat je het idee hebt dat de ander echt interesse heeft, en moeite voor je gedaan heeft...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |