abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28502430
Aanbeland al weer bij topic 6.
Tijd voor een update met wat er de laatste tijd allemaal gaande is rond de Peppers.
quote:
Het is al een tijdje opvallend stil rondom de Red Hot Chili Peppers. Het laatste album By The Way stamt alweer uit 2002 en het is alweer een jaar geleden dat de band ons land aandeed voor een concert. Toch is er in de tussentijd een hoop gebeurd. Op dit moment zit de band in de studio voor de opnames van het waarschijnlijk in oktober te verschijnen nieuwe album.

In de herst van 2003 werd bekend dat de Peppers 15 nieuwe nummers hadden opgenomen. De band zou daarna de studio in gaan om deze nummers op te nemen. Van deze studiosessie kwamen Save The Population en Fortune Faded op het Greatest Hits album terecht. De songs Bunker Hill en Eskimo kwamen uit als extra nummers op de single van Fortune Faded.

Tijdens de stadiontournee in 2004 die onder andere langs de Amsterdam Arena kwam werden opnieuw nieuwe nummers gespeeld. Mini-Epic is waarschijnlijk bestemd voor het nog te verschijnen vredesalbum van Rick Rubin en Rolling Slystone en Leverage Of Space verschenen op de cd Live In Hyde Park dat na de zomer uitkwam.

In oktober 2004 maakt Anthony bekend dat er op het nieuwe album alleen nummers komen die we tot dan toe niet gehoord hebben. Leverage Of Space, Rolling Sly Stone en Mini-Epic kunnen we dus niet op het nieuwe album verwachten, evenals Fortune Faded en Save The Population. Desecration Smile dat in december 2004 op het Bridgeschool Benefit concert werd gespeeld maakt echter wel kans om op het album te komen.

Een week later komt het nieuws dat de Peppers eind november 2004 de studio in zullen gaan. Chad Smith zegt hierop zijn tour met Glenn Hughes af. In januari wordt echter duidelijk dat de band alleen nog maar bezig is geweest met het schrijven van nummers. Chad Smith maakt op een Amerikaans radiostation bekend dat de opnames begin maart zullen beginnen.

Ook over de inhoud van de plaat lekken dan langzamerhand wat dingen uit. Anthony verteld dat de nieuwe plaat een stuk harder en agressiever zal worden dan voorgangers By The Way en Californication. Begin maart doet hij nog een opmerkelijke onthulling. Er zijn 35 nieuwe nummers geschreven en de band houdt de mogelijkheid open om twee volledige albums te gaan maken.

Blackie, de vader van Anthony, schrijft in een b-mail op de officiële site dat de nieuwe plaat een echte old-school Red Hot Chili Peppers plaat wordt. Aan het eind van de zomer zal de cd uitkomen verwacht hij. Ze zijn op 4 maart begonnen met opnemen, opnieuw met producer Rick Rubin

In april laat John Frusciante in een interview los dat hij op het nieuwe album veel solo's à la Jimi Hendrix zal spelen. In mei wordt bekend dat diezelfde John Frusciante het mixen van het album op zicht neemt. Hierdoor kan hij niet naar een Jimi Hendrix tribute in Engeland. De verwachte releasedatum van het album is inmiddels september geworden.

In juni komt dan eindelijk hét nieuws. Het album is bijna af. Anthony is bezig de laatste nummers in te zingen. Volgens John is het de hardste muziek die de Peppers ooit gemaakt hebben. Hij noemt het nummer getiteld Only 18 zijn favoriete nummer. Flea zegt dat ze op 2 juli in Las Vegas een aantal nieuwe nummers zullen gaan spelen.

Chad Smith laat tijdens zijn optreden in Zoetermeer met Glenn Hughes los dat het album in oktober uit zal komen. Op de site van Pause & Play staat de datum 11 oktober genoemd. Maar of dit ook de uiteindelijke releasedatum zal worden is nog niet bekend. Maar met de opmerkingen van Chad Smith in ogenschouw genomen zou het maar zo kunnen.
Op 4 juli jongstleden gaven de Peppers een concert in Las Vegas.
Hier zijn 2 nieuwe nummers ten gehore gebracht en wel: Ready Made en 21st Century.

Video's:
Ready Made

21st Century (dee l1)
21st Century (deel 2)
pi_28505604
Ready Made doet het niet bij mij? Fout in WMP ofzo, kan niet afgespeeld worden.
  dinsdag 5 juli 2005 @ 15:19:23 #3
61061 Kiedis
Sir Psycho Sexy
pi_28513424
21st century deel 1 link is dood,

klinkt veel belovend trouwens, beide nummers
pi_28513472
RHCP .
slettebak [@] gmail.com
  dinsdag 5 juli 2005 @ 16:06:31 #5
33733 IsaacD
Gevaarlijk exemplarisch
pi_28515276
Ik hing vroegah altijd op onehotglobe.com rond; wat is tegenwoordig de plaats om te zijn voor zulke fan nieuwtjes en ehhh "uitwisselingsprojectjes"?
Make waaaaaaaaaay for the firetruck!
pi_28516132
Ready made klinkt idd erg goed
21st century kan ik alleen deel 2 van luisteren maar dat valt mij ook niet tegen

ben echt benieuwd naar "het hardste album ooit" van RHCP
Those who forget the past, have no future !
pi_28516823
voeg me toe op msn en ik zal je het 1ste deel sturen vanavond.

michelstel apestaartje msn.com

Heb links niet gecontroleerd maar overgenomen uit vorige topic.
  dinsdag 5 juli 2005 @ 19:48:47 #8
13148 Shogo
Psycho...
pi_28522923
Vette nieuwe nummertjes...
pi_29580666
En toch is MM ook een vet album
pi_29589685
die links zijn dood... kan iemand ze nog een keer posten? Was vorig jaar te laat voor het concert, had er graag heen gewild
Coldplay, Jamiroquai, Franz Ferdinand, Editors, Jack Johnson, Parkpop, Rock Werchter, Panic! At the disco, Keane, Blue Man Group, The Killers, Incubus, Roger Waters
28 juni / 1 juli - Rock Werchter :D
pi_30750137
Schijnt dat we moeten wachten op het album tot maart 2006
pi_30750201
quote:
Op dinsdag 20 september 2005 09:43 schreef _Flea_ het volgende:
Schijnt dat we moeten wachten op het album tot maart 2006
Ik had het ook al gehoord, duurt echt veel te lang en John brengt ook geen nieuwe albums meer uit de komende tijd
Dezz, koning van Lechland, opperbevelhebber van de Lechlandse Strijdkrachten groet U!
pi_30758819
2006??? Tering..
Als het dan maar wel een dubbelaar is.
pi_30761811
quote:
Op vrijdag 12 augustus 2005 14:12 schreef _Flea_ het volgende:
En toch is MM ook een vet album
Alles is vet, ik vind Californication en de wat oudere albums een beetje minder, maar met By The Way was ik alweer een stuk positiever, hopelijk wordt dit album net als MM (Higher Ground, Taste the Pain en BSSM (Apache Rose Peacock, Give it away ) En een paar nummers als Under the bridge en Californication als afwisseling.

Kan echt niet wachten

RHCP


(tevens tvp)
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
  † In Memoriam † zaterdag 24 september 2005 @ 12:34:37 #15
34726 Fratz
Max
pi_30883512
Volgens deze lijst Klik komt er 11 oktober van dit jaar ook een RHCP album uit! Wie weet er meer!!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_30883620
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 12:34 schreef Fratz het volgende:
Volgens deze lijst Klik komt er 11 oktober van dit jaar ook een RHCP album uit! Wie weet er meer!!
Lees de OP
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
  † In Memoriam † zaterdag 24 september 2005 @ 18:48:55 #17
34726 Fratz
Max
pi_30894045
quote:
Op zaterdag 24 september 2005 12:39 schreef Agiath het volgende:

[..]

Lees de OP
oepsie
het staat er ook wel erg verscholen...

nah ja, ik ben in elk geval erg benieuwd of het inderdaad 11-10 wordt! en natuurlijk ook of het een leuke cd wordt!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_30936921
Het wordt iig niet 11-10.

Het wordt pas volgend jaar maart

http://www.locborg.de/fru/index.php?option=com_content&task=view&id=690&Itemid=1
  zondag 27 november 2005 @ 23:35:15 #19
61061 Kiedis
Sir Psycho Sexy
pi_32632547
Fle heeft op de Spike TV Video Game Awards (gepresenteerd door Flea en Kiedis) in LA de naam van het reeds negende album bekend gemaakt. De naam van het nieuwe album wordt Stadium Arcadium. Stadium Arcadium komt waarschijnlijk uit in April.
pi_32655875
quote:
Op zondag 27 november 2005 23:35 schreef Kiedis het volgende:
Fle heeft op de Spike TV Video Game Awards (gepresenteerd door Flea en Kiedis) in LA de naam van het reeds negende album bekend gemaakt. De naam van het nieuwe album wordt Stadium Arcadium. Stadium Arcadium komt waarschijnlijk uit in April.
I like it!
  dinsdag 29 november 2005 @ 11:54:55 #21
33733 IsaacD
Gevaarlijk exemplarisch
pi_32667493
Klinkt beter dan By the way. Kan niet wachten! Is er trouwens ergens video te zien van die awards?
Make waaaaaaaaaay for the firetruck!
pi_32674637
ff wat nieuws

RHCP
quote:
The Red Hot Chili Peppers have dubbed their ninth studio album "Stadium Arcadium", and they plan to release it in April, according to Flea.

"It's very honest music, and I feel like we improved as craftsmen," said the bassist Friday at the Spike TV Video Game Awards in Los Angeles, where he and lead vocalist Anthony Kiedis were presenters. "We gave all we had to this album."

The follow-up to 2002's "By The Way" has been a long time in the making, as the Chili Peppers -- Kiedis, Flea, guitarist John Frusciante and drummer Chad Smith -- wrote and rehearsed for seven months before entering the studio with producer Rick Rubin.

The band is now in the mixing stage, but Flea said there's quite a lot to mix. "We recorded a huge quantity of music," he said. "We're so in the middle of it, so it's hard to step back and look at it, but we think it's the best stuff we've ever done."

Thanks for this info to Steve Baltin's article at RollingStone.com.

In related news, Red Hot Chili Peppers are still putting together tour plans for 2006. It is expected the band will hit the road next year in support of the new album.

Having been in the studio since March this year, a band source revealed that dates are planned for April.

Their last UK tour was in 2004, which included a residency at Hyde Park in London, shows which were recorded for a live album.
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
pi_32674957
Ook weer een tour dus, mooi zo
  dinsdag 29 november 2005 @ 20:59:25 #24
61061 Kiedis
Sir Psycho Sexy
pi_32680400
beetje funky naam,
hopelijk ook wat meer funk i.p.v. pop als By The Way
  † In Memoriam † woensdag 30 november 2005 @ 02:35:54 #25
34726 Fratz
Max
pi_32688283
quote:
Op dinsdag 29 november 2005 16:57 schreef JeroenV het volgende:
Ook weer een tour dus, mooi zo
gaafff! daar heb ik zin in!
There are no secrets in life, just hidden truths that lie beneath the surface.
pi_32692742
Klinkt iig veelbelovend
pi_32719200
Ik wacht met spanning (nog 5 maanden )
pi_33465897
Update omtrent het nieuw album:

As a little christmas present for all RHCP fans, the NME magazine recently revealed some interesting news about the upcoming record "Stadium Arcadium"

First of all it`s now clear that the record will be a 25 track double album.

The first single will be released under the name "Danni California", which is supposed to be a reminescence to the character which appeared in the song "By the way".

Other key tracks on the record are the former live track "Desecration Smile", "Charlie", "Snow" and "Stadium Arcadium"

The album is still scheduled to be released in April 2006, with a tour beeing pencilled in for may.


Ik ben vooral blij met Desecration Smile. Wat een heerlijk nummer is dat toch.
pi_33477061
quote:
Op woensdag 28 december 2005 12:05 schreef _Flea_ het volgende:
Update omtrent het nieuw album:

As a little christmas present for all RHCP fans, the NME magazine recently revealed some interesting news about the upcoming record "Stadium Arcadium"

First of all it`s now clear that the record will be a 25 track double album.

The first single will be released under the name "Danni California", which is supposed to be a reminescence to the character which appeared in the song "By the way".

Other key tracks on the record are the former live track "Desecration Smile", "Charlie", "Snow" and "Stadium Arcadium"

The album is still scheduled to be released in April 2006, with a tour beeing pencilled in for may.


Ik ben vooral blij met Desecration Smile. Wat een heerlijk nummer is dat toch.
vet

Ga zeker naar t concert dan
Coldplay, Jamiroquai, Franz Ferdinand, Editors, Jack Johnson, Parkpop, Rock Werchter, Panic! At the disco, Keane, Blue Man Group, The Killers, Incubus, Roger Waters
28 juni / 1 juli - Rock Werchter :D
pi_33487318
Heb net weereens live at slane castle gekeken. En vraag me opeens af waar John eigenlijk al die littekens0brandplekken vandaan heeft...
Weet iemand dat ???
pi_33511740
quote:
Op woensdag 28 december 2005 22:49 schreef Ska-te het volgende:
Heb net weereens live at slane castle gekeken. En vraag me opeens af waar John eigenlijk al die littekens0brandplekken vandaan heeft...
Weet iemand dat ???
De littekens komen van de abcessen die hem getroffen hebben toen hij nog heroine gebruikte.
Brandwonden van de keer dat z'n huis in brand vloog.
pi_33774878
Wat nieuwe info omtrend de tracklist:

Dani California (Going to be the first single; released on 28.4.2006)
Desecration Smile
Charlie
Snow
Stadium Arcadium
Hard to Concentrate
Animal Bar
Wet Sand

Releasedate zal 5 mei 2006 worden.
  vrijdag 6 januari 2006 @ 19:02:41 #34
138195 morgane
Omnomnomnivoor
pi_33775037
Ik ben erg benieuwd, de tracklist ziet er goed uit en dat ze er zo lang over doen wil weg zeggen dat het waarschijnlijk ook heel goed gaat worden!! Als het net zo goed (of beter) is dan hun voorgaande werk dan ben ik zeker weer van de partij Ik heb nog altijd uitstekende herinneringen aan het concert in de ArenA (al was het geluid vrij bagger )
pi_33776079
quote:
Op donderdag 29 december 2005 17:53 schreef _Flea_ het volgende:

[..]

De littekens komen van de abcessen die hem getroffen hebben toen hij nog heroine gebruikte.
Brandwonden van de keer dat z'n huis in brand vloog.
John zelf heeft gezegd dat het voornamelijk lag aan het veelvuldig injecteren van cocaïne. Dat het ook brandwonden zijn is niet zeker. Er is immers weinig bekend over de brand in z'n huis en zelf heeft hij er (volgens mij) niks over gezegd. Zijn armen zien er ook raar uit, omdat hij 'skin grafts' (huidtransplantaties) heeft gehad, sommige delen van zijn tattoeages zijn daarom weg.
In fact, one thing you should look for is a scene where a nymphomaniac is getting reamed by a hunchback next to the carcass of a dead donkey in a shed. But they probabiy cut that part out for TV.
pi_33777908
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 19:02 schreef morgane het volgende:
Ik ben erg benieuwd, de tracklist ziet er goed uit en dat ze er zo lang over doen wil weg zeggen dat het waarschijnlijk ook heel goed gaat worden!! Als het net zo goed (of beter) is dan hun voorgaande werk dan ben ik zeker weer van de partij Ik heb nog altijd uitstekende herinneringen aan het concert in de ArenA (al was het geluid vrij bagger )
ArenA he
Misschien komen ze wel in HMH...al denk ik het niet...
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
  zaterdag 7 januari 2006 @ 18:10:19 #37
41051 Rasing
Taalnazis vereinigt euch!
pi_33805332
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 19:29 schreef Gyan het volgende:
John zelf heeft gezegd dat het voornamelijk lag aan het veelvuldig injecteren van cocaïne. Dat het ook brandwonden zijn is niet zeker. Er is immers weinig bekend over de brand in z'n huis en zelf heeft hij er (volgens mij) niks over gezegd. Zijn armen zien er ook raar uit, omdat hij 'skin grafts' (huidtransplantaties) heeft gehad, sommige delen van zijn tattoeages zijn daarom weg.
Hij is écht ver weg geweest...
Ten es gheen wondere, dat mi tderuen grief gheeft:
Niemant en scheet gheerne van dat hi lief heeft.
pi_33883001
quote:
Op zaterdag 7 januari 2006 18:10 schreef Rasing het volgende:

[..]

Hij is écht ver weg geweest...
Idd en het was trouwens spuiten van heroïne ipv cocaïne, nog een tikje erger dus
Dezz, koning van Lechland, opperbevelhebber van de Lechlandse Strijdkrachten groet U!
pi_33883582
quote:
Op zaterdag 7 januari 2006 18:10 schreef Rasing het volgende:

[..]

Hij is écht ver weg geweest...
In de biografie van Kiedis kan je lezen dat er ooit nog een film gemaakt is over de periode dat hij zo aan de heroine was...
Het enige wat hij toen deed was schilderen en heroine spuiten...

Die film heette ook iets met John Frusciante ofzo...
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
pi_33884208
Vette shit, die wil ik wel zien. Ook ben ik nog steeds opzoek naar dat intervieuw die die gaf aan een Nederlandse tv zender in de tijd dat hij verslaafd was.
pi_33915931
quote:
Op maandag 9 januari 2006 22:00 schreef Agiath het volgende:

[..]

In de biografie van Kiedis kan je lezen dat er ooit nog een film gemaakt is over de periode dat hij zo aan de heroine was...
Het enige wat hij toen deed was schilderen en heroine spuiten...

Die film heette ook iets met John Frusciante ofzo...
"Stuff" heet die film. Gemaakt door Johnny Depp (ja de johnny depp) en nog iemand.
pi_33917301
http://jftab.free.fr/

Hier is hij te downloaden. Ook stukjes van het intervieuw van de Vpro trouwens.
pi_33919771
quote:
Op dinsdag 10 januari 2006 20:31 schreef Shogo het volgende:

[..]

"Stuff" heet die film. Gemaakt door Johnny Depp (ja de johnny depp) en nog iemand.
Oja dat kan ik nog herinneren dat hij Johnny Depp zei... Ik dacht toen dat het een andere was
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
pi_33926856
Een nieuwe cd
Under the bridge en Otherside zijn echt toppers voor mij, eigenlijk vind ik de meeste cd's wel heel erg fijn
pi_34011612
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 18:58 schreef _Flea_ het volgende:
Wat nieuwe info omtrend de tracklist:

Dani California (Going to be the first single; released on 28.4.2006)
Desecration Smile
Charlie
Snow
Stadium Arcadium
Hard to Concentrate
Animal Bar
Wet Sand

Releasedate zal 5 mei 2006 worden.
Zijn die werkjes al ergens te beluisteren ofzo???
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_34024874
quote:
Op vrijdag 13 januari 2006 13:34 schreef Longmen het volgende:

[..]

Zijn die werkjes al ergens te beluisteren ofzo???
Voor zover ik weet niet van die lijst. Alleen een live versie uit 2004 van Desecration Smile is te krijgen.
pi_34034783
quote:
Op maandag 9 januari 2006 21:51 schreef Dezz het volgende:

[..]

Idd en het was trouwens spuiten van heroïne ipv cocaïne, nog een tikje erger dus
Frusciante chuckles, takes off his jacket. His arms are severely scarred, as if he’d reached into a fire. They remind me of traveling in Europe, visiting old battlefields now covered in grass; you know something violent happened there. “It’s actually more from coke than from heroin,” he says. “Coke you’re shooting every five minutes. That’s what did it to me.”

bron
In fact, one thing you should look for is a scene where a nymphomaniac is getting reamed by a hunchback next to the carcass of a dead donkey in a shed. But they probabiy cut that part out for TV.
pi_34052959
quote:
Op zaterdag 14 januari 2006 00:21 schreef Gyan het volgende:

[..]

Frusciante chuckles, takes off his jacket. His arms are severely scarred, as if he’d reached into a fire. They remind me of traveling in Europe, visiting old battlefields now covered in grass; you know something violent happened there. “It’s actually more from coke than from heroin,” he says. “Coke you’re shooting every five minutes. That’s what did it to me.”

bron
Oke, coke en heroïne dan
Dezz, koning van Lechland, opperbevelhebber van de Lechlandse Strijdkrachten groet U!
pi_34089686
quote:
Op vrijdag 13 januari 2006 20:04 schreef Shogo het volgende:

[..]

Voor zover ik weet niet van die lijst. Alleen een live versie uit 2004 van Desecration Smile is te krijgen.
heeft iemand die live-versie toevallig? en misschien die 2 tracks in de op? de links doen het namelijk niet meer..
pi_34089796
quote:
Op woensdag 11 januari 2006 01:24 schreef xelektra het volgende:
Een nieuwe cd
Under the bridge en Otherside zijn echt toppers voor mij, eigenlijk vind ik de meeste cd's wel heel erg fijn
Vind ik ook de beste nummers . En Californication!!
pi_34105202
quote:
Op dinsdag 10 januari 2006 20:31 schreef Shogo het volgende:

[..]

"Stuff" heet die film. Gemaakt door Johnny Depp (ja de johnny depp) en nog iemand.
Denk niet dat hij die bedoelde. Er is een film gemaakt over een persoon genaamd Jack Frusciante. Dat scheen op John te slaan...

Maar Stuff was echt indrukwekkend. Dat ie daar zwaar out ging op z'n bank en Timothy Leary die op een tafel zat, de man die LSD "beroemd" maakte. Teksten op de muur waaruit je kon op maken dat ie op het punt heeft gestaan om een oog te verwijderen bij zichzelf.
pi_34105272
quote:
Op zondag 15 januari 2006 17:10 schreef fretclick het volgende:

[..]

heeft iemand die live-versie toevallig? en misschien die 2 tracks in de op? de links doen het namelijk niet meer..
Voeg me maar toe op msn: michelstel apestaartje msn.com
pi_34106057
quote:
Op zondag 15 januari 2006 23:16 schreef _Flea_ het volgende:

[..]

Denk niet dat hij die bedoelde. Er is een film gemaakt over een persoon genaamd Jack Frusciante. Dat scheen op John te slaan...
Ik dacht dat dat een boek was?
pi_34748361

of het officieel is moeten we afwachten
pi_35044231
Ze staan op Pinkpop lees ik net op de FP!!!
Samen met o.a. Anouk, Racoon, Tool Franz Ferdinand en Placebo, daar ga ik dus zeker heen!

En op Rock Werchter, maar dat gaat me waarschijnlijk niet lukken, omdat ik ook naar de Stadium Arcadium-tour moet natuurlijk...
pi_35052613
6 juni staan ze op Pinkpop, 29 juni staan ze op Rock Werchter.. Beide dagen kan ik niet
Coldplay, Jamiroquai, Franz Ferdinand, Editors, Jack Johnson, Parkpop, Rock Werchter, Panic! At the disco, Keane, Blue Man Group, The Killers, Incubus, Roger Waters
28 juni / 1 juli - Rock Werchter :D
pi_35055576
Als ze naar Nederland komen voor andere optredens hoop ik eigenlijk dat het niet meer in de Arena is. Vond ik toch niet zo geslaagd als het in andere zalen is.
pi_35072260
Pinkpop!
pi_35309850
kom nu tracks tegen als Bunker Hill, Body Of Water, Sikamikanico en Slowly, Deeply. Iemand enig idee waar de nummer vandaan komen? is t nieuw werk van de manne??
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_35309906
quote:
Op maandag 20 februari 2006 23:11 schreef Longmen het volgende:
kom nu tracks tegen als Bunker Hill, Body Of Water, Sikamikanico en Slowly, Deeply. Iemand enig idee waar de nummer vandaan komen? is t nieuw werk van de manne??
Ik gok B-sides
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
pi_35310136
Al bekend wanneer het nieuwe album gaat uitkomen?
pi_35310168
Eh ja zie ik nu ook En ken dr toch al een paar, nou ja niet alles, dus leuk tot zo voor april...
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_35331535
quote:
Op maandag 20 februari 2006 23:16 schreef Olmo het volgende:
Al bekend wanneer het nieuwe album gaat uitkomen?
Lees 't topic even door.
pi_35332289
Ik doel op een precieze datum of een ietwat nauwkeurigere gok. Beticht mij niet van het niet lezen van een topic, dankuwel.
pi_35339145
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 16:36 schreef Olmo het volgende:
Ik doel op een precieze datum of een ietwat nauwkeurigere gok. Beticht mij niet van het niet lezen van een topic, dankuwel.
8 mei album. 3 april single 'Dani California'.
pi_35402254
Oef, dat duurt nog lang
pi_35406364
nou ja dat maandje kan er ook nog wel bij. En hij zal wel uitlekken.
pi_35461109
Ik hoop dat hij snel uitlekt!
pi_35499474
Iemand ook kaarten voor Dortmund (11 en 12 juni) ?.... vanmorgen online besteld...



naar het schijnt snel uitverkocht...
pi_35607702
Schopje.
Is er al nieuw materiaal uitgelekt?
En heeft er iemand een link naar de vorige 5 delen? Via de zoek-functie niets gevonden..
pi_35608539
Zal nog voorlopig nog niks uitlekken denk ik.
pi_35686660
quote:
Op zondag 26 februari 2006 01:40 schreef LennyKravitz het volgende:
Iemand ook kaarten voor Dortmund (11 en 12 juni) ?.... vanmorgen online besteld...



naar het schijnt snel uitverkocht...
Tickets zijn binnnen!... joehoe!!


Gaat er verder niemand?
  maandag 6 maart 2006 @ 09:42:16 #73
121741 _Dizzy_
space, the final frontier
pi_35765617
hoe kun je die kaarten in hemelsnaam bestellen? kan het al dagen nergens vinden!!!
ik wil graag naar dortmund
  maandag 6 maart 2006 @ 09:52:07 #74
132477 Zo-is-dat
of nie dan?
pi_35765792
Mn broertje is fan! (en ik vind ze stiekem ntrlk ook wel errug leuk....) maar wat ik wou vragen; hij is dus bijna jarig; iemand nog tips voor een leuk kadootje, iets van RHCP?
pi_35766687
quote:
Op maandag 6 maart 2006 09:42 schreef _Dizzy_ het volgende:
hoe kun je die kaarten in hemelsnaam bestellen? kan het al dagen nergens vinden!!!
ik wil graag naar dortmund
www.westfalenhalle.de

maar is waarschijnlijk wel aardig uitverkocht... in ieder geval op zondag...
  maandag 6 maart 2006 @ 12:25:23 #76
13148 Shogo
Psycho...
pi_35769979
De echte cover van Stadium Arcadium:




En Hier kun je een stukje horen van Dani California (staat tussen de ringtones).
pi_35770541
De cover vind ik niet zo eigenlijk...
  maandag 6 maart 2006 @ 15:04:33 #78
121741 _Dizzy_
space, the final frontier
pi_35774969
quote:
Op maandag 6 maart 2006 10:36 schreef LennyKravitz het volgende:

[..]

www.westfalenhalle.de

maar is waarschijnlijk wel aardig uitverkocht... in ieder geval op zondag...
Hoi,
Mijn duits is echt zooo slecht waar op de website moet ik zoeken, heb net ophet tabje tickets gekeken maar ik kan daar geen bestelknop vinden... heb je misschien een link?
  maandag 6 maart 2006 @ 15:35:47 #79
121741 _Dizzy_
space, the final frontier
pi_35776008
oei het is gelukt, 3 kaarten besteld, hopen dat ze goed aankomen,...
pi_35776057
8 en 9 juni spelen de Red Hot Chili Peppers in Parijs. Bercy om precies te zijn. Ook leuk om naartoe te gaan .
pi_35779571
quote:
Op maandag 6 maart 2006 15:35 schreef _Dizzy_ het volgende:
oei het is gelukt, 3 kaarten besteld, hopen dat ze goed aankomen,...
feli... ... maar is voor maandag zeker...
pi_35779917
Woow, die hoes is erg vet! Beetje retro
pi_35780009
hoes is net zo spacey als de titel
pi_35802392
Tracklist (niet helemaal compleet):

Dani California
Charlie
Snow
Readymade
She's Only 18
Hard to Concentrate
Stadium Arcadium
Slow Cheetah
Wet Sand
C'mon Girl
Make You Feel Better
Warlocks
Turn It Again
Hey
Tell me Baby
We Believe
21st Century
If
She looks to Me
Desecration Smile
Hump de Bump
  dinsdag 7 maart 2006 @ 11:25:43 #85
121741 _Dizzy_
space, the final frontier
pi_35803012
quote:
Op maandag 6 maart 2006 17:17 schreef LennyKravitz het volgende:

[..]

feli... ... maar is voor maandag zeker...
ja de zondag was al helemaal uitverkocht dit waren bijna de laatste kaarten...
pi_35825860
Er zijn nog wat kaarten beschikbaar gekomen... (zeker van mislukte credit card transacties of zo) zelfs voor zondag!

http://www.westfalenhallen.de/5073.php?action=showEventList
  dinsdag 7 maart 2006 @ 22:44:50 #87
121741 _Dizzy_
space, the final frontier
pi_35827637
Damn... Komen ze nu mee, ik zou ze wel willen ruilen voor staanplaatsen.. dat gaat nu natuurlijk niet meer maar maandag is toch zelfde als zaterdag?
pi_35828788
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 22:44 schreef _Dizzy_ het volgende:
Damn... Komen ze nu mee, ik zou ze wel willen ruilen voor staanplaatsen.. dat gaat nu natuurlijk niet meer maar maandag is toch zelfde als zaterdag?
erm.. zondag

zullen nu pas kaarten zijn vrijgekomen...
  woensdag 8 maart 2006 @ 14:50:33 #89
121741 _Dizzy_
space, the final frontier
pi_35845460
nog steeds zijn er genoeg kaarten lijkt het wel.. Ik heb een mail gestuurd om te vragen of ze de kaartjes willen switchen voor staanplaatsen. Hopelijk zijn ze daartoe bereid!
  woensdag 8 maart 2006 @ 21:59:34 #90
13148 Shogo
Psycho...
pi_35860833
Promo filmpje van Stadium Arcadium

Kwam zojuist in mijn mailbox terecht.
pi_35861833
kan 'm niet openen

Maar ik heb 'm dacht ik al gezien. Vond 't maar matig.
pi_35862333
Super dat ze naar pinkpop komen!
pi_35862971
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 21:59 schreef Shogo het volgende:
Promo filmpje van Stadium Arcadium

Kwam zojuist in mijn mailbox terecht.
Blij... dooie mus
pi_35863836
zit nu nog ff die live nrs te luisteren en klinkt toch wel lekker af en toe. Dani California is echt een single nr.
pi_35869526
Schijnt dat de solo in het promofilmpje uit Dani California komt. Na ja, nog een maandje afwachten....
pi_35875487
komen ze alleen in Nederland op Pinkpop ?!?
pi_35876707
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 13:10 schreef linebear het volgende:
komen ze alleen in Nederland op Pinkpop ?!?
Ja. In het buitenland hebben ze namelijk geen Pinkpop
pi_35877195


Ze komen ook op rock werchter
pi_36161537
De tracklist:

'Dani California'
'Charlie'
'Snow (Hey Oh)'
'Stadium Arcadium'
'Ghost Dance'
'She's Only 18'
'Slow Cheetah'
'Torture Me'
'Animal Bar'
'Especially In Michigan'
'Warlocks'
'C'mon Girl'
'Storm In A Teacup'
'Hey'
'Desecration Smile'
'Tell Me Baby'
'Hard To Concentrate'
'Wet Sand'
'21st Century'
'She Looks To Me'
'Readymade'
'If*'
'Make You Feel Better'
'Early Eighties'
'So Much I'
'We Believe'
'Turn It Again'
'Death Of A Martian'

Het zijn dus 28 ipv 25 nrs geworden. De cd's zullen Jupiter en Mars worden genoemd.

Ik kan echt niet meer wachten.
  maandag 20 maart 2006 @ 19:32:28 #100
13148 Shogo
Psycho...
pi_36209143
RHCP heeft een aantal nieuwe oude nummers uit de ijskast gehaalt om op iTunes aan te bieden (itunes zal wel meer het idee van warner zijn geweest)

De titels (sommigen zijn bekenden):
BSSM:
Little Miss Lover
Castles Made From Sand (Studio Version)

OHM:
Let's Make Evil
Stretch You Out
Bob

CALIFORNICATION:
Fat Dance
Over Funk
Quixoticelixer

BTW:
Runaway
Bicycle Song

Op deze site kun je wat previews horen van die nieuwe oude nummers. Klinken erg gaaf.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')