idd hopelijk kom je geen parnter tegen die rookt snuift en zuipt,krijg je het zwaar.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 14:36 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
De meeste mensen zouden blij zijn met zo'n relaxte moeder.
[..]
Is het jouw huis? Nee? Op jezelf gaan wonen of niet de huillie uithangen.
Bepaal jij wat je moeder moet doen?quote:Op zaterdag 2 juli 2005 18:44 schreef Snortbrommer het volgende:
[..]
Niet meer. Voornamelijk na aandringen van mij.
Ik geef om mijn moeder, ik wil haar zo lang mogelijk gezond en mooi houden. Roken is slecht en al helemaal als je nog kleine kinderen in huis hebt, want die nemen dat voorbeeld over.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 20:48 schreef Mukie het volgende:
[..]
Bepaal jij wat je moeder moet doen?
Lekker sicke relatie hebben jullie dan.
En anders ga je naar de friture en haal je daar wat
Jij toch niet?quote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:26 schreef Snortbrommer het volgende:
[..]
Ik geef om mijn moeder, ik wil haar zo lang mogelijk gezond en mooi houden. Roken is slecht en al helemaal als je nog kleine kinderen in huis hebt, want die nemen dat voorbeeld over.
Ik zie ook mijn kleine broertjes niet graag roken.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:27 schreef Mukie het volgende:
[..]
Jij toch niet?
Dus ik zie het probleem niet.
lolquote:Op zaterdag 2 juli 2005 14:50 schreef Mukie het volgende:
Boh dat is pas relaxt.
Toen mijn ouders erachter kwamen dat ik een joint had gerookt, was ik direct een heroinehoer
Niet zeiken dus, of ga op jezelf wonen.![]()
Btw, wtf heeft dit met de tt te maken? Het is toch haar huis?
Dan mag jij mooi de grote broer spelen, maar niet haar vader.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:29 schreef Snortbrommer het volgende:
[..]
Ik zie ook mijn kleine broertjes niet graag roken.
Tja, gelukkig is mijn moeder ook met het lot van haar kinderen begaan en stopt ze gewoon met roken. Ik denk dat jij geen goede moeder zal zijn, daar ben je veel te egoistisch voor.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:35 schreef Mukie het volgende:
[..]
Dan mag jij mooi de grote broer spelen, maar niet haar vader.
Zij is oud en wijs genoeg en maakt haar eigen keuzes in haar eigen huis.
Wat een nonsens. Jij eist dingen van haar, ik zeg dat ze recht heeft op dr eigen dingen zoals ze dat zelf wilt en je noemt mij een egoistquote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:39 schreef Snortbrommer het volgende:
[..]
Tja, gelukkig is mijn moeder ook met het lot van haar kinderen begaan en stopt ze gewoon met roken. Ik denk dat jij geen goede moeder zal zijn, daar ben je veel te egoistisch voor.
LOLquote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:33 schreef Pakspul het volgende:
[..]
lol
Toen die van mij er achterkwamen zeiden ze dat het niet van benenden of andere kamer kwam dus moest wel van mij kamer komen... goh slimme lui zijn het ook
Geen wonder dat je zo'n verknipte persoonlijkheid hebt. Ga eens met een psycholoog praten, die kan je helpen.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:42 schreef Mukie het volgende:
[..]
LOL
Mijn vader is toen naar de school gestapt en heeft een anti-drugs campagne opgezet genaamd: Iedere dag is gratis. Kun je je wel voorstellen hoe je dan op school bekeken wordt
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:50 schreef Snortbrommer het volgende:
[..]
Geen wonder dat je zo'n verknipte persoonlijkheid hebt. Ga eens met een psycholoog praten, die kan je helpen.
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 21:52 schreef Mukie het volgende:
[..]
Je geef een kleine puber geen gelijk en bent direct verknipt.
![]()
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 22:14 schreef Missy-B. het volgende:
Ik persoonlijk vind het niet kunnen dat je moeder thuis zit te blowen, ze heeft toch een voorbeeldfunctie. Hoe oud is je broertje trouwens?
Hippies roken juist wiet, kneuziequote:Op zaterdag 2 juli 2005 22:22 schreef Salvad0R het volgende:
mijn pa is lekker WEL weg , zoals het hoort in het weekend LEKKER PUH, EN NET OF JE LAST HEB VAN WIETLUCHT GORE HIPPIE !!!!!!
lees maar eens zijn andere topique OH JA! Daar hangen camera's verdomme!quote:Op zondag 3 juli 2005 09:01 schreef maan het volgende:
Ja schuif alles maar op je moeder af jij bent zo braaf jongetje en jij doet nooit wat ik vind jouw aso met je gedrag tegen over een oudere iemand sukkel
Blah, weer zo'n fanatieke niet-rokerquote:Op zaterdag 2 juli 2005 14:23 schreef Snortbrommer het volgende:
.
Ik haat rokers! Ze zijn gewoon zo aso!
quote:Op zondag 3 juli 2005 09:49 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
lees maar eens zijn andere topique OH JA! Daar hangen camera's verdomme!
Dan is het gewoon een ziellig sneu mannetjequote:Op zondag 3 juli 2005 09:49 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
lees maar eens zijn andere topique OH JA! Daar hangen camera's verdomme!
tonks snapte um ff nietquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |