Was het zo'n saaie film dan?quote:
heb maar geen film opgezet, dompelde steeds in tijdens het tv kijkenquote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:34 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Was het zo'n saaie film dan?
Werkze Schig en truste Tong
Oke, op die manier,quote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:36 schreef pascalheister het volgende:
[..]
heb maar geen film opgezet, dompelde steeds in tijdens het tv kijken
en de hele week vroeg op moet..quote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:40 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Oke, op die manier,
Iedereen heeft wel eens een dut moment, zeker als je de hele werk (hard) werkt.
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:42 schreef Bluezz het volgende:
Fado geluisterd... flesje wijn erbij, vogeltjes, mooie lucht, prachtige plek...
Begint ze te zingen, en na het eerste lied zegt ze... wijzend op de vloer :
If I am screaming, its because that frog, he is watching me
En inderdaad.... er zaten 2 kleine padden bij haar
klinkt goed!! ik ben nog druk bezig spullen in te pakken voor mijn weekje kamp! Morgen eerst een golfwedstrijd en dan meteen doorquote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:41 schreef golfer het volgende:
Zo, weer terug van het optreden van Ana Moura.
Wel weer even genoeg fado gehoord voorlopig, maar wat een mooie stem heeft dat mens.![]()
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:48 schreef pfaf het volgende:
Ik ga naar de (andere / echte )* kroeg, goedenavond allemaal!
*Doorhalen wat voor jouw belevingswereld niet van toepassing is
Gaat vast wel goed komen hoor maar het was gisterenavond én vandaag even stress in privé sfeer (met dochterlief dus) en dat heeft me veel extra tijd en energie gekost! Ik was van plan om vanmiddag en vanavond rustig in te pakken maar ik ben Katja in Leiden gaan halen en we hebben veel gepraat en ik heb haar net teruggebracht en ik heb de 1e spullen ingepakt. Nu even pauze met een biertje erbij en dan zo weer verder. Gelukkig gaat Katja ook mee op kamp dus kan ik haar troosten en knuffelen als het nodig isquote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:52 schreef clauwheee het volgende:
JustDruk succes met pakken en alvast veel plezier
Och jee. Even ontstressen dus en dan weer verder. En lekker dat ze dan in de buurt is inderdaadquote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:55 schreef just me het volgende:
[..]
Gaat vast wel goed komen hoor maar het was gisterenavond én vandaag even stress in privé sfeer (met dochterlief dus) en dat heeft me veel extra tijd en energie gekost! Ik was van plan om vanmiddag en vanavond rustig in te pakken maar ik ben Katja in Leiden gaan halen en we hebben veel gepraat en ik heb haar net teruggebracht en ik heb de 1e spullen ingepakt. Nu even pauze met een biertje erbij en dan zo weer verder. Gelukkig gaat Katja ook mee op kamp dus kan ik haar troosten en knuffelen als het nodig is
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 22:58 schreef Noca het volgende:
Wat is het hier lekker rustig zeg...biertje!!
Lekker, dank uquote:Op vrijdag 1 juli 2005 23:06 schreef Noca het volgende:
[..]
Danku! Neem er zelf ook een! [afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |