En ik antwoordde:quote:ff klein update-tje van mij
Ik ben dus naar de dokter geweest en heb een peesontsteking (auw) De dokter dacht ook nog dat het besnier boeck kon zijn (wat ik chronisch heb en anderhalf jaar terug een half jaar hulp door heb gekregen) Daar schrok ik me wezenloos van want daar had ik stiekum zelf ook aan gedacht, maar diep verdrongen) Heb daarom bloed moeten laten prikken maar dat was gelukkig goed. Over 2 weken moet ik dat nog een keer herhalen. Nu naproxen gekregen (diclofenac geeft bij mij leverfunctiestoornissen dus krijg ik niet meer, alleen dit helpt niet echt voor de pijn) en rust houden (hoe met 2 kinderen )
Wel klote dit. Luiers verschonen, haar borstelen enz alles doet enorm veel pijn.
(dit had achteraf wel in hoe gaat t met de moeders gekunt, sorry)
*weer in rust stand gaat*
quote:Jessie, heb je al zo'n skatepolsbeschermer gehaald? Dat geeft een hoop steun als je je pols toch moet gebruiken. Sterkte!![]()
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 11:34 schreef Luchtbel het volgende:
Ja Clau het is weer zo ver hierheb weer wat nodig wat niet 'snel' binnenkomt.
Ze hebben een achterstandquote:Op vrijdag 1 juli 2005 11:57 schreef moussy het volgende:
Ow luchtbel, bestel ook maar niks bij bonprix, want die hebben sowieso een levertijd van minimaal 14 dagen![]()
Hier hetzelfde, vorige week gingen we kijken voor mij. Loop langs de rekken heen en niks kunnen vinden. Kom wel thuis met 3 broeken voor Djulian en jurkje en een setje voor Djen en een leuk setje voor Thijs. Maar zelf nog niks dus. Wehkamp doe ik niet meer aan, want die laten mij betalen voor iets wat ik nooit heb besteld en dus ook niet in huis heb. Heb het via de rechtbank uit laten vechten en weet je wat de rechter zei? Dat ik meer bewijzen moest hebben dat ik het niet gehad had.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 11:56 schreef Luchtbel het volgende:
Ik haat passen in winkels.
Ik haat paskamers.
Ik haat passen terwijl Jolie zit te wachten.
Ik haat niet kunnen kiezen, dan even afwachten en terugkomen en je broek is weg.
Ik haat het dat andere mensen je zo vaag en verward aanstaren in winkels.
Maar ik vind Wehkamp ook niet meer leuk zo.
Hier plenste het net, klaart nu weer op...Dat net niet zomerweer verveelt snelquote:Op vrijdag 1 juli 2005 13:34 schreef lady-wrb het volgende:
kan iedereen effe goed weer richting koog sturen? we hebben vanavond zomerfeest van school en het is me toch een partij koud
Ik heb gewoon kouwe voeten op mijn werk!quote:Op vrijdag 1 juli 2005 13:34 schreef lady-wrb het volgende:
kan iedereen effe goed weer richting koog sturen? we hebben vanavond zomerfeest van school en het is me toch een partij koud
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 14:20 schreef poemojn het volgende:
Kom gezellig langs!
Wil je afwassen, dweilen, badkamer schoonmaken of de was ophangen?
ik blijf doorzoeken lb!quote:Op vrijdag 1 juli 2005 15:18 schreef Luchtbel het volgende:
Oh Lady-wrb bedankt nog voor het vragen van de verzendkosten.
Ik haal die Twister gewoon uit het krat en bewaar hem tot Sinterklaas ofzo in de hoop dat ik in de tussentijd goedkoop ergens stekertjes extra vind
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |