Ik heb het welgeteld 1 keer geprobeerd.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 09:37 schreef Tranceptor het volgende:
Ik ben alleen niet zo van de onenightstands. Ik heb het vroeger wel gedaan, maar ik vind het een beetje inhoudsloos en nutteloos gedoe eigenlijk.
Ik heb het vrij vaak gedaan toen ik jong, fris en fruitig was.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 09:47 schreef PhaE het volgende:
[..]
Ik heb het welgeteld 1 keer geprobeerd.
En dat was 1 keer teveel.
Dan ben ik maar een mieterig mannetje, maar het is gewoon niks voor mij.
Er moet gewoon liefde en gevoel bij komen kijken, ookal is het een bezigheid die voortkomt uit lust.
Ik heb dus ook geen sexuele meters gemaakt
100% eensch en zelfde verhaal hier. 1 keer gedaan, nooit meer.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 09:47 schreef PhaE het volgende:
[..]
Ik heb het welgeteld 1 keer geprobeerd.
En dat was 1 keer teveel.
Dan ben ik maar een mieterig mannetje, maar het is gewoon niks voor mij.
Er moet gewoon liefde en gevoel bij komen kijken, ookal is het een bezigheid die voortkomt uit lust.
Ik heb dus ook geen sexuele meters gemaakt
Nou ik kom niet verder dan eerste dates, nooit eens een vervolg. Het contact daarna verwaterd altijd met gevolg dat ik ze nooit meer spreek (bij sommige maakt dat niet uit hoor, die hoef ik echt nooit meer te spreken). Of een tweede date er bij nooit inzit. Ja tot op heden heeft dat er inderdaad nooit ingezeten en dat vind ik best jammer. Dit weerhoud me wel, ook al is dat oh zo verkeerd.quote:
Dat was 50 first dates hoorquote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:05 schreef Tranceptor het volgende:
@Sabrina1981: Jij bent dus echt van de 40 first dates.
Ja inderdaad, maar voordat dat ik aan die 40 zit.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:05 schreef Tranceptor het volgende:
@Sabrina1981: Jij bent dus echt van de 40 first dates.
Wel dé manier om te voorkomen dat de spanning uit je "relatie" gaat natuurlijkquote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:05 schreef Tranceptor het volgende:
@Sabrina1981: Jij bent dus echt van de 40 first dates.
Ik weet niet, ik vind een date al te beladen. Ik ga liever gewoon gezellig een lunchje doen of een borreltje doen na het werk. Als je echt serieus gaat daten lijkt er meteen zoveel van af te hangen. Nou ja ...zal wel aan mij liggenquote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:10 schreef Litpho het volgende:
[..]
Wel dé manier om te voorkomen dat de spanning uit je "relatie" gaat natuurlijk.
Dat ligt niet aan jou. Of je gewoon leuk samen wat gaat doen of er het label date aan hangt, maakt volgens mij wel degelijk verschilquote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:11 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik weet niet, ik vind een date al te beladen. Ik ga liever gewoon gezellig een lunchje doen of een borreltje doen na het werk. Als je echt serieus gaat daten lijkt er meteen zoveel van af te hangen. Nou ja ...zal wel aan mij liggen![]()
Dat is ook wel een verschil, maar om het wat makkelijker in de mond te nemen is date gewoon sneller gezegd. Je kan date ook zien als wat leuks gaan doen toch?quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:20 schreef melismay het volgende:
[..]
Dat ligt niet aan jou. Of je gewoon leuk samen wat gaat doen of er het label date aan hangt, maakt volgens mij wel degelijk verschil
Klopt, het is ook het gevoel dat er bij komt kijken denk ik...quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:21 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Dat is ook wel een verschil, maar om het wat makkelijker in de mond te nemen is date gewoon sneller gezegd. Je kan date ook zien als wat leuks gaan doen toch?
Wat denk je zelf?quote:Op vrijdag 1 juli 2005 07:18 schreef Metro2005 het volgende:
Mogguhen wtf, missbitch en missbliss, zijn jullie zusjes ofzo
(2 bijna dezelfde icons en namen)
echt verwarrend.
Blijft het feit dat het woord date meer beladen is. Zelfs al zie jij het als een ongedwongen gezellig wat samen gaan doen, wie zegt dat de ander dat dan ook doet. En voilà, de spanning is weer terugquote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:21 schreef Sabrina1981 het volgende:
Dat is ook wel een verschil, maar om het wat makkelijker in de mond te nemen is date gewoon sneller gezegd. Je kan date ook zien als wat leuks gaan doen toch?
Ik heb de ervaring dat de gesprekken veel rielekster zijn als je niet teveel druk legt op zoiets als zijnde een date. Nee, je gaat gewoon gezellig wat drinken in leuk gezelschap en meer niet. Bevalt het dan bevalt het en volgt er misschien nog een afspraak wat leuks te doen en zo niet, dan niet. Je hebt hoe dan ook een leuke avond gehad IMHO.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:20 schreef melismay het volgende:
[..]
Dat ligt niet aan jou. Of je gewoon leuk samen wat gaat doen of er het label date aan hangt, maakt volgens mij wel degelijk verschil
Daatr ben ik ook benieuwd naarquote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:24 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
War of the Clones was cool, maar beetje matig uitgevoerd.Wie de fuck zit hierachter? Ik kan ook geen avond/nacht weg zijn hier ook.
![]()
Doe mij er ook één.quote:
Geeft ff een bakkie aan tranceptor..quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:43 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Doe mij er ook één.![]()
Iemand probeert mijn stijl van posten, maar komt nog niet eens in de buurt. Het is wel leuk geprobeerd ofzo, maar er is maar één Tranceptor.![]()
quote:Op vrijdag 1 juli 2005 10:47 schreef B.A.Trix het volgende:
[..]
Geeft ff een bakkie aan tranceptor..![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |