je moet de eerste paar gastjes even afschieten zodat je die war opstart. Als dat eenmaal begonnen is kan je ze ook allemaal omrijden.quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:10 schreef Steve-O het volgende:
zo'n hood overnemen kan toch alleen als je ze neerschiet als je niet in een voertuig zit
quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:14 schreef Steve-O het volgende:
heb die hele dure shop leeg gekocht
[[url=http://img283.echo.cx/img283/2667/fsscr0430cv.th.jpg]afbeelding][/URL]
Hitman worden met dat wapen. Werkt niet bij allemaal, bij de micromachineguns en het gewone pistool wel, met het silenced pistool en de SMG nietquote:Op woensdag 29 juni 2005 19:56 schreef TC03 het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hoe houd je een wapen in elke hand vast? Dat is echt vetjes![]()
Die is misschien wat erg ver gezocht, maar ik kan er verder ook niets beters bij bedenken...quote:Op woensdag 29 juni 2005 16:56 schreef coz het volgende:
over die humor gesproken he
Didier Sachs --> better bags --> de betere campeersmoking .. of is dat erg ver gezocht ?
ik dacht dat didie, of diddie slang was voor ok
maar een keer google leverde ook dit op
Didie Bop.
To move in such a manner as to be extremely cool. (Vietnam) Diddy; to move on, usually quickly.
(marine taal)
ze hebben wel haltes op de route waar ze stoppen volgens mij hoor...quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:55 schreef Cerbie het volgende:
Stopt die trein ook voor je? Die kuttrammetjes niet in San Fierro, en die krengen kunnen niet kapot. Heel irritant.
De treinmissies lijken me ook wel leuk trouwens, maar niet echt moeilijk? Gewoon beetje gas geven en remmen
Dubbele shotgun, kon dat ook nog?quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:14 schreef Steve-O het volgende:
heb die hele dure shop leeg gekocht
[[url=http://img283.echo.cx/img283/2667/fsscr0430cv.th.jpg]afbeelding][/URL]
hehe zoiets had ik ook een keer...quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:23 schreef Cerbie het volgende:
OMG ik schrok me kapotDie vliegtuigjes die je soms ziet overvliegen storten serieus neer, ik dacht dat dat een grap was. Dat ding pleurde een paar meter voor m'n auto neer
quote:Op donderdag 30 juni 2005 02:01 schreef VixenFromHell het volgende:
[..]
hehe zoiets had ik ook een keer...
ik reed ergens in de bergen enzo rond op een motor..
valt er ineens zo'n ding op me en vlieg ik van die motor af
en laatst had ik ook wel iets geinigs...
ik stond daar zo.. en een ventje slaat een agent van z'n motor af...
agent staat op.. en wordt meteen weer omver gereden door nog een motoragent...
meteen daarna springt er een gewone agent op zijn motor..
die vervolgens door die motoragent er weer af geslagen wordt
maarja ik zit nu een beetje vast bij de flight school
interesse in het spel word nu steeds minder, wel jammer
morgen maar weer proberen
Is dat de ZIP winkel? Daar kan ik gewoon niet meer uit het hokje komen als ik inzit :S bugje of zo, maar eens op het rockstar forum kijken.quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:14 schreef Steve-O het volgende:
heb die hele dure shop leeg gekocht
[[url=http://img283.echo.cx/img283/2667/fsscr0430cv.th.jpg]afbeelding][/URL]
Bedankt iig. Dit wist ik nietquote:Op woensdag 29 juni 2005 19:35 schreef DeRCT14 het volgende:
[..]
Bij de taxi missies hoef je ze niet in één ruk te doen, eerst 20, dan 5, dan 10, dan 15 ofzow.. mag je zelf weten
Je moet ook niet stil blijven zitten/staan.quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:35 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat is maar bij een paar wapens. Volgens mij bij je Micro SMG, maar daar heb ik nog geen Hitman level gehaald, op dit moment heb ik 't alleen bij een sawn-off shotgun geloof ik. Hitman level betekent twee wapens 'simultaneously'. Ziet er vet uit, maar vooral bij die shotguns is het niet heel praktisch. Je killt iemand meteen, maar het herladen duurt zo lang dat je een kogel of vier te verwerken krijgt ondertussen.
De trams stoppen niet en kunnen ook niet kapot. je kunt ze niet besturen. wel jammer.quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:55 schreef Cerbie het volgende:
Stopt die trein ook voor je? Die kuttrammetjes niet in San Fierro, en die krengen kunnen niet kapot. Heel irritant.
De treinmissies lijken me ook wel leuk trouwens, maar niet echt moeilijk? Gewoon beetje gas geven en remmen
daar kwam ik inderdaad ook achter .....quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:15 schreef Cheiron het volgende:
Die "good citizen bonus" is er ook uit volgens mij. Ik zie nog wel eens de politie achter iemand aan rennen, maar als ik die persoon dan neer sla krijg ik de politie achter mij aan
snel shift intikken (enzenzenzenz) geeft iets snellere sprint als rennenquote:Op donderdag 30 juni 2005 13:33 schreef Repeat het volgende:
nu moet ik achter dat vliegtuig van die hitmen aanvliegen, maar ik haal ze nooit op tijd in. ze gaan veels te hard en ik loop niet snel genoeg op hun in![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |