Dat zijn Noormannen.quote:Op woensdag 29 juni 2005 14:41 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Een stemmetje in m'n hoofd mompelt trouwens Dimmu Borgir
quote:Op woensdag 29 juni 2005 14:44 schreef Sack_Blabbath het volgende:
't Andere stemmetje in m'n hoofd zei ook al tegen die ene dat 't onzin was.
quote:Op woensdag 29 juni 2005 14:39 schreef Berkery het volgende:
Dat was Entombed geloof ik
Ligt er aan of je een metalhead bent. Persoonlijk vind ik Entombed een van de beste (want zichzelf ontwikkelende) harde bands. Maar je zou sowieso eens bij de platenboer het boekje in moeten kijkenquote:Op woensdag 29 juni 2005 14:49 schreef GLO het volgende:
Ik word wel nieuwsgierig naar die plaat trouwens. Is het echt wat?
Ik wist je SHE-vraagquote:
quote:Op woensdag 29 juni 2005 14:52 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik wist je SHE-vraag
Ik had gisteren namelijk exact dezelfde vraag al bedacht na m'n liefdesverklaringen...weet je zeker dat jij niet mijn derde stemmetje bent
Ik ben alles. Of niets. 't Is maar net hoe je het bekijkt. Ik hou gewoon van alle soorten muziek. En wat Entombed betreft, die heb ik in hun begintijd nauwgezet gevolgd. 'Left Hand Path' staat bij mij nog altijd te boek als het definitieve deathmetal-album. Maar toen ze van stijl veranderden ben ik ze steeds meer uit het oog verloren.quote:Op woensdag 29 juni 2005 14:50 schreef Mark het volgende:
[..]
Ligt er aan of je een metalhead bent. Persoonlijk vind ik Entombed een van de beste (want zichzelf ontwikkelende) harde bands. Maar je zou sowieso eens bij de platenboer het boekje in moeten kijken![]()
In welke band speel jij dan?quote:Op woensdag 29 juni 2005 15:18 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Shit, net te laat.
Tientallen keren met die gasten opgetreden
Entombed is toch een interessante band om een tweede luisterkans te geven in dat geval. Toendertijd vond ik de stijlwisseling ook niet je van het, maar met terugwerkende kracht is Wolverine Blues wel een van mijn lievelingsplaten geworden. Eigenlijk is Entombed nu het loodzware broertje van Motorhead, ze noemen het zelf death 'n roll. Ook de covers-cd "Sons of Satan / Praise the Lord" is erg leuk: nummers van Twisted Sister, Bob Dylan (!), Dwarves, SOD, Kiss enz. in hun bekende Zweedse sausjequote:Op woensdag 29 juni 2005 15:15 schreef GLO het volgende:
[..]
Ik ben alles. Of niets. 't Is maar net hoe je het bekijkt. Ik hou gewoon van alle soorten muziek. En wat Entombed betreft, die heb ik in hun begintijd nauwgezet gevolgd. 'Left Hand Path' staat bij mij nog altijd te boek als het definitieve deathmetal-album. Maar toen ze van stijl veranderden ben ik ze steeds meer uit het oog verloren.
Momenteel geen 1 meer. In de jaren '90 speelde ik in een redelijk vaak spelend punkbandje, waar niemand evengoed ooit van gehoord heeftquote:
En wat was de naam hiervan?quote:Op woensdag 29 juni 2005 15:22 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Momenteel geen 1 meer. In de jaren '90 speelde ik in een redelijk vaak spelend punkbandje, waar niemand evengoed ooit van gehoord heeft![]()
Mr Potatoheadquote:
toy dolls ---> toy story ---> mr Pquote:Op woensdag 29 juni 2005 15:35 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Mr Potatohead![]()
![]()
Ik weet niet of het bij de laatste editie ook nog zo was, maar bij de vorige stonden we zelfs nog in OOR's popencyclopedie.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |