Heb je daar een clubcard voor nodig?quote:Op woensdag 29 juni 2005 13:21 schreef sqlsmurft het volgende:
Wanneer kan je kaarten kopen voor de JC-schaal?
Zit een beetje rond te struinen bij de Ticketbox, maar ik zie het er nog niet tussen staan.
Volgens mij heb je die inderdaad nodig, maar ik kan er sowieso nog weinig over vinden.quote:
Nee, maar ik denk dat ie dat nog wel gaat doen als dit seizoen de rust weer terug keert..quote:Op woensdag 29 juni 2005 10:26 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Jep, hij wilde toch niet verlengen ofzo.?
De bron is een beetje tricky, maar Ronnie zou meer dan welkom zijn.quote:Ajax heeft belangstelling voor Ron Vlaar. Dit meldt Voetbal International vandaag. Ook Tottenham Hotspur volgt de talentvolle verdediger.
De 20-jarige Vlaar kan voor een kleine transfersom vertrekken bij AZ, omdat hij nog altijd speelt voor een minimumsalaris. De Alkmaarders probeerden al diverse malen het contract van de verdediger te verlengen, maar zijn hier nog niet ingeslaagd.
Mogelijk komt de interesse van Ajax voort uit de aanstelling van Martin van Geel als technisch directeur. Deze is als ex-TD van AZ uitstekend op de hoogte van de contractuele verplichtingen van Vlaar.
Ben er minder zeker van. Vraag me af of hij bij Ajax zijn draai ooit wel zal vinden.quote:Op woensdag 29 juni 2005 13:52 schreef Dr.Daggla het volgende:
Hij heeft geen kritiek gegeven.
Integendeel, hij zei juist dat er bij Ajax veel meer spelers zijn die technisch beter zijn dan hem. Terwijl dat bij Werder niet zo was. Hij had kritiek op de kwaliteit van de Nederlandse competitie..
Ik weet zeker dat als het etam gewoon draait, hij ook z'n draai vindt.
Speelt op het wk-tot20 met Argentinië, weet niet zijn precieze positie maar ik dacht links of rechts voorquote:
Danny had toch nog een linksback nodig? Prima keuze! Waar speelt de beste man eigenlijk, nog in nigeria?quote:Op woensdag 29 juni 2005 12:59 schreef Erwtensoep het volgende:
Ik wil Taiwo bij Ajax
Nee, NU kopen en dan eventueel nog aan AZ verhuren ofzo. Ik wil het niet meemaken dat Psv em voor de neus van Ajax wegkaaptquote:Op woensdag 29 juni 2005 15:21 schreef DaYwALKuR het volgende:
Vlaar blijft bij AZ let maar op, misschien een eerste optie afdwingen?
Olympique Marseille.quote:Op woensdag 29 juni 2005 15:35 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Danny had toch nog een linksback nodig? Prima keuze! Waar speelt de beste man eigenlijk, nog in nigeria?
De titel is dat al, met vlaar zou de CL ook binnen zijnquote:Op woensdag 29 juni 2005 17:10 schreef JaWi het volgende:
Vlaar zou wel geweldig zijn zeg, dan is de titel al binnen.
quote:29/6/2005 - ´Lobont voorlopig niet weg; rangorde keepers wordt bepaald in voorbereiding´
(Gepost door RvN)
Volgens Arie van Eijden is eenvertrek van Bogdan Lobont vooralsnog niet aan de orde. Er zouden zich nog geen clubs concreet hebben gemeld, zo liet Van Eijden weten in de papieren uitgave van Voetbal International. Volgens hem zullen alle keepers de voorbereiding meemaken en zal dan besloten worden wie op welke plaats terechtkomt.
quote:Op woensdag 29 juni 2005 17:10 schreef JaWi het volgende:
Vlaar zou wel geweldig zijn zeg, dan is de titel al binnen.
Alleen wel zielig voor AZ als Vlaar naar Ajax vertrekt. Maar daar moet Ajax schijt aan hebben.quote:Op woensdag 29 juni 2005 17:14 schreef keijz het volgende:
[..]
De titel is dat al, met vlaar zou de CL ook binnen zijn
Boeiend. Gewoon halen. Gaat ie niet naar Ajax dan wordt het wel psv.quote:Op woensdag 29 juni 2005 17:21 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Alleen wel zielig voor AZ als Vlaar naar Ajax vertrekt. Maar daar moet Ajax schijt aan hebben.
Ik heb ook elk jaar het vertrouwen dat Feyenoord kampioen kan worden alleen zit dat er meestal niet inquote:Op dinsdag 28 juni 2005 20:51 schreef Shreyas het volgende:
Op een of andere manier heb ik dit seizoen echt het gevoel dat we gewoon kampioen gaan worden en ver zullen komen in de Champions League.![]()
Er zit dan ook een gigantisch klasse verschil tussen Feyenoord en Ajaxquote:Op woensdag 29 juni 2005 18:36 schreef Moreno het volgende:
[..]
Ik heb ook elk jaar het vertrouwen dat Feyenoord kampioen kan worden alleen zit dat er meestal niet in![]()
Vlaar gaat echt wel eerder naar Ajax dan naar psv hoorquote:Op woensdag 29 juni 2005 18:37 schreef Radegast het volgende:
[..]
1. Wat heeft dat met Ajax te maken?
2. Wordt hij ook zo corpulent?
3.![]()
Er is in Europa geen 2e Ajax te vinden die geld uitgeeft aan Harryquote:En Charisteas verkopen.
En daar is spuit 11 ook weerquote:Op woensdag 29 juni 2005 18:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Er is in Europa geen 2e Ajax te vinden die geld uitgeeft aan Harry
Ik zat te hopen op Benfica.quote:Op woensdag 29 juni 2005 18:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Er is in Europa geen 2e Ajax te vinden die geld uitgeeft aan Harry
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |