Ach ik wil wel over m'n hart strijken en m op komen halen hoorquote:Op zaterdag 2 juli 2005 17:51 schreef BaraCuda het volgende:
Ik ga mijn ati x800 XT ook in de prullenbak mieteren, wat een baggerproduct zeg.
NOOIT meer ati!
Overclocken doe ik niet aan. Ik ga geen risico nemen met zo'n dure kaartquote:Op zaterdag 2 juli 2005 18:44 schreef Atreidez het volgende:
Ik heb die texture corruption ook gehad met me ATI 9800PRO met de laatste offi drivers. Ik heb nu de Omega drivers erop gezet en daarna geen last meer gehad, dus probeer t even..
http://www.omegadrivers.net/
Kan trouwens ook slechte koeling en te ver overclocken zijn
Anders ik wel, kan ik ook spelenquote:Op zaterdag 2 juli 2005 18:47 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Ach ik wil wel over m'n hart strijken en m op komen halen hoor
Nou volgends mij is overclocken niet helemaal 100% gegaan ofzo.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 18:57 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Anders ik wel, kan ik ook spelen, dan maar met fucked up textures. Nu kan ik helemaal niets
Probeer die Omega drivers eens en als je er echt niets anders mee doet dan weggooien dan wil ik er wel een kleine blik op werken, heb wel wat (negatieve&positieve) ervaringen met overclocken e.d.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 19:14 schreef BaraCuda het volgende:
Nou volgends mij is overclocken niet helemaal 100% gegaan ofzo.
Als ik vergeet Ati tools te starten loopt hij bij elk spel 100% zeker vast.
Met ati tools aan draait het gewoon goed.
Maar ati kan de tering krijgen ik pleur die kaart binnenkort in een hoek en koop fijn een 6800 van geforce
IK heb een Sapphire X800-Pro en geen enkel probleem.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 17:48 schreef Drakul het volgende:
Heb het spel ook maar eens gekocht. Textures zijn helemaal f*cked up, en na een tijdje ziet het er zelfs zo uit.
[afbeelding]
Mijn videokaart is een Sapphire X800 XT Platinum. Nog meer mensen met dit probleem?
Shit... je was me al voor...quote:Op zaterdag 2 juli 2005 18:44 schreef Atreidez het volgende:
Ik heb die texture corruption ook gehad met me ATI 9800PRO met de laatste offi drivers. Ik heb nu de Omega drivers erop gezet en daarna geen last meer gehad, dus probeer t even..
http://www.omegadrivers.net/
Kan trouwens ook slechte koeling en te ver overclocken zijn
Draai hier ook ati, geen probleem. Bij het installeren van oudere drivers wel even de nieuwe uninstallen gaarne...quote:Op zaterdag 2 juli 2005 18:00 schreef Drakul het volgende:
Deze keer even een ingame screen van m'n probleem
[afbeelding]
[EDIT] Op de battlefield 2 site staat dat je voorlopig het beste kan terugschakelen naar de Catalyst 5.1 drivers. ATI werkt aan een oplossing momenteel. Even proberen dan maar..
[EDIT 2] Nou nee dus.. 5.1 drivers geinstalleerd, nogsteeds texture corruption.. Of ze komen heel snel met een oplossing, of deze game gaat de prullenbak in..
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 19:33 schreef Drakul het volgende:
Omega drivers werken! Geen texture corruption meer. Nou kan ik tenminste normaal spelen
Ik draai nog maar op een ATI 9200 256mb en ik heb echt nergens last van gehadquote:Op zaterdag 2 juli 2005 18:00 schreef Drakul het volgende:
Deze keer even een ingame screen van m'n probleem
[afbeelding]
[EDIT] Op de battlefield 2 site staat dat je voorlopig het beste kan terugschakelen naar de Catalyst 5.1 drivers. ATI werkt aan een oplossing momenteel. Even proberen dan maar..
[EDIT 2] Nou nee dus.. 5.1 drivers geinstalleerd, nogsteeds texture corruption.. Of ze komen heel snel met een oplossing, of deze game gaat de prullenbak in..
moet je dat nou echt om de 10 posts plaatsen?quote:
Blijkbaar.quote:Op zondag 3 juli 2005 14:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
moet je dat nou echt om de 10 posts plaatsen?
In best wel veel eigenlijk, kijk eens op een vliegveld.quote:Op zondag 3 juli 2005 15:00 schreef gigant het volgende:
In welke maps staan de straaljagers? Ik kom alleen maar tanks tegen
Waarschijnlijk heb ik een gave voor verkeerde maps te kiezenquote:Op zondag 3 juli 2005 15:01 schreef popolon het volgende:
[..]
In best wel veel eigenlijk, kijk eens op een vliegveld.
Wel als ik 1000 punten gestegen benquote:Op zondag 3 juli 2005 14:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
moet je dat nou echt om de 10 posts plaatsen?
Krijg je ook onderscheidingen voor het killen van tanks, APC's etc als je een Anti-tank bent ?quote:Op donderdag 30 juni 2005 20:23 schreef Steeven het volgende:
Wanneer krijg je die onscheiding voor de skills met een tank eigenlijk. Ik heb al bijna 325 kills en 50 mensen overreden en ben zelf maar 50 keer doodgegaan door een tank.
ligt eraan, zit in moltencore met world of warcraft, kan ff duren voor ik er benquote:Op zondag 3 juli 2005 15:41 schreef Steeven het volgende:
[..]
Wel als ik 1000 punten gestegen ben![]()
.
Oh btw: vanavond nog interesse voor een potje?
Ja, voor het slopen van een X aantal vijandelijke voertuigen met de Anti-Tank Kit, krijg je een basic Anti-Tank Medal. Er zijn ook nog wat lintjes en medailles in omloop die te maken hebben met het uitschakelen van en skills hebben met gepantserde voertuigenquote:Op zondag 3 juli 2005 18:37 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Krijg je ook onderscheidingen voor het killen van tanks, APC's etc als je een Anti-tank bent ?
Over vliegen in een straaljager gesproken.... de rudder verwisselt BF2demo andersom, ik denk dat dit ook zo zal zijn in BF2. Dus links wordt rechts en rechts wordt links. Erg verwarrend. (de rudder is erg belangrijk bij het taxi-en etc). Joystick is een redelijk nieuwe Saitek. iemand tips?quote:Op zondag 3 juli 2005 20:16 schreef Sickert het volgende:
ik doe niet meeheb vanaf een uur of 6 al lekker zitten knallen en kan eindelijk een beetje met een straaljager overweg
de joystick 180 graden draaienquote:Op zondag 3 juli 2005 20:27 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Over vliegen in een straaljager gesproken.... de rudder verwisselt BF2demo andersom, ik denk dat dit ook zo zal zijn in BF2. Dus links wordt rechts en rechts wordt links. Erg verwarrend. (de rudder is erg belangrijk bij het taxi-en etc). Joystick is een redelijk nieuwe Saitek. iemand tips?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |