moet je dat nou echt om de 10 posts plaatsen?quote:
Blijkbaar.quote:Op zondag 3 juli 2005 14:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
moet je dat nou echt om de 10 posts plaatsen?
In best wel veel eigenlijk, kijk eens op een vliegveld.quote:Op zondag 3 juli 2005 15:00 schreef gigant het volgende:
In welke maps staan de straaljagers? Ik kom alleen maar tanks tegen
Waarschijnlijk heb ik een gave voor verkeerde maps te kiezenquote:Op zondag 3 juli 2005 15:01 schreef popolon het volgende:
[..]
In best wel veel eigenlijk, kijk eens op een vliegveld.
Wel als ik 1000 punten gestegen benquote:Op zondag 3 juli 2005 14:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
moet je dat nou echt om de 10 posts plaatsen?
Krijg je ook onderscheidingen voor het killen van tanks, APC's etc als je een Anti-tank bent ?quote:Op donderdag 30 juni 2005 20:23 schreef Steeven het volgende:
Wanneer krijg je die onscheiding voor de skills met een tank eigenlijk. Ik heb al bijna 325 kills en 50 mensen overreden en ben zelf maar 50 keer doodgegaan door een tank.
ligt eraan, zit in moltencore met world of warcraft, kan ff duren voor ik er benquote:Op zondag 3 juli 2005 15:41 schreef Steeven het volgende:
[..]
Wel als ik 1000 punten gestegen ben![]()
.
Oh btw: vanavond nog interesse voor een potje?
Ja, voor het slopen van een X aantal vijandelijke voertuigen met de Anti-Tank Kit, krijg je een basic Anti-Tank Medal. Er zijn ook nog wat lintjes en medailles in omloop die te maken hebben met het uitschakelen van en skills hebben met gepantserde voertuigenquote:Op zondag 3 juli 2005 18:37 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Krijg je ook onderscheidingen voor het killen van tanks, APC's etc als je een Anti-tank bent ?
Over vliegen in een straaljager gesproken.... de rudder verwisselt BF2demo andersom, ik denk dat dit ook zo zal zijn in BF2. Dus links wordt rechts en rechts wordt links. Erg verwarrend. (de rudder is erg belangrijk bij het taxi-en etc). Joystick is een redelijk nieuwe Saitek. iemand tips?quote:Op zondag 3 juli 2005 20:16 schreef Sickert het volgende:
ik doe niet meeheb vanaf een uur of 6 al lekker zitten knallen en kan eindelijk een beetje met een straaljager overweg
de joystick 180 graden draaienquote:Op zondag 3 juli 2005 20:27 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Over vliegen in een straaljager gesproken.... de rudder verwisselt BF2demo andersom, ik denk dat dit ook zo zal zijn in BF2. Dus links wordt rechts en rechts wordt links. Erg verwarrend. (de rudder is erg belangrijk bij het taxi-en etc). Joystick is een redelijk nieuwe Saitek. iemand tips?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |