Enig idee wat de prijs bij de MM was?quote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:31 schreef blrrrt het volgende:
De nieuwe TomTom (700 ofzo?)
Staat in het nieuwste Mediamarkt-krantje.
Bedankt.quote:
Wat ben je voor zo'n setje ongeveer kwijt?quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:01 schreef WebForce het volgende:
Ik heb een PDA (Dell axim), TomTom navigator en GPS ontvanger. PDA en gps ontvanger communiceren via Bluetooth en het werkt perfect!. Heb je ook nog wat aan je 'navigatiesysteem' als je deze niet gebruikt!
Het wisselen van kaarten gaat heel erg makkelijk, simpel werken met POI's...
Ja.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:12 schreef Geqxon het volgende:
Maar wil hij het alleen maar voor in de auto gebruiken?
Daarvan heb ik inderdaad erg mooie modellen gezien.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:26 schreef Geqxon het volgende:
Dan zou ik voor een inbouw optie gaan(dus mooi weggewerkt)
Dat red je niet met max. ¤600.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:26 schreef Geqxon het volgende:
Dan zou ik voor een inbouw optie gaan(dus mooi weggewerkt)
Ehrm, volgens mij wel. Tip: www.mijntomtomgo.nl. Goede site over TomTommetjes.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:37 schreef Slomy het volgende:
[..]
Daarvan heb ik inderdaad erg mooie modellen gezien.
Voorkeur gaat nu echter nog uit naar die TomTom 700. Echter een vraag daarover. Het ding heeft dus een harde schijf van 2,5 gb. Is het nou mogelijk om daar in de toekomst updates oid van landenkaarten op te zetten?
Lekker goedkoop ook.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:54 schreef Repeat het volgende:
vdo dayton uber allesch.
quote:John Cleese in TomTom-software
Vrijdag 1 juli 2005, 11:43 - De Britse komiek John Cleese gaat zijn stem lenen aan de navigatiesoftware van TomTom.
John Cleese, bekend van onder andere Monty Python's Flying Circus en Falty Towers, geeft op zijn eigen, typische wijze instructies aan de bestuurder. Cleese is optioneel verkrijgbaar voor tien euro.
De update is te koop via TomTom Plus. Dit is een online dienst waar klanten extra's kunnen aanschaffen of downloaden, zoals nieuwe kaarten of lokaties van flitspalen.
Helaas... alleen vaste flitspalen staan in de database.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 23:48 schreef Exciter101 het volgende:
Heb me vandaag uitgebreid laten voorlichten over de TomToms: de 300, 500 en 700.
De 300 is zeg maar benelux en de 700 heel West-Europa. Maar voor alle 3 geldt: je kunt een abonnement nemen op TomTom plus en dan krijg je de mobiele flitslocaties gemeld!!
Kijk dat zoek ik!!![]()
TomTom is momenteel gewoon dé oplossing, kan je hoog of laag springen met je Pioneer-systeem, maar goedkoper (en beter) dan TomTom krijg je het niet gauw. Bovendien snijd je nu een probleem met TomTom aan waar ik dus echt nog nooooit gehoord van hebquote:Op maandag 11 juli 2005 20:14 schreef RikDeMan het volgende:
Als je een budget hebt zoals jij dat noemt dan moet je echt voor een Pioneer systeem gaan. Pioneer gebruikt de techniek van Becker navigatie en Becker is dé navigatie maker van de wereld. TomTom klinkt leuk (zeker met de prijzen) maar hoe vaak het wel niet gebeurt dat het systeem niet voldoende satelieten kan vinden om zijn positie te bepalen....
Kijk maar eens even hier en overtuig jezelf!
Je hebt een 0 teveel gelezen in de tt. Budget was tussen de 400-600 Euro. Wanneer we 4000-6000 Euro te besteden hadden was ik natuurlijk voor iets anders dan TomTom gegaan.quote:Op maandag 11 juli 2005 22:38 schreef RikDeMan het volgende:
Oh, en vergeet niet...het budget was ergens tussen de 4000 en 6000 euri...kun je een heel mooi systeem voor kopen!
De MIO's zijn nu wel aantrekkelijk geprijsd overigens, maar dat komt om dat binnenkort de MIO 269+ en aan gaat komen. Hoe dat met de 269+ gaat worden durf ik niet te zeggen. Het zou in ieder geval wel een verbetering zijn als je nu niet zelf van kaart moet gaan wisselen zodra je in het buitenland bent.quote:Op zaterdag 24 september 2005 14:34 schreef deedeetee het volgende:
* schop
Ik ben ook op zoek en mij lijkt de MIO 269 wel wat, maar ik ben de NAVMAN ICN 510 gold tegen gekomen en die lijkt mij ook wel wat.
Is er iemand die daar ervaring mee heeft? En kan je daarmee wél gewoon de grens over, want bij de MIO moet je dan de boel opnieuw programmeren.
Hoe gaat dat van kaart wisselen dan in zijn werk ? Is dat erg lastig of ingewikkeld ?quote:Op maandag 26 september 2005 23:12 schreef SietzeJBL het volgende:
[..]
De MIO's zijn nu wel aantrekkelijk geprijsd overigens, maar dat komt om dat binnenkort de MIO 269+ en aan gaat komen. Hoe dat met de 269+ gaat worden durf ik niet te zeggen. Het zou in ieder geval wel een verbetering zijn als je nu niet zelf van kaart moet gaan wisselen zodra je in het buitenland bent.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |