Dat nou uitgerekend zo'n man de NPS moet verdedigen zegt toch eigenlijk wel genoeg. Ze hebben in hun eigen voet geschoten door elke vorm van neutraliteit los te laten. Onder linkse mensen bevindt zich de grootste groep die het verdwijnen van de NPS een ramp vindt en juist onder de rechtse mensen de grootste groep die er blij mee is.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:14 schreef Hallulama het volgende:
[..]
[afbeelding]
http://www.vpro.nl/MediaController?media=22973714 (opent Real Player)
Geen idee, dan moet je me eerst even uitleggen waar de "rechtse mensen" graag naar kijken, please enlighten me!quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:29 schreef Tikorev het volgende:
Dat nou uitgerekend zo'n man de NPS moet verdedigen zegt toch eigenlijk wel genoeg. Ze hebben in hun eigen voet geschoten door elke vorm van neutraliteit los te laten. Onder linkse mensen bevindt zich de grootste groep die het verdwijnen van de NPS een ramp vindt en juist onder de rechtse mensen de grootste groep die er blij mee is.
Hoe zou dat komen?
Tik dan ook geen oneliners maar "TVP".quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:21 schreef DennisMoore het volgende:
Fijn dat je dat op basis van een tvp/oneliner durft te concluderen..
Geef mij de garantie dat dat dus ook gaat gebeuren en ik klaag nergens meer over.quote:De door jou genoemde programma's kunnen makkelijk bij bestaande omroepen worden ondergebracht, evt enigszins aangepast. Simpelweg roepen dat die 'vercommercialiseerd' zijn, is grote flauwekul.
Beide hebben gelijkquote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:33 schreef nikk het volgende:
Wat wel leuk was was Buitenhof afgelopen zondag. Eerst Wim de Bie die mensen bang loopt te maken dat Sesamstraat gaat verdwijnen, en dan 10 minuten later Geert Mak die loopt te zeuren dat mensen moedwillig gebruik maken van angst als middel.
Ik denk dat neutrale actualiteitenprogramma's wel aanslaan. Dus niet van die programma's waar mensen van Greenpeace als deskundigen worden opgevoerd, waar presentatrices tot hun 'grote spijt' moeten aankondigen dat een rechtse partij een flinke verkiezingswinst heeft geboekt of waar men met eenzijdige enzelfs gemanipuleerde berichtgeving oppositie voert tegen het democratische uitzetbeleid van minister Verdonk.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:41 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Geen idee, dan moet je me eerst even uitleggen waar de "rechtse mensen" graag naar kijken, please enlighten me!
Ja, de cijfers zijn openbaar. Ik ga ze echt niet voor je opzoeken. Er is gigantisch bezuinigd bij de PO de afgelopen tien jaar, raar dat je dat niet weet.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:18 schreef nikk het volgende:
[..]
Leuk en aardig dat je dit beweerd, maar hoezo is er jarenlang bezuinigd op de omroepen? Heb je misschien enige cijfers daarover?
Richt toch samen met Michiel Smit een zender op joh, het staat je vrij.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:54 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Ik denk dat neutrale actualiteitenprogramma's wel aanslaan. Dus niet van die programma's waar mensen van Greenpeace als deskundigen worden opgevoerd, waar presentatrices tot hun 'grote spijt' moeten aankondigen dat een rechtse partij een flinke verkiezingswinst heeft geboekt of waar men met eenzijdige enzelfs gemanipuleerde berichtgeving oppositie voert tegen het democratische uitzetbeleid van minister Verdonk.
Nogmaals:quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Richt toch samen met Michiel Smit een zender op joh, het staat je vrij.
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:33 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Deze tactiek werkt allang niet meer hoor...![]()
En dat maak ik zelf nog wel uit he?quote:
Garanties zijn voor mietjes.quote:Geef mij de garantie dat dat dus ook gaat gebeuren en ik klaag nergens meer over.
Daar komen we samen wel uit.quote:Wie moet dat doen dan? De TROS? De AVRO? De NCRV?
Mja, de Stichting Radio Volksuniversiteit houden we natuurlijk ook goed in de gaten.quote:Mag de RVU wel blijven, of gaat de KRO straks "God bestaat niet" uitzenden?
quote:De RVU educatieve omroep is een niet-ledengebonden omroep, geheel onafhankelijk van levensbeschouwingen, ideologieën of religies en maakt deel uit van het Nederlandse publieke omroepbestel. Samen met Teleac/NOT vormt de RVU de stichting Educatieve omroepcombinatie. Deze stichting geeft voor een belangrijk deel invulling aan de educatieve opdracht, zoals deze wettelijk is voorgeschreven en heeft als doel 'educatie' binnen de publieke omroep te intensiveren.
De RVU verstaat onder haar educatieve taak: het geven van informatie, door middel van informatieve programma's, die bewustwording, het vermogen tot zelfstandig oordeelsvorming, het verder ontwikkelen van vaardigheden en de persoonlijke verantwoordelijkheid van de kijkers en luisteraars stimuleren. Het is de bedoeling dat zij hun plaats in een sterk veranderende samenleving hiermee beter kunnen bepalen. Daarom maakt de RVU televisie- en radioprogramma's en begeleidend materiaal, dat kijkers en luisteraars informeert over ontwikkelingen in de samenleving, die van belang zijn voor hun maatschappelijke oriëntatie en het ontwikkelenvan een toekomstperspectief.
De RVU programma's gaan over zaken die van invloed zijn op het dagelijks leven, zoals politiek, relaties, arbeidsomstandigheden, psychiatrie en cultuur. Maar ze gaan ook over seksualiteit, het milieu, de Derde Wereld, consumptie en gezondheid. Het basisprincipe is steeds: mens en maatschappij. De RVU wil met haar programma's verschillende kanten van ontwikkelingen laten zien en de consequenties daarvan voor individuen en de samenleving weergeven. Door in de programma's een voorbeeld te schetsen van een persoonlijke situatie worden mensen gemotiveerd iets aan hun eigen situatie te doen.
Tactiek? Ik spreek je gewoon aan op wat je post, ga er liever op in. Jouw nationalisme spreekt mij niet aan, jouw buitenlanderhaat ook niet - je gaat maar door met er over te posten maar als je er op aangesproken wordt ben je een lafbek die het ineens niet heeft gezegd. Typerendquote:
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:58 schreef DennisMoore het volgende:
Wellicht kan zelfs Teleac/RVU nog wel een rol gaan spelen.
Lees anders eens een krant voordat je je in deze discussie mengt met je onzinnige opmerking over Teleac.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 19:03 schreef DennisMoore het volgende:
Laten we de troll SCH negeren.
Op een of andere manier doet die Firefox-censuur-functie het niet meer, zodat ik weer lastiggevallen wordt met zijn posts waarin hij mensen buitenlanderhaat etc verwijt.
Mag dat gerepareerd?
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 19:06 schreef SCH het volgende:
Lees anders eens een krant voordat je je in deze discussie mengt met je onzinnige opmerking over Teleac.
Ik bestrijd domheid en desinformatie - je opmerking is weer zo onoplettend en stompzinnig, die kan en niet mag genegeerd worden anders gaat het maar een eigen leven leiden.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 19:07 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
![]()
.
Ik stel voor dat jij mij negeert.
Racist, buitenlanderhaat, Michiel Smit.....dit topic gaat over de NPS hoor.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 18:58 schreef SCH het volgende:
[..]
jouw buitenlanderhaat ook niet - je gaat maar door met er over te posten maar als je er op aangesproken wordt ben je een lafbek die het ineens niet heeft gezegd.
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 19:08 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Racist, buitenlanderhaat, Michiel Smit.....dit topic gaat over de NPS hoor.
He-le-maal niemand heeft in dit topic hier een opmerking over gemaakt behalve jij.![]()
Waarmee?quote:Op dinsdag 28 juni 2005 19:09 schreef Dagonet het volgende:
SCH kappen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |