 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Deebee zag zelf ook in dat helemaal uit de hand liep en voor zover ik weet ( zijn allemaal geruchten ) heeft hij heel wat hackers gebant.quote:Op woensdag 6 juli 2005 22:55 schreef DaFan het volgende:
Deebee moet maar s een hobby zoeken!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			rot maar lekker op dan hackerquote:Op woensdag 6 juli 2005 23:11 schreef Gabez het volgende:
haha ik zit stiekum ook bij dat groepje dat de servers kan laten crashen![]()
ze zaten te zoeken naar een manier om te teleporten en toen vonden ze per ongeluk iets waaee de server crashde
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Omerta faaltquote:Op donderdag 7 juli 2005 10:48 schreef Tomasso het volgende:
Elk spel waar jorryt aan meedoet faalt, dus dit spel ook. Daarom speel ik het niet![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			paultje faalt :[wquote:Op donderdag 7 juli 2005 10:48 schreef Tomasso het volgende:
Elk spel waar jorryt aan meedoet faalt, dus dit spel ook. Daarom speel ik het niet![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			leg is uit.. dat met 2 wapens?quote:Op woensdag 6 juli 2005 15:40 schreef the.big.ticket het volgende:
[..]
Aaah vandaar dat het zo rustig was bij de Guardian Trees. Ze spawnden ook nog Junon Trees. Heb mijn kutste moment van Rose beleefd: Een Junon first hitten, niet opletten, doodgaan, terugkomen en verder tegen vechten, Blue Hearts als drop zien en een ander pakt em op.
Gelukkig later nog wel Green Hearts als drop van een Junon. Verder wat wapens en crystals. Heerlijk voor first hits zon Golden Hard Launcher. First hit halen en dan switchen naar mijn main weapon en slashen maar. ( Yashaaaaaa danke für die P7)
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			oh alleen daarvoor.. alleen voor de fh.. tjah.. ik wordt nou niete cht zo vaak ge-ks-edquote:Op donderdag 7 juli 2005 17:47 schreef Weizz het volgende:
omdat je met een first hit vette items krijgt... en daarna kun je je sterkste wapen pakken om em te rammen... Met je CC wapen heb je veel minder FHs dan met bogen en guns
BTW... DUH
 
			 
			
			
			Ja maar sommige ventjes zijn heel populair om te firsthitten, omdat ze goeie drops geven. Grunter Kings en Guardian Trees bijvoorbeeld. Dan is het wel handig om een launcher te hebben als er 10 man met bogen om je heen staan. Aan een zwaard ofzo heb je dan weinig, want dan moet je eerst een minuut lopen en zie je al die kogels over je heen vliegen voor de first hit.quote:Op donderdag 7 juli 2005 23:49 schreef fs180 het volgende:
[..]
oh alleen daarvoor.. alleen voor de fh.. tjah.. ik wordt nou niete cht zo vaak ge-ks-ed
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ik wil me wel opgeven als slachtoffer om het in ontvangst te nemenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 10:42 schreef jorryt het volgende:
jeuj ik ben over xD
ontopic: iemand nog geld of low essence ed. nodig (800k) want ik ga toch op vakantie dus heb er niks an zeg het me
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			zul je zien, ben ik net aan het spel, begint het leuk te worden, moet je betalenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 22:36 schreef DaFan het volgende:
Tis nu al tijden gratis, maar het schijnt binnenkort P2P te worden. Ik weet het niet zeker, ik speel gewoon door (leuk zat). Maar als het P2P wordt zal dit topic het zonder mij moeten stellen
 
			 
			
			
			dan ben ik al lang met rose gestopt denk ikquote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:03 schreef Gabez het volgende:
Fijne vakantie jorryt, als je terug bent zal ik zeker een sterke cleric zijn
 
			 
			
			
			in augustus word het wss betalen dus je hebt nog tijd... en misschien is het zelfs 30 augustus xDquote:Op vrijdag 8 juli 2005 23:04 schreef Frankeinstein het volgende:
[..]
zul je zien, ben ik net aan het spel, begint het leuk te worden, moet je betalen![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Anders kom ik wel langsquote:Op zondag 10 juli 2005 12:12 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ziek persoontje dat je bent..
ik hoop voor je dat je gewoon bent gaan slapen..
16.00 pcies en geen minuut later!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Een soldier of hawker lijkt mij het mooist. Ik houd niet zoveel van magic-dingen en ook niet echt van het traden, maar wel van het vechten. Je kunt je ook specialiseren of niet? De Knight, Champ, Scout en raider hebben allemaal wel wat eigenlijk..quote:Op zondag 10 juli 2005 17:27 schreef DaFan het volgende:
Jij owned xD
Al enig idee wat voor job je neemt, mss kunnen we je wat helpen
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |