Uiteraard. Toch zal ik de buizenbak nooit verloochenen!quote:Op maandag 27 juni 2005 22:28 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit
In theorie moet het in de toekomst wel mogelijk zijn om een versterker zodanig te emuleren dat mensen in een blinde test het verschil niet meer kunnen horen. Let wel: blinde test, het placebo-effect is de grootste vijand van de ware purist.![]()
Op dit moment zijn emulators nog niet zover, voor zover ik weet.
Gelukkig mag je af en toe nog wel door de PA heen spelen zodat je versterker niet al het werk in zijn eentje hoeft te doenquote:Op maandag 27 juni 2005 22:22 schreef Dissection het volgende:
Ik blijf erbij dat line6 hardstikke goed spul is voor thuis, maar op het podium heb je toch een echte versterker nodig, wil je goed hoorbaar zijn.
Wat een onzin. Dat van het karakter van het geluid, daar kan ik inkomen. Geef ik je misschien nog wel gelijk in ook! Maar dit is de reinste quatsj!! En dat wat je in je vroige post zei, dat je buizen nodig hebt om gehoord te worden.... hmmmmmmquote:Op maandag 27 juni 2005 22:34 schreef Dissection het volgende:
[..]
Uiteraard. Toch zal ik de buizenbak nooit verloochenen!
Daarbij heb ik nog steeds meer respect voor bands die over een marshall/Engl/mesa/diezel/bogner stack spelen, dan mensen die digitale troep gebruiken op het podium. En het staat gewoon gaver
Prima (ja, da's tussen kut en goed inquote:Op maandag 27 juni 2005 20:42 schreef no1uknow het volgende:
Iemand die ik ken speelt sinds kort (elek.) gitaar en gaat naar een muziekschool.
Nu wil ik ff van jullie weten wat jullie van muziekscholen vinden.
1. Kut
2. Goed
bij voorbaat dank
Maar dat betekent nog niet dat het absoluut nutteloss is les op de muziekschool te nemen. Ik heb dat ook niet gedaan, maar ik zie het nut er echt wel van in, zolang je er wel zelf ook mee bezig bent en niet alleen je lesjes van de muziekschool leert.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:33 schreef Hammet het volgende:
[..]
Waarom? Mij is het ook gelukt, dus kan iedereen het. Dat je geen talent zou hebben oid, is dik gezanik. Ik geloof zowieso niet echt in talent (in ieder geval niet op amateuristisch niveau).
[..]
De gitarist waar ik mee in een band speel heeft z'n HD 147 onlangs weer ingeruild voor een ouderwetsche Marshall JCM bak. Vond 'ie toch beter klinken voor zijn speelstijl (gewoon 'stevige' rock, geen extreme metal of zo). Die HD is wel een heel veelzijdige versterker, da's zeker waar, en hij kan loei- en loeihard, dus aan power op 't podium heb je idd echt geen gebrek.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:40 schreef Ibanez het volgende:
Jouw buizen met elk willekeurig cabinet tegen een HD 147 met een Line 6 Celestion cab. Ik denk dat je qua push en power de zaal in, raar opkijkt van die hd 147...
Daar heb ik zelf ook last vanquote:En het staat gewoon gaver
Geen talent is een slecht excuus voor luie mensen. Ik denk, nee, ik ben er van overtuigt dat iedereen alles kan leren (mist niet gehinderd door een handicap oid.) door wilskracht en doorzettingsvermogen, en, zeker niet onbelangrijk, een flinke hoop zelfkritiek. Continu afstand proberen te nemen van jezelf, en dan zo objectief mogelijk proberen te oordelen. Het is lastig, maar als je jezelf dit aanleert kan je veel meer dan je denkt.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:38 schreef Zanderrr het volgende:
Van een goede docent kun je echt wel wat opsteken, vind ik. Zeker als je net begint met spelen is 't gewoon veel makkelijker om de kunst bij iemand af te kijken in plaats van het wiel maar zelf helemaal uit te vinden, en het zorgt er ook voor dat je gelijk een goede techniek aanleert, zodat je niet later allerlei 'slechte' gewoontes af moet leren. Groepsles lijkt me wel bagger, maar individueel les is zeker wel okee als je een relaxede docent kunt vinden.
Een beetje talent is ook wel nodig, denk ik. De meeste mensen zullen wel gitaar kunnen leren spelen, maar ik heb ook een aantal hopeloze gevallen gezien van mensen die om een of andere reden echt niet in de maat kunnen blijven en dus ws. ook nooit zullen leren spelen.
Niet iedereen heeft dat in dezelfde mate als jij dat hebt. En dan is een "coach" wel handig.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:48 schreef Hammet het volgende:
Nogmaals, wilskracht, doorzettingsvermogen en vooral veel zelfkritiek.
sowieso wel. Vai is bijvoorbeeld ook niet de misselijkste gitarist, maar die heeft ook niet alles op eigen houtje gedaan...quote:Op maandag 27 juni 2005 22:51 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft dat in dezelfde mate als jij dat hebt. En dan is een "coach" wel handig.![]()
Dat is waar. Maar dan ligt het toch aan je eigen mentaliteitquote:Op maandag 27 juni 2005 22:51 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft dat in dezelfde mate als jij dat hebt. En dan is een "coach" wel handig.![]()
Dat hoop ik ook, maar iedere keer dat weer een of andere halfbakken artiest het publiek vraagt om mee te klappen waag ik toch echt te betwijfelen hoe miniem dat deel eigenlijk isquote:Op maandag 27 juni 2005 22:53 schreef Zanderrr het volgende:
Ik blijf er wel bij dat het onvermogen om in de maat te blijven net als toondoofheid waarschijnlijk een aangeboren 'afwijking' is, en dan zul je waarschijnlijk nooit goed leren muziek maken. Gelukkig geldt het ook maar voor een heel miniem deel van de bevolking
Ja dat is waar. Maar dat is misschien wel iets in de categorie als dyslectie, iets waar je niet om heen kúnt.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:53 schreef Zanderrr het volgende:
Ik blijf er wel bij dat het onvermogen om in de maat te blijven net als toondoofheid waarschijnlijk een aangeboren 'afwijking' is, en dan zul je waarschijnlijk nooit goed leren muziek maken. Gelukkig geldt het ook maar voor een heel miniem deel van de bevolking
Het één sluit het ander niet uit hoor.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:53 schreef Zanderrr het volgende:
Les betekent verder ook niet dat je zelf geen andere dingen er bij kunt bestuderen.
Dan heeft die man dus wel talent.quote:Op maandag 27 juni 2005 22:57 schreef Zanderrr het volgende:
Ben er niet zeker van, maar ik geloof dat Malmsteen zichzelf heeft leren spelen. Ben sowieso niet zo'n fan van de man, maar dat terzijde...
Dat is dan ook een geheel ander talentquote:Op maandag 27 juni 2005 23:00 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Jullie zijn allemaal zo gek als een stel deuren!
Nee Jimi Hendrix zat lekker in z'n velquote:Op maandag 27 juni 2005 23:00 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Jullie zijn allemaal zo gek als een stel deuren!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |