Zit Mies op Ned-2 bij Ivo Niehe een missionaris de hemel in te prijzen. Doe daar wat aan.quote:Op zondag 26 juni 2005 22:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Scheldt Willem Alexander de huid vol wil je![]()
Is 1 van de 8 terug?quote:Op zondag 26 juni 2005 22:51 schreef Suijk het volgende:
SCH, Mies was op tv.
Review van je activiteiten, bijdrage etc van het afgelopen jaar. Daarnaast welke zaken er verbeterd dienen te worden om je functie op een juiste wijze te vervullen en wat je doelstellingen zijn voor de nabije en verre toekomstquote:
Lekkere wedstrijdquote:FT Gloria Bistrita [11 - 0] Olymp. Nicosia (Cyp)
7' [1 - 0] C. Bucur
13' [2 - 0] I.B. Peres
20' [3 - 0] I.B. Peres
27' [4 - 0] S. Negrean
29' [5 - 0] S. Negrean
33' [6 - 0] I.B. Peres
35' [7 - 0] S. Negrean
64' [8 - 0] C. Bucur
78' [9 - 0] S. Szekely
79' [10 - 0] C. Bucur
90' [11 - 0] Bozesan (pen.)
Ik ben verantwoordelijk voor de marketing binnen het bedrijf waar ik werk SCH en heb daarnaast nog een aantal marketing-taken op Europees niveauquote:Op zondag 26 juni 2005 23:01 schreef SCH het volgende:
Wat doe jij eigenlijk voor werk Eilanden?
Ik doe ook zo ietsquote:Op zondag 26 juni 2005 23:05 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Ik ben verantwoordelijk voor de marketing binnen het bedrijf waar ik werk SCH en heb daarnaast nog een aantal marketing-taken op Europees niveau
Toevallig dat ze altijd risicowedstrijden in de bouwvak plannen zodat ze hopen dat er nog veel man op vakantie zijn... Afgelopen jaar FC Den Bosch - Ado eerste wedstrijd.quote:Op zondag 26 juni 2005 22:36 schreef Bananenman het volgende:
Hé. Het forum leeft. Laat ik dan een gerucht posten wat ik vandaag hoorde (wel van betrouwbare gast).
2e thuiswedstrijd van Ajax is kakkerlakken!
Dan zou het dus zo zijn;
Ajax - Ado
???? - Ajax
Ajax - feyenoord!
Weet dus niet 100% zeker of het waar is, maargoed als het zo is vind ik dat wel leuk![]()
Mag ik vragen waar het bedrijf in doet?quote:Op zondag 26 juni 2005 23:05 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Ik ben verantwoordelijk voor de marketing binnen het bedrijf waar ik werk SCH en heb daarnaast nog een aantal marketing-taken op Europees niveau
Ik kijk dat niet meerquote:Op zondag 26 juni 2005 23:23 schreef golfer het volgende:
Zo, het badje was weer lekker en prcies op tijd klaar om dat stomme WK-onder20 programma nog even te bekijken.
Nog niets bekendquote:Op zondag 26 juni 2005 23:27 schreef PyTh het volgende:
Bjoro al Pappa?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |