Nee. Captain_Redbeard postte Soul II Soul - Joy als associatie op David Soul- Don't give up on us, waarop ik Saul Williams - African Student Movement postte. En die 2 zijn verdwenen. Heel apart.quote:Op zondag 3 juli 2005 17:30 schreef Beathoven het volgende:
Ik kan er zo te zien weinig aan doen, het is niet goed na te gaan en ik weet niet waarom er posts zouden sneuvelen in dat topic als het echt zo is. Het zou misschien wat duidelijker worden als de poster van het verdwenen bericht zich zou melden.
Het kan niet zijn dat jullie het toevallig die soul II soul post in een ander topic hebben gezien en het associeeren met de naam soul in dit topic?
Die Soul II Soul-post had ik er zelf ingezet. Weet ook zeker dat het niet in een ander topic was, want Neleos had 'm ook gezien, plus je reply-et expliciet op een ander, dus je laatste suggestie kunnen we denk ik in de prullenbak doen.quote:Op zondag 3 juli 2005 17:30 schreef Beathoven het volgende:
Ik kan er zo te zien weinig aan doen, het is niet goed na te gaan en ik weet niet waarom er posts zouden sneuvelen in dat topic als het echt zo is. Het zou misschien wat duidelijker worden als de poster van het verdwenen bericht zich zou melden.
Het kan niet zijn dat jullie het toevallig die soul II soul post in een ander topic hebben gezien en het associeeren met de naam soul in dit topic?
okquote:Op zondag 3 juli 2005 17:47 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
Die Soul II Soul-post had ik er zelf ingezet. Weet ook zeker dat het niet in een ander topic was, want Neleos had 'm ook gezien, plus je reply-et expliciet op een ander, dus je laatste suggestie kunnen we denk ik in de prullenbak doen.
Het is idd opmerkelijk en ik heb er ook even melding van gemaakt binnen de crew. Voorzover bekend is het nog niet eerder voorgekomen in andere topics, er is iig nog nooit eerder melding van gemaakt.quote:Het leek mij ook dat de twee posts waar we het hier over hebben pas 10 minuten erna verdwenen, waarna een ander heeft geassocieerd met een voorgaande post, van zo'n kwartier geleden. Alsof iemand anders jouw associatie niet ziet en gewoon op een eerder moment verder gaat.
Ik ben het nog nergens anders tegengekomen. Misschien is het een kleine bug ofzo, dat hoort bij een topic waarin 300x gereply-et wordt adhv wat de voorgaande heeft gezegd (ben verder geen IT-er... ???) In ieder geval valt het op bij het associatiespel, omdat je daar een ketting aan het maken bent.
1: Ik ben blij dat ik niet de enige ben die het gezien heeft (anders wordt je voor gek verklaard en zo)quote:Op zondag 3 juli 2005 19:24 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Het is idd opmerkelijk en ik heb er ook even melding van gemaakt binnen de crew. Voorzover bekend is het nog niet eerder voorgekomen in andere topics, er is iig nog nooit eerder melding van gemaakt.
Gelukkig betreft het hier geen complete lap tekst maar vervelend is het idd wel.
dank!quote:Op zondag 3 juli 2005 22:09 schreef Beathoven het volgende:
GEFIXXED
We houden dat bash en adoratietopic wel ff gescheiden iddquote:Op dinsdag 5 juli 2005 01:25 schreef peaceman het volgende:
Had ook wel verwacht dat jullie het met me eens zouden zijn wat betreft dat PF topic![]()
TTT: typisch Tong Topiquequote:Op dinsdag 5 juli 2005 12:01 schreef Beathoven het volgende:
[..]
We houden dat bash en adoratietopic wel ff gescheiden idd
Van Sensation zijn er ook 2 die nogal met elkaar botsen...
checkquote:Op donderdag 7 juli 2005 19:25 schreef peaceman het volgende:
2 topics per ongeluk met de titel Wat luister je nu? Oude Stijl #725
1tje maar sluiten....svp
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |