Wat denkt die oppositieparasiet wel niet? Het kabinet zit er voor vier jaar, en meneer Bos zit voor vier jaar in de oppositie. Wil hij nu in de komkommertijd een media-hetze tegen het kabinet beginnen? En dan denken dat ze onder druk besluiten dat Bos' woorden wel erg wijs zjin?quote:Wouter Bos: dit kabinet is niet meer te redden
Het kabinet-Balkenende II is niet meer te redden. PvdA-leider Wouter Bos zegt dat in een interview met Het Parool. Volgens Bos moeten er zo snel mogelijk nieuwe verkiezingen komen.
Ik ook.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:51 schreef The_Langolier het volgende:
Als Balkenende een scheet laat wil Bos al dat ie opstapt.![]()
quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:49 schreef MrX1982 het volgende:
Wouter Bos Elke politicus is een gladjanus. Beetje lachen en wat inhoudsloze taal uitslaan over dit kabinet en de hele PvdA achterban zit weer met een stijve socialistische leuter in hun broek.
[KNIP]
Die 2 zijn juist zeer geschikt om als volksvertegenwoordiger op te tredenquote:Op vrijdag 24 juni 2005 15:14 schreef kenz het volgende:
Op Rouvoet? Op Marijnissen? Brrr.
Nee, dan Wilders...quote:Op vrijdag 24 juni 2005 14:49 schreef MrX1982 het volgende:
Wouter Bos is het kenmerk van de hedendaagse linkse politiek. Veel opportunisme en weinig inhoud.
Helemaal mee eens, maar ik val helaas niet in de doelgroep.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 15:23 schreef Bennie_K het volgende:
[..]
Die 2 zijn juist zeer geschikt om als volksvertegenwoordiger op te treden
Er zijn wel rechtse partijen, maar die zijn niet flink.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:08 schreef hi2uplz het volgende:
Als we mogen stemmen, zijn er dan nog flink rechtse partijen?
Helaas maar al te waar. Dat is het gevolg van een laf landquote:Op vrijdag 24 juni 2005 17:55 schreef k_man het volgende:
Er zijn wel rechtse partijen, maar die zijn niet flink.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |