Vergeet niet de weeronline radar strakjes te doenquote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:25 schreef LiquidSoul het volgende:
Ik ga mijn laptopje installeren op mijn bed, de raam wagenwijd open en dit forum erbij. Ik wil NIKS missen straks.
Ik zou toch maar even je tuinmeubulair binnenhalen....quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:27 schreef Rabieluh het volgende:
Ik heb 't gevoel dat 't in zeeland weer niks word, onweer lijkt mijn provincie wel te ontwijken
Meestal slaap ik eigelijk heel licht, alleen als ik op onweer wacht niet. Het ziet er naar uit dat het nog even duurt. Ik slaap op de zolder met alle ramen open en ik zet mijn wekker op een uur of twee.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:22 schreef LiquidSoul het volgende:
haha, das exact mijn gedachte Dauntless. Ik slaap door alles heen en ik ben bang dat ik een heftig spektakel ga missen vanacht. Toch nog maar ff wakker blijven nu.....
Ik hoop het voor jequote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:29 schreef Rabieluh het volgende:
Dat staat al veilig opgesteld, voorbereidingen blijf ik altijd treffen
Ik blijf hoopvol
Klopt, het was in de week dat een vriendin van me jarig was! Zou het op een dinsdag zijn?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:18 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Juli zou ook kunnen... ik kan de dag nog exact bepalen... de dag daarna had ik mijn verdeliging van afstudeerscriptie.... dat moet dan 3/4/5 juli 1991 zijn geweest..... Ver zal er ik er niet meer naast zitten.
Qua weerbeeld zie ik heel veel overeenkomsten... was ook na een aantal sub-tropische dagen een onweer wat s-avonds losbrak. (23:30 tot 03:00). Ik heb uren uit het raam zitten kijken....en intens zitten te genieten.
Dat is zeker een voordeel! Ik ben echt benieuwd wat het gaat worden!quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:23 schreef DemonRage het volgende:
Zijn die hoge temperaturen in België geen prachtig glijmiddel voor de buien om deze kant op te komen?
Dit is het beeld van 23:00u:
[afbeelding]
In Eindhoven wordt nog 26,7°C gemeten iig.
Waar was jij 17 juli vorig jaar?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:27 schreef Rabieluh het volgende:
Ik wil weer een een fikse onweersbui, afgelopen 2 jaar was 't echt bagger hier.
Hm, volgens mij was ik toen op vakantie.... hoorde toen dat je de krant kon lezen bij het weerlicht....quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:18 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Juli zou ook kunnen... ik kan de dag nog exact bepalen... de dag daarna had ik mijn verdeliging van afstudeerscriptie.... dat moet dan 3/4/5 juli 1991 zijn geweest..... Ver zal er ik er niet meer naast zitten.
Qua weerbeeld zie ik heel veel overeenkomsten... was ook na een aantal sub-tropische dagen een onweer wat s-avonds losbrak. (23:30 tot 03:00). Ik heb uren uit het raam zitten kijken....en intens zitten te genieten.
Dat is niet eens zo heel erg overdreven... Ik hou wel van onweer, maar dat was een beetje érg...quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:33 schreef Againzender het volgende:
[..]
Hm, volgens mij was ik toen op vakantie.... hoorde toen dat je de krant kon lezen bij het weerlicht....
Ik wil je niet te snel teleurstellen, maar ik denk dat Twente vanacht "a bridge too far" is.......quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:33 schreef Robje23 het volgende:
Hier word in spaning gewacht in Twente.
Ik was toen in Zwedenquote:
Dat was Arnhem toch, A Bridge Too Farquote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:35 schreef LiquidSoul het volgende:
[..]
Ik wil je niet te snel teleurstellen, maar ik denk dat Twente vanacht "a bridge too far" is.......
Ik hoop voor je dat ik het giga mis heb
klinkt/klonk als een flinke MCS....quote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:34 schreef dutch-mamma het volgende:
[..]
Dat is niet eens zo heel erg overdreven... Ik hou wel van onweer, maar dat was een beetje érg...
Dan zit ik er misschien niet eens zo ver naastquote:Op vrijdag 24 juni 2005 23:36 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dat was Arnhem toch, A Bridge Too Far
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |