Nou, echt helemaal onwaar is het ook nietquote:
Oh jawel hoor. Ik vraag een meid echt niet naar haar afkomst alvorens ik iets doe.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:06 schreef Svensational het volgende:
[..]
Nou, echt helemaal onwaar is het ook niet.
D'r hoofd is te groot voor haar lichaam.quote:
Meestal kun je dat toch zien?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:06 schreef BVO het volgende:
[..]
Oh jawel hoor. Ik vraag een meid echt niet naar haar afkomst alvorens ik iets doe..
Nee, ik bedoel ook de buitenlanders waarvan je kan zien dat ze buitenlands zijn.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:06 schreef BVO het volgende:
[..]
Oh jawel hoor. Ik vraag een meid echt niet naar haar afkomst alvorens ik iets doe..
Joh, dat heb je gister ook ergens gelezenquote:
Ik val ook wel op blonde vrouwen hoor. Soms dan. Of NL'se brunettes. Neemquote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:08 schreef Svensational het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel ook de buitenlanders waarvan je kan zien dat ze buitenlands zijn.
Je ziet het toch zelf als je naar die foto kijkt?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:08 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Joh, dat heb je gister ook ergens gelezen
Ik moet zeggen dat ik bijna alleen maar op brunettes val (al m'n vriendinnetjes waren ook brunettes, ik was vroeger idolaat van Katja Schuurman en het meisje waarmee ik vandaag een stranddate had, maar die niet is doorgegaan is ook brunette)quote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:09 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik val ook wel op blonde vrouwen hoor. Soms dan. Of NL'se brunettes. Neem. Tania en Leonie
. Zijn ook allebei niet verkeerd.
.
Neequote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:09 schreef BVO het volgende:
[..]
Je ziet het toch zelf als je naar die foto kijkt?.
Zondag ga ik weer (en dan gaat ze ook niet mee, dus dat gaat lekker). Morgenavond maar ff iets regelen danquote:
Waarom ging het vandaag niet door danquote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:12 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Zondag ga ik weer (en dan gaat ze ook niet mee, dus dat gaat lekker). Morgenavond maar ff iets regelen dan
Is 1 en 1 2?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:16 schreef bar_rel het volgende:
Ik heb een party nu..tenminste uitgenodigd..
Er is één meisje dat ik ken, en 100 die ik niet ken
Gaan of niet gaan?
Ze moest ineens werkenquote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:15 schreef Svensational het volgende:
[..]
Waarom ging het vandaag niet door dan?
Struikelenquote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:17 schreef Bupatih het volgende:
Hoe kun je op een haarkleur vallen?
Het bepaalt de hele uitstraling vaak.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:17 schreef Bupatih het volgende:
Hoe kun je op een haarkleur vallen?
Bruin haar staat gewoon leukquote:Op vrijdag 24 juni 2005 21:17 schreef Bupatih het volgende:
Hoe kun je op een haarkleur vallen?
True.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |