SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:16 schreef Toeps het volgende:Die voor de sms photoshootSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
Ik mis Norelle.quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:15 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Nu bezig op Yorin!
OP komt na de aflevering
[afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Pssst, Leah is er al 2 afleveringen uitquote:Op donderdag 23 juni 2005 21:19 schreef Aventura het volgende:
Leah valt af denk ik, die valt totaal niet op en de vorige keer zei ze zo iets stoms.
Ik zag d'r ook niet meer neequote:Op donderdag 23 juni 2005 21:26 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Pssst, Leah is er al 2 afleveringen uit.
Inderdaad.quote:
Je avatar!quote:
quote:
Norelle probeert heel erg Paris Hilton te zijn.quote:Eva is echt de leuksteDie Norelle vind ik echt 3x niks.
Paris Hilton is dominant en wilt altijd graag in de spotlights staan en Norelle is zover ik de show heb gezien, juist erg teruggetrokken. Dus het valt niet met elkaar te vergelijken vind ik.quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:37 schreef beaverhausen het volgende:
Norelle probeert heel erg Paris Hilton te zijn..
Aziatische zie ik nu opeens? Of zie ik dat verkeerd? Vind haar nu vopeens wel heel mooi, nu ik die foto's heb bekeken.quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:39 schreef Asskicker14 het volgende:
Norelle van Herk? Heeft ze Nederlandse roots?
Ze stond anders maar wat graag haar tieten te showenquote:Op donderdag 23 juni 2005 21:40 schreef Asskicker14 het volgende:
Paris Hilton is dominant en wilt altijd graag in de spotlights staan en Norelle is zover ik de show heb gezien, juist erg teruggetrokken. Dus het valt niet met elkaar te vergelijken vind ik.![]()
Nee juist niet, ik heb op de ANTM site een paar filmpjes bekeken en daarbij ging er een over een photoshoot in Japan, en ze heeft daar juist helemaal niets mee.quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:41 schreef Aventura het volgende:
[..]
Aziatische zie ik nu opeens? Of zie ik dat verkeerd?
quote:
Mooi jaquote:Op donderdag 23 juni 2005 21:51 schreef Aventura het volgende:
Ik kom er helemaal op terug, ik vind Norelle een absolute schoonheid. Ze doet het op foto's veel beter dan irl.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
![]()
Indeaad,at stoort mezo aa n haar.quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:52 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Mooi ja
Wel een beetje een neplach op die laatste..
Kelle, Cassi, Jennipher mogen er schnel gerade aus!quote:Op donderdag 23 juni 2005 22:00 schreef Copycat het volgende:
Kelle mag er wat mij betreft volgende week uit en Amanda is een achterbakse, domme muts die wel erg snel met haar trailertrash vingertje wijst.
Zo, dat is mijn tvp.
Naja ik wil eerst J eruit..die vind k gewoon ook niet MOOI!quote:Op donderdag 23 juni 2005 22:11 schreef Copycat het volgende:
Jennipher mag inderdaad ook moven, Cassi mag van mij nog even blijven.
Yepquote:Op donderdag 23 juni 2005 22:01 schreef Scandalous het volgende:
is amanda die blind e kip? die vond ik nl zwaar irritant.
Ben je gekquote:Op donderdag 23 juni 2005 23:17 schreef Taurus het volgende:
Ik vind die Norelle vrij saai.. Raar hoofd ook, ik kan niet zien wat daar nou zo bijzonder aan is. Ik vind ze eigenlijk allemaal niet heel geweldig. Yaya vind ik dan nog 't leukst, en Amanda vind ik ook heel mooi, al vind ik dat witte haar wat jammer..
quote:Op donderdag 23 juni 2005 21:47 schreef Asskicker14 het volgende:
Ook niet op Stacie Orrico. Als we het toch over gelijkenissen praten, dan lijkt zij nog het meest op Ashlee Simpson.
Ik vind haar dus echt helemaal niks,ze heeft een apart hoofd maar zeker niet op een mooie manier vind ik.Vond het ook maar raar dat ze met d'r borsten stond te zwaaien voor Jay!quote:
Eva was op dreef deze aflevering.quote:Op vrijdag 24 juni 2005 10:07 schreef LeBeau het volgende:
Ik vond die ruzie tussen Amanda/Jennipher en Eva/Ann wel erg grappig trouwens. Vooral dat stukje tussen Jennipher en Ann waarbij Eva het commentaar "Have you seen Ann's biceps? Ann will beat your ass, Jenn." geeft.Ik zou ervoor betalen om te zien dat Ann Jennipher even neermept.
Ik vond het dus wel grappig dat ze haar op de catwalk lieten lopen, zo van "zij heeft vorig jaar gewonnen, kijk dus maar goed hoe zij dat doet!", terwijl ze dus als een dressuur-paard loopt... met hoog opgetrokken knieenquote:Op zaterdag 25 juni 2005 14:19 schreef ruby het volgende:
Ik ben nooit zo kapot van Yoanna geweest. Op sommige foto's kwam ze wel mooi over, maar ze loopt alsof ze moet poepen en ik vond haar mond inclusief tanden niet zo mooi. Maar ja, blijkbaar vonden ze haar toch een topper.
Yoanna was vorig seizoen een drama met lopen. En een erg succesvol model is ze ook al niet.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 16:02 schreef brando het volgende:
[..]
Ik vond het dus wel grappig dat ze haar op de catwalk lieten lopen, zo van "zij heeft vorig jaar gewonnen, kijk dus maar goed hoe zij dat doet!", terwijl ze dus als een dressuur-paard loopt... met hoog opgetrokken knieenMaar ja, misschien heb ik er wel geen verstand van. Ik weet het eigenlijk wel zeker
Je hoeft er geen verstand van te hebben om te zien dat Yoanna niet normaal kan lopen.quote:Op zaterdag 25 juni 2005 16:02 schreef brando het volgende:
[..]
Ik vond het dus wel grappig dat ze haar op de catwalk lieten lopen, zo van "zij heeft vorig jaar gewonnen, kijk dus maar goed hoe zij dat doet!", terwijl ze dus als een dressuur-paard loopt... met hoog opgetrokken knieenMaar ja, misschien heb ik er wel geen verstand van. Ik weet het eigenlijk wel zeker
janice is stoerrrrquote:Op zaterdag 25 juni 2005 22:21 schreef Aventura het volgende:
[afbeelding]
In beter tijden. Wisten jullie dat ze van '53 is
Ik zag wel een vogelspin voorbij flitsen..en Janice in badpakquote:Op zaterdag 25 juni 2005 22:23 schreef Jerruh het volgende:
[..]
janice is stoerrrr
jammer dat die chinees van baby Phat er niet meer bij zit, die was ook cool als jurylid!
en ik ben benieuwd of ze weer zon shoot gaan doen met dieren en gave make up!
quote:Op zaterdag 25 juni 2005 14:31 schreef Aventura het volgende:
Ik vind Jenipher niet alleen van binnen, maar ook van buiten maar lelijk:
[afbeelding]
Kimora. Puhleasequote:Op zaterdag 25 juni 2005 22:23 schreef Jerruh het volgende:
[..]
jammer dat die chinees van baby Phat er niet meer bij zit, die was ook cool als jurylid!
en ik ben benieuwd of ze weer zon shoot gaan doen met dieren en gave make up!
ik vond kimora leuk!!!!quote:Op zaterdag 25 juni 2005 23:30 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Kimora. Puhlease.
Janice is veel leuker!.
Vooruit danquote:Op zaterdag 25 juni 2005 23:19 schreef LeBeau het volgende:
Maar nu je die foto's van Jennipher en Kristi hebt gepost kunnen die andere... 12 er ook wel vanaf. Kleine moeite, geen link voor nodig.![]()
en die foto doet me denken aan het verhaal van het meisje met de ketting. toen ze haar ketting afdeden, viel haar hoofd eraf....quote:
Ik hoop 'm binnenkort binnen te krijgenquote:Op zondag 26 juni 2005 14:07 schreef Lienekien het volgende:
Een bio over Janice Dickinson... Wild leven!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |