Laagte van het salaris is naar mijn idee niet eens het belangrijkste, tevreden rond kunnen komen is nog belangrijker. Of je nu 1000 of 2000 of 5000 netto hebt, indien je een gat in je hand hebt, dan weet je aan het eind van je salaris niet meer waar het geld heengegaan is, maar hou je toch een stukje maand overquote:Op donderdag 30 juni 2005 23:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ik pimp juist met de laagte van mijn salaris.
dat salaris is een lachertje voor londen. voor een 2 kamer flat, huiskamer en slaapkamer kan je alvast 1100 pond afschrijven, ongeveer minimaal dat wel, eten is nog 2x zo duur dan in de rest van engelandquote:[b]Op dinsdag 21 juni 2005 00:37
2295 pond bruto per maand. Londen. Geen grap. Da's een hele dikke 3500 bruto per maand. En aangezien de belasting daar een HEEL STUK LAGER is dan in Nederland, hou je er ook aardig aan over. Helaas zijn de kosten daar ook tig keer hoger, dus was er na 5 maanden stage en 3 maanden studie Amsterdam niet veel over.
Ik heb een behoorlijk gat in mijn hand. En ik hou regelmatig een stukje maand over. Maar dat is geen probleem. Ik vul het gaatje (soms 100 of 200 euro) altijd weer netjes op.quote:Op donderdag 30 juni 2005 23:55 schreef frederik het volgende:
Laagte van het salaris is naar mijn idee niet eens het belangrijkste, tevreden rond kunnen komen is nog belangrijker. Of je nu 1000 of 2000 of 5000 netto hebt, indien je een gat in je hand hebt, dan weet je aan het eind van je salaris niet meer waar het geld heengegaan is, maar hou je toch een stukje maand over
Das al jarenlang een droom van mijn vriend en mij. Een huishoudster. Maar we zoeken eigenlijk een wat oudere dame, die teveel drinkt en lekker moppert.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 00:01 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Is dat een open sollicitatie? Nog een huishoudster nodig?
Dat kan ik dus niet.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 00:01 schreef Pietverdriet het volgende:
Heb toch nooit schulden gemaakt, maar altijd geld opzij gezet voor indien nodig.
Dat zou ik ook doen als ik veel geld had.quote:Ja, goed verdienen, dat ken ik heel goed, en heb jarenlang vrijwel niet gekookt omdat ik eigenlijk iedere dag uit eten ging (dat is een dure hobby)
Dat wordt 'm niet vrees ik. Ik voldoe niet aan het profiel.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 00:06 schreef Pietverdriet het volgende:
Das al jarenlang een droom van mijn vriend en mij. Een huishoudster. Maar we zoeken eigenlijk een wat oudere dame, die teveel drinkt en lekker moppert.
Je kent het wel, Die huishoudster uit Rock Hudson & Doris Day films.
Pillow talk had een hele mooie Thelma Ritter was haar naam. Ze werd er voor een Oskar voor genomineerd, maar net als de andere vijf keer won ze geen van de zes oskars waar ze voor genomineerd werd
[afbeelding]
quote:Op woensdag 29 juni 2005 16:28 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Voor ontbijt en lunch eet ik meestal crackertjes. Die kosten niks en er zitten weining calorieën in. Gebruik eigenlijk vooral houdbaar beleg (hageslag, pindakaas, chocopasta) en dat koop ik bij de Lidl. Voor het avondeten eet ik vaak rijst met een groenteschotel. Ik eet weinig of geen vlees en ik snoep nauwelijks. Oh, en fruit natuurlijk nog. Da's best prijzig.
Ik bespaar ook absoluut niet op mijn eten en ik eet erg gezond. Wat is er ongezond aan crackers, veel groente, fruit en weinig verzadigde vetten?quote:Op vrijdag 1 juli 2005 09:17 schreef zhe-devilll het volgende:weinig hoor..
Ik bespaar echt niet op mijn eten, vind dat heel belangrijk nml, dan maar minder aan andere dingen uitgeven.
Voedsel is de bouwsteen van je bestaan cq leven nml.
Alles wat je nu gezond eet, bouw je ook op aan gezondheid in je lichaam!
Even vooraf dit is niet persoonlijk bedoelt hoor verder... maar ik merk dit soort opmerkingen vaak op.quote:Op woensdag 29 juni 2005 14:35 schreef DaMart het volgende:
Als ik dit zo lees moet ik dringend eens gaan praten met mijn baas... universitaire opleiding rechten afgerond, nu bijna 3 jaar bezig en ik zit op ongeveer 2K bruto
Het lijkt mij, met alle respect, juist logisch dat hoger opgeleiden (iets) meer verdienen dan mensen zonder enige opleiding. Zoals je zelf al zegt kom je vaak in hogere functies terecht, en dat betekent ook meer verantwoordelijkheden. Daarnaast is er veel door jezelf en anderen geïnvesteerd in je opleiding, en in zekere zin bewijs je toch een bepaald denkniveau te hebben. Dus dat je meer betaald krijgt vind ik helemaal niet vreemd.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:16 schreef Super_Six_One het volgende:
[..]
Even vooraf dit is niet persoonlijk bedoelt hoor verder... maar ik merk dit soort opmerkingen vaak op.
Ja universitair niveau? En dan... So what wat wil je ermee zeggen? Dat je dan minstens zoveel x aantal €€€ moet verdienen? Kijk dat is juist waar mensen naar kijken... tis altijd opleiding zus en zo en ze vragen steeds hoger opgeleiden... en dan hebben ze een diploma.. dan gaan ze werken en verdienen ze "weinig" vinden ze dan. Waar de hel heeft dan ooit gestaan dat hoge opgeleide mensen veel verdienen of minstens zoveel zouden moeten verdienen???
Ik vind ze moeten je betalen naar je ervaring, en soort werk, en je eventuele "uitbling" capaciteiten. Maar om om nou gelijk te verwachten of gewoon te verwachten dat iemand met een hoge opleiding ook hoog verdient... Sorri maar dat vind ik een beetje dom gedacht. Daar ben ik nooit vanuit gegaan.
Uiteraard verwacht je natuurlijk wel "meer" dan een "lager geschoold" iemand, aangezien het ook weer "hogere" functies betreft... maar nee wederom bewezen dat een opleiding niks zegt.
(en ik zeg dit niet omdat ik zelf geen opleiding heb hoor, even voor de mensen die dat dan misschien gelijk gaan denkenEerlijk gezegd mijn opleiding kan me geen r**t schelen... Ik wil gewoon de baan van mijn dromen, en daar heb je nou eenmaal een bepaalde vooropleiding voor nodig )
Maar iig dit wilde ik even kwijtnaar aanleiding van DaMarts post.
p.s. 2K brutto en al 3 jaar bezig... lijkt me persoonlijk ook wel iets aan de mindere kant... idd toch het een en ander te proberen te bespreken. Hoe oud ben je als ik vragen mag?
Het is inderdaad ook meer logisch dat je "meer" betaald zou moeten krijgen. Ben ik mee eens.. Ja klopt ja. Als jij betere ontwikkelingsmogelijkheden ziet... en jij wilt dat. Ga daar dan voor. Meer geld is uiteraard altijd mooi meegenomenquote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:30 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het lijkt mij, met alle respect, juist logisch dat hoger opgeleiden (iets) meer verdienen dan mensen zonder enige opleiding. Zoals je zelf al zegt kom je vaak in hogere functies terecht, en dat betekent ook meer verantwoordelijkheden. Daarnaast is er veel door jezelf en anderen geïnvesteerd in je opleiding, en in zekere zin bewijs je toch een bepaald denkniveau te hebben. Dus dat je meer betaald krijgt vind ik helemaal niet vreemd.
Ik ben trouwens 25, en ik weet dat als ik bij een echt juridisch kantoor zou gaan werken, ik toch behoorlijk wat meer zou kunnen verdienen. Bij mijn huidige werkgever zie ik echter wat betere ontwikkelingsmogelijkheden, vooral voor wat betreft kennis en vaardigheden. Dat vind ik ook weer belangrijk, en ik zie het dan ook een beetje als een investering in mijn toekomst om tegen het misschien iets te lage bedrag te werken. Uiteindelijk is het dus een eigen keuze, al is meer loon altijd welkom![]()
volgens mij verdien je als afgestudeerde basisarts in opleiding tot specialist (ook soort stage dusquote:Op vrijdag 1 juli 2005 01:15 schreef i-spy24 het volgende:
¤ 2500 is een hoop geld en de meesten hebben dat gewoon niet.
Zelfs beginnende juristen of andere academici als ze ergens stage gaan lopen of hun eerste baan krijgen.
Ik verdien trouwens zonder te overdrijven...redelijk en zit boven het eerder genoemde bedrag voor hetgeen ik moet doen.
Veel mensen in Nederland verdienen het niet inderdaad.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 00:02 schreef Furious het volgende:
30.000 Per jaar is meer dan het inkomen van de gemiddelde Nederlander hoor.
30.000 Per jaar is meer dan het gemiddelde inkomen van de Nederlander hoor.
![]()
dat dacht ik ook.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 09:12 schreef jack4ya het volgende:
was het niet 2500,- bruto?
oh er zijn zat mensen met een gezin die het niet krijgenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:01 schreef _-rally-_ het volgende:
2500 euro is nog steeds vijfenhalve rug in guldens.. En van vijfenhalve rug in guldens, bruto per maand, is toch echt een heel mooi salaris.
Ach ja, alleen in euro's ben je dan in een keer behoorlijk beperkt..... Ik verdien ook meer dan 60000 oude guldens..... Niet dat ik er maandelijks veel van overhoudt.... Altijd leuk alleen zijn.... niemand hebben om de kosten te delen....quote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:01 schreef _-rally-_ het volgende:
2500 euro is nog steeds vijfenhalve rug in guldens.. En van vijfenhalve rug in guldens, bruto per maand, is toch echt een heel mooi salaris.
Ik nomieer dit voor woord van het jaar: "uitblingen".quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:16 schreef Super_Six_One het volgende:
[..]
...je eventuele "uitbling" capaciteiten...
Toen ik begon in 1993 met werken op hbo niveau was de arbeidsmarkt ronduit slecht, en ben ik begonnen voor 2200 gulden per maand. Er stond wel in mijn contract dat er dan jaarlijks 400 gulden per maand bij ging komen tot maximaal 4500 gulden. Zolang heb ik het alleen niet uitgehouden bij die werkgever.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:01 schreef _-rally-_ het volgende:
2500 euro is nog steeds vijfenhalve rug in guldens.. En van vijfenhalve rug in guldens, bruto per maand, is toch echt een heel mooi salaris.
Mijn bet-overgrootvader begon in 1893 met werken voor een maaltijd en een paar dubbeltjes. Tijden veranderen, daar ookwel eens bij nagedacht.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:30 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Toen ik begon in 1993 met werken op hbo niveau was de arbeidsmarkt ronduit slecht, en ben ik begonnen voor 2200 gulden per maand. Er stond wel in mijn contract dat er dan jaarlijks 400 gulden per maand bij ging komen tot maximaal 4500 gulden. Zolang heb ik het alleen niet uitgehouden bij die werkgever.
Die jeugd van tegenwoordig is nogal verwend heb ik het idee.
ach, het type de buren hebben een andere auto, dus nu moet ik er ook eenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:54 schreef Gabry het volgende:
Behulpzaam topic, want dit zat mij ook al dwars.
Ik zit nog steeds te twijfelen tussen uni - rechten en Hbo-v (verpleegkunde)
Hbo-v verdient aanzienlijk minder maar is wel leuker.
En het is toch een keus waar je de rest van je leven mee moet leven.
ik wil niet te weinig verdienen omdat mn broer bedrijfseconomie en een finance master heeft.
En ik wil geen sloeber zijn tov hem, maar de kans zit er best in.
Ga dan medicijnen studeren, word chirurg ofzoquote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:54 schreef Gabry het volgende:
Behulpzaam topic, want dit zat mij ook al dwars.
Ik zit nog steeds te twijfelen tussen uni - rechten en Hbo-v (verpleegkunde)
Hbo-v verdient aanzienlijk minder maar is wel leuker.
En het is toch een keus waar je de rest van je leven mee moet leven.
ik wil niet te weinig verdienen omdat mn broer bedrijfseconomie en een finance master heeft.
En ik wil geen sloeber zijn tov hem, maar de kans zit er best in.
Je kunt beter met weinig geld iets doen waar je je ei in kwijt kunt, dan voor meer geld iets alleen voor het geld doen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:54 schreef Gabry het volgende:
Behulpzaam topic, want dit zat mij ook al dwars.
Ik zit nog steeds te twijfelen tussen uni - rechten en Hbo-v (verpleegkunde)
Hbo-v verdient aanzienlijk minder maar is wel leuker.
En het is toch een keus waar je de rest van je leven mee moet leven.
ik wil niet te weinig verdienen omdat mn broer bedrijfseconomie en een finance master heeft.
En ik wil geen sloeber zijn tov hem, maar de kans zit er best in.
Ik vind het vreemd dat die zakenrelatie geen reeel tegenbod deedquote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:23 schreef Chewie het volgende:
Ach ik hoorde laatst van een zakenrelatie dat een meisje, 21 jaar net klaar met de heao voor een administratieve functie op zijn minst 2000E netto per maand verwachte![]()
Ze vond het ook nog vreemd dat ze die baan niet kreeg![]()
Denk je niet dat ie dat zelf moet weten?quote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:24 schreef _-rally-_ het volgende:
[..]
Je kunt beter met weinig geld iets doen waar je je ei in kwijt kunt, dan voor meer geld iets alleen voor het geld doen.
Nee daarvoor ben ik nog te jong om daar ooit over te hebben nagedachtquote:Op donderdag 25 augustus 2005 10:36 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
Mijn bet-overgrootvader begon in 1893 met werken voor een maaltijd en een paar dubbeltjes. Tijden veranderen, daar ookwel eens bij nagedacht.
Dat was ook niet de enige reden dat haar geen aanbod werd gedaanquote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd dat die zakenrelatie geen reeel tegenbod deed
24 en ik zit aan de 3000 en heb niet eens HBO of universiteit gedaanquote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:57 schreef Lelijke_Aap het volgende:
2500 bruto vind ik behoorlijk veel hoor. Ik ben nu 24 en verdien het bij lange na niet.
Ik heb ook wel eens van die sollicitanten gehad. Ik vraag 'wat vind je jezelf waard' (dus niet: 'hoeveel wil je hebben' en ze roept '7000 gulden' (ja, was nog in het gulden tijdperk) en een mooie BMW (ze had op dat moment bij haar werkgever een corsaatje).quote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd dat die zakenrelatie geen reeel tegenbod deed
Dit is meer dan 30.000 bruto, er moet nog vakantie geld en 13e maanden etc bij.quote:Op maandag 20 juni 2005 23:14 schreef LaZZ het volgende:
Het is niet meer dan modaal, dat is 30000 bruto. Bron: CBS
wat in vredesnaam doe jij voor werk? Prive hoer ofzo??quote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:37 schreef The_Mavericks het volgende:
[..]
24 en ik zit aan de 3000 en heb niet eens HBO of universiteit gedaan
Dat heb je goed gezien.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:34 schreef avotar het volgende:
[..]
Suuurrrrre.... als ambtenaar MOET je particulier verzekerd zijn.
Ik werk Op de shell raffinaderij bij operationsquote:Op donderdag 25 augustus 2005 12:46 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
wat in vredesnaam doe jij voor werk? Prive hoer ofzo??
Wat ben jij een ongelofelijk hollandse zeikert.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 11:56 schreef _-rally-_ het volgende:
[..]
Ik heb ook wel eens van die sollicitanten gehad. Ik vraag 'wat vind je jezelf waard' (dus niet: 'hoeveel wil je hebben' en ze roept '7000 gulden' (ja, was nog in het gulden tijdperk) en een mooie BMW (ze had op dat moment bij haar werkgever een corsaatje).
Dat is dan voor mij meteen einde gesprek, ook al bedoelt zoiemand te zeggen: 'doe maar een tegenbod', wanneer er geen reële bedragen geroepen worden, dan is het voor mij einde verhaal.
En andersom ook: wanneer iemand mij vraagt hoeveel ik wil verdienen en ze bieden minder dan geef ik alleen nog maar aan dat dat te weinig is. Als ik bedoel te onderhandelen dan kom ik wel met een subtiele 'Ik zat ongeveer te denken aan....', maar als ik zeg 'ik wil x per maand hebben', dan bedoel ik ook x en niet 80% van x.
Nee, juist andersom: kinderen zijn gratis meeverzekerd, itt de huidige particuliere verzekeringen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 12:46 schreef joshus_cat het volgende:
(o.a. kinderen meeverzekeren schijnt een stuk duurder te worden),
Je komt hier zeker niet zo vaak ? Anders had je wel geweten dat deze opmerking weinig nieuwswaarde heeftquote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:05 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wat ben jij een ongelofelijk hollandse zeikert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |