geen slavin, want ik ben bereid gratis eten en onderdak te verschaffen, plus nog zakgeld.quote:Op maandag 20 juni 2005 19:36 schreef marsdieker het volgende:
Jij wil een slavin hebben, dit is in onze westerse wereld verboden.
Of een strandwandeling, en dan een flinke duw.quote:Op maandag 20 juni 2005 19:42 schreef DarkElf het volgende:
tuurlijk welgewoon op een vrachtschip dumpen
ik geef haar al onderdak (waard +/- 500 euro p/m) ze mag gratis eten en drinken (waard +/- 400 euro per maand) dus dan zit je al aan 900 euro aan loon in natura. Dan heb je nog het stroom/water verbruik, laten we zeggen ook 100 euro per maand, plus nog dat zakgeld , dan betaal ik in feite al aan 1100 euro per maand. waarvan 1000 in natura.quote:Op maandag 20 juni 2005 19:40 schreef Rapaille het volgende:
Jij hebt ook totaal geen besef van wat dingen kosten he?
Dat gebruik ik ook wel.quote:Op maandag 20 juni 2005 19:45 schreef DarkElf het volgende:
400 euro aan eten en drinken in de maand? heb je op een walvis gerekend?
ja, vinnikookquote:Op maandag 20 juni 2005 20:03 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
niemand tips of adviezen verder? laten we trouwens serieus en ontopic blijven!
Als ik mij niet vergis zelfs dan nog meer hoor.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:13 schreef Pingwingei het volgende:
kost en inwoning en gebruik van sanitair etc voor niks... Dat zal neerkomen op een 200 per maand.
inclusief eventuele seksuele behoeften etc hè
In India kost dat geen reet. Hier ben je een vermogen kwijt.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:15 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
een een huishoudster = een gezelschapsdame die ook de huishouding doet. , wellicht dekt het woord "njai" beter de lading dan huishoudster.
mijn ziekenfonds is lager, maargoed, zo iemand heeft kleding voor een week lang nodig, meer toch niet? Heb ik ook, in het weekend wassen en klaar is kees, gewoon kleding voor 8 dagen meer is niet nodig. Telefoonkosten? Zo iemand moet eens wagen uberhaupt een telefoon aan te raken. Sport/hobby? Geen tijd, huishouden vergt genoeg tijd.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:17 schreef Mirage het volgende:
[..]
Als ik mij niet vergis zelfs dan nog meer hoor.
Het zou ook niet echt realistisch zijn, van 200 euro kan je amper leven.
ziekenfonds 60 euro (gokje, ik ben particulier verzekerd )
ze zou dan maar 120 euro hebben om alle zaken te doen als
kleding aanschaffen
telefoonkosten betalen
sport/hobby
etc...
op papier werkt ze uiteraard niet bij mij.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:17 schreef Mirage het volgende:
[..]
Als ik mij niet vergis zelfs dan nog meer hoor.
Het zou ook niet echt realistisch zijn, van 200 euro kan je amper leven.
ziekenfonds 60 euro (gokje, ik ben particulier verzekerd )
ze zou dan maar 120 euro hebben om alle zaken te doen als
kleding aanschaffen
telefoonkosten betalen
sport/hobby
etc...
Per maand [14.gif]quote:Op maandag 20 juni 2005 20:21 schreef Mirage het volgende:
zo'n 1000 euro plus gratis kost en inwoning zou reëel zijn in Nederland.
ja per maandquote:
Dan zal ze dus een andere baan erbij moeten hebben en helemaal geen tijd hebben om jouw gezelschapsvrouwtje te spelen !quote:Op maandag 20 juni 2005 20:20 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
op papier werkt ze uiteraard niet bij mij.
jahquote:
dat vind ik onredelijk veel zeker gezien ze van al mijn faciliteiten gebruik maakt. (wc, kookgerei, water, electriciteit, onderdak) het minimumloon in nl is zon 1100 euro, dan vind ik 100 euro per maand best goed betaald. Ze heeft niks nodig, omdat ze al onderdak , eten en drinken bij mij heeft. Die 100 euro kan ze mooi naar de familie sturen als ze dat wil, voor de rest is ze voorzien.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:21 schreef Mirage het volgende:
zo'n 1000 euro plus gratis kost en inwoning zou reëel zijn in Nederland.
No way, hoezo duur. Dat is duurder dan de huur van een huisquote:Op maandag 20 juni 2005 20:21 schreef Mirage het volgende:
zo'n 1000 euro plus gratis kost en inwoning zou reëel zijn in Nederland.
Tja, ik weet het ook niet hoor. 40 uur p/w is minimaal 1000 waard.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:25 schreef Mirage het volgende:
[..]
jah
idd... niet relevant bedrag dus voor BHFH...
Inclusief seks... euh.. daar heb ik geen ervaring mee... afhankelijk van of je d'r uit een goed excort bureau weg haalt of van de straat plukt (keileweg ofzo )
Misschien dat een njai zover te krijgen is.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:32 schreef Mirage het volgende:
Als je verwacht (wat ik begrijp uit OP en BHFH kennende) dat iemand de hele dag voor je klaar staat dan betaal je daar voor.
ze krijgt een uitkering.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:33 schreef Mirage het volgende:
en helemaal als je bedenkt dat diegene zich particulier moet verzekeren (zwart dus )..BHFH wil het niet op papier.. dan betaal je daar voor.
als ze bij jou inwoont ????quote:
Wie heeft het over verzekeren? Zo iemand duikt illegaal onder in zijn kelderquote:Op maandag 20 juni 2005 20:33 schreef Mirage het volgende:
en helemaal als je bedenkt dat diegene zich particulier moet verzekeren (zwart dus )..BHFH wil het niet op papier.. dan betaal je daar voor.
ze huurt op papier bij mij een kamer voor een bedrag van 1 euro per maand.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:38 schreef Mirage het volgende:
[..]
als ze bij jou inwoont ????
dat kan alleen als je haar op papier een kamer verhuurt.
Als ze bij jou inwoont krijgt ze géén uitkering.
niet realistisch.. denk jij niet dat de instanties dan op onderzoek uitgaan ???quote:Op maandag 20 juni 2005 20:46 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
ze huurt op papier bij mij een kamer voor een bedrag van 1 euro per maand.
Op een boot, illegaal hier, in de kelder, zoals ik al zei.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:52 schreef Mirage het volgende:
[..]
Serieus.. een Nederlandse dame doet dit niet voor 100 euro en haal je er één uit een ander land dan krijg je verblijfsvergunning kosten...emigratie kosten....vliegticket...etc... en die doen het ook niet voro 100 euro.
quote:Op maandag 20 juni 2005 20:54 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik heb net een boek gelezen en daarin staat dat vrouwen vaak tegen betaling van kost en inwoning gratis "huishoudster" willen zijn.
ik denk dat je dan beter zelf een huishoudster uit zo land kan halen. de kosten die zij presenteren zijn echt ridicuul!quote:Op maandag 20 juni 2005 20:57 schreef Mirage het volgende:
Ik denk dat ik aardig goed zat met mijn 1000 euro per maand..
hier een link naar "goedkope vrouwtjes" en die kosten je al 1000 euro per maand![]()
(het gaat wel over au pairs, maar is vergelijkbaar )
http://www.filippijnseaupair.nl/kosten.htm
Welk boek was dat en uit welk jaar komt het?quote:Op maandag 20 juni 2005 20:54 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik heb net een boek gelezen en daarin staat dat vrouwen vaak tegen betaling van kost en inwoning gratis "huishoudster" willen zijn.
Gezien het feit dat je ook zegt mulo te hebben gedaan terwijl dat niet kan kloppen met je leeftijd vermoed ik dat je of altijd zwaar verouderde literatuur leest of leidt aan waanvoorstellingen. Maar waarschijnlijk beide.quote:Op maandag 20 juni 2005 20:54 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik heb net een boek gelezen en daarin staat dat vrouwen vaak tegen betaling van kost en inwoning gratis "huishoudster" willen zijn.
Ah, dom van mij. Wilde alweer bijna serieus reageren op die onzinnige factoren die BHFH er weer had bijgehaald.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 08:32 schreef ThE_ED het volgende:
Oh, gelukkig staat dit topic in ONZ.
Ik wilde ook al bijna verdergaan, gelukkig kunnen we nu volstaan met hetposten van wat ondersteunend materiaal.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 08:53 schreef Youssef het volgende:
[..]
Ah, dom van mij. Wilde alweer bijna serieus reageren op die onzinnige factoren die BHFH er weer had bijgehaald.
Ah, "huishoudster".....quote:Op maandag 20 juni 2005 20:54 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ik heb net een boek gelezen en daarin staat dat vrouwen vaak tegen betaling van kost en inwoning gratis "huishoudster" willen zijn.
Waarom niet?quote:Op dinsdag 21 juni 2005 09:25 schreef MUUS het volgende:
[..]
Ah, "huishoudster".....
Dus met 'gezelschap houden' bedoel je seks?
Ja, nee, dat dacht ik al....
bedankt voor je vriendelijke advies, maargoed ik ken nu eenmaal niemand om samen te wonen.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 08:25 schreef Mirage het volgende:
BhFH, is de bron van je vraagstuk dat je behoefte aan gezelschap (leven) in huis hebt of wil je gewoon echt een beetje hulp in de huishouding omdat je dat als werkende man die het huishouden niet zo goed kan overzien kan gebruiken ?
Misschien is een optie voor jou om gezamelijk met iemand anders ( misschiein zelfs 2 personen ) een huis te huren en het huishouden te runnen ?
(Je kan de taken dan verdelen.. én je hebt wat leven in huis )
Het is dan volkomen legaal en ik denk dat hier meer annimo voor zou zijn.
Je hebt dan gelijk een stukje geld probleem (wat ik regelmatig bij jou tegenkom ) opgelost, want samen eten en samen huren is natuurlijk goedkoper dan alles alleen.
Jij wilt dus een meisje dat zich door omstandigheden gedwongen voelt jouw slaafje te spelen ?quote:Op dinsdag 21 juni 2005 22:32 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
bedankt voor je vriendelijke advies, maargoed ik ken nu eenmaal niemand om samen te wonen.daarom zou een pembantu, moentji of njai misschien een oplossing zijn dacht ik. Ik heb dit model in verschillende arabische landen gezien, er over gehoord in Indonesie en er vooral over gelezen dus in boeken over de Nederlands koloniale tijd. als het daar kan, waarom zou het dan niet hier kunnen! zijn die meiden dan allemaal zo verwend!
nee niks slaafje, want ik zal zorgen dat de meiden het prima naar de zin hebben en dat ze niks tekort komt.quote:Op woensdag 22 juni 2005 09:52 schreef Mirage het volgende:
[..]
Jij wilt dus een meisje dat zich door omstandigheden gedwongen voelt jouw slaafje te spelen ?
Fijn hoor !
Vraag of je moeder bij je komtquote:Op maandag 20 juni 2005 19:04 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik bedoel dus een meid die voor mij de was doet, het eten kookt , het huis schoonmaakt en je ook nog gezelschap houdt als je er om vraagt. Dus een echte all-in huishoudster die eigenlijk meer een soort "vrouw" van je is, alleen zonder de nadelen en die je dus ook zonder meer kan ontslaan mocht ze je niet meer bevallen. Ik zit te denken aan 100 euro per maand. Wie heeft er een huishoudster (en dan het type dat ik schets) en wat betaal jij per maand?
pembantu? is dat indonesisch voor permban? lijkt me idd een adequate oplossing.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 22:32 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
daarom zou een pembantu, moentji of njai misschien een oplossing zijn dacht ik. Ik heb dit model in
Vraag je je ook niet af hoe BHFH de MULO heeft kunnen afmaken terwijl hij daar veel te jong voor is?quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:13 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
pembantu? is dat indonesisch voor permban? lijkt me idd een adequate oplossing.
quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:17 schreef Youssef het volgende:
[..]
Vraag je je ook niet af hoe BHFH de MULO heeft kunnen afmaken terwijl hij daar veel te jong voor is?
quote:Op dinsdag 21 juni 2005 08:30 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Gezien het feit dat je ook zegt mulo te hebben gedaan terwijl dat niet kan kloppen met je leeftijd vermoed ik dat je of altijd zwaar verouderde literatuur leest of leidt aan waanvoorstellingen. Maar waarschijnlijk beide.
Laat je behandelen!
Ach met zo'n enorme spelvaud in mijn reactie zou ik hem ook overslaan.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:25 schreef Youssef het volgende:
[..]
Mijn fout
Uiteraard las ik niet alle reacties van een BHFH topic
Goed, goed.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Kunnen we even serieus en ontopic blijven.
Mijn ervaring met permbans is dat je na een tijdje toch wel weer unbanned wordt.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Kunnen we even serieus en ontopic blijven. Wie heeft er hier ervaring met Pembantu's en in hoeverre moet je uitkijken dat ze niet voor een bende spioneren dat ze bijvoorbeeld je huis leeghalen als je weg bent. etc.. Ik zou zelf een stuk of 3-4 leuke jonge meiden willen (voor wassen/strijken, koken en avond en nachtlijke gezelschap) , een chauffeur, een bewaker en een tuinman. Alles bij elkaar moet dat kunnen voor zo'n 300 euro per maand als het goed is.
Dan moet je je zelf toch helemaal gek lachen als je zoiets zit te typen.quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Kunnen we even serieus en ontopic blijven. Wie heeft er hier ervaring met Pembantu's en in hoeverre moet je uitkijken dat ze niet voor een bende spioneren dat ze bijvoorbeeld je huis leeghalen als je weg bent. etc.. Ik zou zelf een stuk of 3-4 leuke jonge meiden willen (voor wassen/strijken, koken en avond en nachtlijke gezelschap) , een chauffeur, een bewaker en een tuinman. Alles bij elkaar moet dat kunnen voor zo'n 300 euro per maand als het goed is.
"Gij zult niet serieus ingaan op een uitlating van BHFH danwel zijn topics"quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:04 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dan moet je je zelf toch helemaal gek lachen als je zoiets zit te typen.![]()
Maar ontopic. Nee, dat zou volgens mij zelfs illegaal zijn, mensen voor die prijzen laten werken.
7 man personeel voor 300 euroquote:Op woensdag 22 juni 2005 20:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Kunnen we even serieus en ontopic blijven. Wie heeft er hier ervaring met Pembantu's en in hoeverre moet je uitkijken dat ze niet voor een bende spioneren dat ze bijvoorbeeld je huis leeghalen als je weg bent. etc.. Ik zou zelf een stuk of 3-4 leuke jonge meiden willen (voor wassen/strijken, koken en avond en nachtlijke gezelschap) , een chauffeur, een bewaker en een tuinman. Alles bij elkaar moet dat kunnen voor zo'n 300 euro per maand als het goed is.
* Mirage loopt gillend uit het topic weg... BHFH je zet hier een práchtig karakter neer... vaakl is het twijvelachtig of je nu wél of niet serieus bent, maar nu ga je nét iets te verquote:Op woensdag 22 juni 2005 20:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Kunnen we even serieus en ontopic blijven. Wie heeft er hier ervaring met Pembantu's en in hoeverre moet je uitkijken dat ze niet voor een bende spioneren dat ze bijvoorbeeld je huis leeghalen als je weg bent. etc.. Ik zou zelf een stuk of 3-4 leuke jonge meiden willen (voor wassen/strijken, koken en avond en nachtlijke gezelschap) , een chauffeur, een bewaker en een tuinman. Alles bij elkaar moet dat kunnen voor zo'n 300 euro per maand als het goed is.
quote:Op woensdag 22 juni 2005 20:34 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Kunnen we even serieus en ontopic blijven. Wie heeft er hier ervaring met Pembantu's en in hoeverre moet je uitkijken dat ze niet voor een bende spioneren dat ze bijvoorbeeld je huis leeghalen als je weg bent. etc.. Ik zou zelf een stuk of 3-4 leuke jonge meiden willen (voor wassen/strijken, koken en avond en nachtlijke gezelschap) , een chauffeur, een bewaker en een tuinman. Alles bij elkaar moet dat kunnen voor zo'n 300 euro per maand als het goed is.
Dan doe ik ook bij deze een oproep, hang ik speciaal voor hem een strop langs mijn raam.quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:19 schreef Mirage het volgende:
en mocht je hoe vreemd dan ook tóch "echt" zijn... ga alsjeblieft niet in therapie.. kom zoals je bent naar mij toe..
Voor 40 euro werk ik nog niet eens een dagquote:Op woensdag 22 juni 2005 21:28 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik heb anders navraag gedaan naar pemabantu/moentji's/njai's's en 40 euro per maand is heel goed betaald hoor!!
Bij wie heb je navraag gedaan?quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:28 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik heb anders navraag gedaan naar pemabantu/moentji's/njai's's en 40 euro per maand is heel goed betaald hoor!! Ik snap niet waarom er nou zo lollig gedaan moet worden als er wat serieuze zaken worden gevraagd, bah![]()
Ik stel in mn laatste post gewoon wat ik graag wil, maargoed zoveel bediendes kan ik me nog niet veroorloven natuurlijk..
Ik wil beginnen met 1 of 2 leuke meiden en niet meer.
40 euro per maand?quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:28 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik heb anders navraag gedaan naar pemabantu/moentji's/njai's's en 40 euro per maand is heel goed betaald hoor!! Ik snap niet waarom er nou zo lollig gedaan moet worden als er wat serieuze zaken worden gevraagd, bah![]()
Ik stel in mn laatste post gewoon wat ik graag wil, maargoed zoveel bediendes kan ik me nog niet veroorloven natuurlijk..
Ik wil beginnen met 1 of 2 leuke meiden en niet meer.
bij een familie waar ik thuislogeerde de eerste dagen in Jakarta, onder meer omdat ik wist dat de hotelprijzen in Jakarta nogal hoog zijn (op de hele brakke hostels na) heb ik (slim genoeg) contact gezocht via de yahoo chat met een leuke meid uit Jakarta die me uitnodigde om bij haar familie te slapen. En die familie was toevallig een rijke bankiersfamilie met vele bediendes. Ik heb toen aan de heer des huizes gevraagd wat het nou kost om bediendes in te huren en hij zei dus 200.000-500.000 per maand ongeveer. (17-40 euro)quote:
quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:35 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
40 euro per maand?
Is dat all-in inclusief seks?
Want uiteindelijk is dat wat je wilt, seks.
Volgend BHFH-topic zou kunnen zijn.
Mijn pemabantu heeft me aangeklaagd wegens seksuele-intimidatie, wat te doen?
OP zou dan kunnen zijn.
Hoe krijg ik mijn geld terug?![]()
Ja, in Batavia ja.quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:37 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
. Ik heb toen aan de heer des huizes gevraagd wat het nou kost om bediendes in te huren en hij zei dus 200.000-500.000 per maand ongeveer. (17-40 euro)
Ze hebben daar ook echt dezelfde levensstandaard als hierquote:Op woensdag 22 juni 2005 21:37 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
[..]
bij een familie waar ik thuislogeerde de eerste dagen in Jakarta, onder meer omdat ik wist dat de hotelprijzen in Jakarta nogal hoog zijn (op de hele brakke hostels na) heb ik (slim genoeg) contact gezocht via de yahoo chat met een leuke meid uit Jakarta die me uitnodigde om bij haar familie te slapen. En die familie was toevallig een rijke bankiersfamilie met vele bediendes. Ik heb toen aan de heer des huizes gevraagd wat het nou kost om bediendes in te huren en hij zei dus 200.000-500.000 per maand ongeveer. (17-40 euro)
deels?quote:Op woensdag 22 juni 2005 21:42 schreef Charmian het volgende:
[..]
*zucht* Youssef je had deels gelijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |