er is nergens gezegd dat ze geen sex wilde, maar mag je ms zelf bepalen met wie en hoe?quote:Op zondag 19 juni 2005 14:50 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat?
Het is alleen vreemd om mee te gaan naar een hotelkamer als je geen seks wilt hebben.
Maar feit blijft, hij had gewoon meteen moeten zeggen dat ie sex met r had gehad.quote:Op zondag 19 juni 2005 15:47 schreef milagro het volgende:
[..]
er is nergens gezegd dat ze geen sex wilde, maar mag je ms zelf bepalen met wie en hoe?
ms is ze wel meegaan voor 1 van die andere gasten en níet voor van Persie.
al ben je een cockteaser eerste klas, loop je de hele avond van alles te beloven, als je dan puntje bij paaltje NEE zegt, ben je idd een raar wijf, wellicht ook een kutwijf , maar nee is ook dan gewoon nee, en heb je als vent je maar in te houden verder.
Dat had hij idd beter kunnen doen, maar ja, hij dacht ms "ik heb niets gedaan, de sex was met instemming, maar ga ik dat bekennen, krijg ik thuis problemen, dus gewoon alles ontkennen, ze kan toch niets bewijzen"quote:Op zondag 19 juni 2005 15:50 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Maar feit blijft, hij had gewoon meteen moeten zeggen dat ie sex met r had gehad.
Nu is het net bill C.
Als je neukt als een vent, praat dan ook als een vent !quote:Op zondag 19 juni 2005 15:56 schreef milagro het volgende:
[..]
Dat had hij idd beter kunnen doen, maar ja, hij dacht ms "ik heb niets gedaan, de sex was met instemming, maar ga ik dat bekennen, krijg ik thuis problemen, dus gewoon alles ontkennen, ze kan toch niets bewijzen"
En dat laatste blijkt dus niet zo te zijn (DNA)
Het lullige is nu idd dat (ook) hij ongeloofwaardig overkomt nu.
Of hij in 1e instantie ook tegen Bram M heeft gelogen? Zo niet, dan is hij bijzonder slecht geadviseerd.
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 19 juni 2005 15:47 schreef milagro het volgende:
er is nergens gezegd dat ze geen sex wilde, maar mag je ms zelf bepalen met wie en hoe?
ms is ze wel meegaan voor 1 van die andere gasten en níet voor van Persie.
al ben je een cockteaser eerste klas, loop je de hele avond van alles te beloven, als je dan puntje bij paaltje NEE zegt, ben je idd een raar wijf, wellicht ook een kutwijf , maar nee is ook dan gewoon nee, en heb je als vent je maar in te houden verder.
Kop of munt - systeemquote:Op zondag 19 juni 2005 16:16 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Zoals ik het nu zie, met deze bewijslast, lijkt me een veroordeling onwaarschijnlijk, al weet je het met de NL'se rechters, die soms uitgaan van kansberekeningen, natuurlijk nooit.
Ik denk toch echt dat het in ons systeem andersom is.quote:Op zondag 19 juni 2005 16:25 schreef methodmich het volgende:
En Robin moet nu bewijzen dat Sandra vrijwillig aan de rol is gegaan met hem.
Hind was dat toch?quote:Op zondag 19 juni 2005 16:28 schreef TerroRobbie het volgende:
Doe mij die met die donkere krullen en dikke tieten maar.. van k-otic![]()
Die is een stuk leuker ja.quote:
Het zal net als met Kluivert zijn. Het komt dan iedere zo veel tijd weer boven.quote:Op zondag 19 juni 2005 16:31 schreef milagro het volgende:
Denk ik ook PJOR, er zal niet genoeg bewijs zijn uiteindelijk ws , maar de twijfel is al gezaaid, the damage done, aan beide kanten.
Als Van Persie vrijgesproken wordt, zullen er altijd mensen aan zijn onschuld twijfelen, ondanks gebrek aan bewijs dus en als hij schuldig bevonden wordt, dankzij harde bewijzen, zullen er altijd mensen zijn die haar als de sloerie die van Persie erin luisde zien.
Echtgenotes zien vrijwel altijd "de andere vrouw" als de schuldige en hun man als slachtoffer, verleid door een hoerig type
quote:Op zondag 19 juni 2005 16:47 schreef cultheld het volgende:
Als de Marokkaanse schoonfamilie van Robin van Persie consequent is, dan zal zijn schoonvader het slachtoffer ritueel slachten om de eer van de familie van de vrouw van Robin van Persie te redden.
En als SBS consequent is, moeten ze daar ook een reportage van maken, a la Rafael en Silvie.quote:Op zondag 19 juni 2005 16:47 schreef cultheld het volgende:
Als de Marokkaanse schoonfamilie van Robin van Persie consequent is, dan zal zijn schoonvader het slachtoffer ritueel slachten om de eer van de familie van de vrouw van Robin van Persie te redden.
Of bij Yorin, ShockDoc met Victoriaquote:Op zondag 19 juni 2005 17:28 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
En als SBS consequent is, moeten ze daar ook een reportage van maken, a la Rafael en Silvie.
Nee, ze is gewoon teder in haar holletje geneukt. Maar voelde zich gewoon vernederd omdat de vrienden van Van Persie haar kleren hadden verstopt.quote:Op zondag 19 juni 2005 19:02 schreef the_legend_killer het volgende:
Maar had Sandra K nu ook verwondingen dan ?
wees blij, voordat je et weet kom je in shownieuwsquote:Op zondag 19 juni 2005 18:48 schreef raptorix het volgende:
Wat een gedoe, ik kreeg gewoon 2 weken geleden een harde klap op me bek toen ik een lekker ding op ze bek pakte, en daar was de zaak mee af
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |