Niet waar!quote:Op vrijdag 17 juni 2005 09:34 schreef Doffy het volgende:
[..]
Nietes!Ik ben niet lief, ik ben gemeen.
Vrouwonvriendelijk. Bot. Ongeduldig. Fel. Maar zeker niet lief
Gedreven, zo kun je het ook noemen.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 10:05 schreef FuifDuif het volgende:
Ik mag die Tiesemans wel, hij steekt veel tijd en moeite in zijn bijdragen. Het is een gedreven man!
Je vergeet er wel bij te zeggen dat hij ook veel tijd en moeite steekt in het verzinnen van persoonlijke beledigingen. Ad hominem is zijn favoriete 'argument'.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 10:05 schreef FuifDuif het volgende:
Ik mag die Tiesemans wel, hij steekt veel tijd en moeite in zijn bijdragen. Het is een gedreven man!
Er is ook een perceptie-verschil.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 10:07 schreef Bensel het volgende:
ikvind vooral de manier waarop hij discussieert nogal vreemd te noemen..
Maar de rest is wegquote:
Tsskquote:
Kom allemaal langsquote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:37 schreef Alicey het volgende:
Ziekte zou inderdaad een verschijnsel zijn waarbij je groepsgedrag verwacht.
Ziek in je hoofd bedoel je hopelijk want dan mag ik ook komenquote:
Das mooi want dan is de kans groter dat jij boven het gemiddelde zit. Of weet je het gemiddelde niet?quote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:41 schreef Reya het volgende:
Eén van mijn beste vrienden is in ieder geval gezakt...
Volgens mij is dat niet geheel juist. De kans om te zakken daalt niet naarmate er meer gezakten zijn volgens mij..quote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:45 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Das mooi want dan is de kans groter dat jij boven het gemiddelde zit. Of weet je het gemiddelde niet?
Kom maar langsquote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:44 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Ziek in je hoofd bedoel je hopelijk want dan mag ik ook komen![]()
Het zal ook weer eens niet.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:46 schreef Reya het volgende:
Ik heb al van MutZ gehoord dat de normeringen voor natuurkunde en wiskunde heel soepel zijn
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:30 schreef qu63 het volgende:
ziek zijn zuigt
en ik verveel me en voel me nu echt k*t
quote:
gewoon erg brak, koppijn, niet lekker enzo.. blaquote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:39 schreef miss_sly het volgende:
Ziek zijn is niet leuk![]()
Ik verveel me ook altijd al erg snel.
Wat heb je qu?
Nou ja kan ook. Of je weet het gemiddelde cijfer en als die kerel eronder zit stijgen jouw kansen. Of je weet het aantal mensen dat geslaagd/gezakt is en dan stijgen je kansen ook.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 11:46 schreef Alicey het volgende:
Volgens mij is dat niet geheel juist. De kans om te zakken daalt niet naarmate er meer gezakten zijn volgens mij..
* Doffy draait Herbie Hancock - Cantaloop Islandquote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:34 schreef qu63 het volgende:
* qu63 draait nu: Veldhuis en Kemper - mis de kleine dingen van een vrouw![]()
![]()
Gefeliquote:
Het ging meer om de tekst van dat nummer, dat het nogal persoonlijk is nuquote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:41 schreef Doffy het volgende:
[..]
* Doffy draait Herbie Hancock - Cantaloop Island![]()
Nee, je kansen veranderen niet. Hooguit de verwachting dat je zal slagen, stijgt.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:41 schreef livEliveD het volgende:
Nou ja kan ook. Of je weet het gemiddelde cijfer en als die kerel eronder zit stijgen jouw kansen. Of je weet het aantal mensen dat geslaagd/gezakt is en dan stijgen je kansen ook.
Awww...quote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:43 schreef qu63 het volgende:
Het ging meer om de tekst van dat nummer, dat het nogal persoonlijk is nu
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |