Dan gok ik op het laatste: No Doubt - Don't speak was een hit einde jaar 1996.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 14:17 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
@ bassiebas:
het is OF Captain Jack OF Urban Dance Squad met Temporarily expandable..
denk ik.
Als hij onder iets wat voor een boom door moet gaan staat en een beetje omhoog kijkt, dan is het idd Urban Dance Squad.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:20 schreef bassiebas het volgende:
Ik heb er ook 1 waar ik niet meer op kom. Het betreft hier, ik ken alleen de clip nog, waarin een neger in een wit marine pak zingt. Het nummer is in de tijd van het eerst nummer van No Doubt geweest, maar ik weet echt niet meer wie het was/is.
Das akcent - kyliequote:Op vrijdag 17 juni 2005 10:23 schreef Leon.S.Kennedy het volgende:
Hey ppl,
ik ben opzoek naar een nummer dat best vaak op SLAM! FM gedraaid wordt, het gaat als volgt:
" Darling give me one more chance, lets go out and dance. bla bla bla.... but i'd rather, rather see you in the backseat of my car."
Vind het namelijk wel een grappig nummer.....
iemand een id?
tia,
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:10 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Als hij onder iets wat voor een boom door moet gaan staat en een beetje omhoog kijkt, dan is het idd Urban Dance Squad.
is van the pointer sisters: I'm so excitedquote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:30 schreef Messenga het volgende:
Ik schaam me dat ik ff niet weet hoe dit nr ook alweer heet![]()
hoe heet dat nr van
: Im so excited, I just can't hide it, I know, I know, I know I want you ?
Oja, Tuurlijkquote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:36 schreef Charmian het volgende:
[..]
is van the pointer sisters: I'm so excited
"Alright".quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:50 schreef fratsman het volgende:
Weet iemand hoe dat nummer van Supergrass heet, zo van "Cause we are young, we are free, lallalala...lalalala....
Kan er niet opkomen!
We hadden Paco - Amor de mis amores [1988] ooit in de Top 40 staan. En in Los Reyes - Bamboleo [1988] ... wat ook weer een hit was van de Gyspy Kings. . Los Reyes had in 1992 nog een hit met Chibili Ben Ben. Maar die Spaanse gasten lenen wel vaker iets van elkaar....quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:52 schreef Nicje het volgende:
whelp! ik zoek een spaans nr, ik weet dat ie amor de mis amore heet, en dat de artiesten naam iets met "los" is (:S) Het is erg spaans! Ze hebben nog meer bekende nr's als t goed is..
20 minuten later?? Geduld is een schone zaak.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 18:14 schreef Nicje het volgende:
help?
Luis Miguel Del Amargue - Burbujas de amor ?quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:52 schreef Nicje het volgende:
whelp! ik zoek een spaans nr, ik weet dat ie amor de mis amore heet, en dat de artiesten naam iets met "los" is (:S) Het is erg spaans! Ze hebben nog meer bekende nr's als t goed is..
Is dat niet ''Evil" van Interpol?quote:Ik zoek de naam van het liedje en eventueel bandnaam van een liedje met een videoclip (vrij recent) als een (klei)animatie, waarin een eenzaam figuur rondloopt in een stad en andere figuurtjes ziet die opeens veranderen in enge figuurtjes. Volgens mij gaat het refrein iets als "I'm looking away..."
Alvast bedankt!
staat ie hier tussen? http://www.imdb.com/title/tt0265208/soundtrackquote:Op vrijdag 17 juni 2005 21:39 schreef Flying het volgende:
Ik zoek een nummertje die voorkomt in de film the Girl Next Door. Onder andere wanneer die kerel die lekkere chick kust en wanneer die kerel die lekkere chick in de limo pakt. Onder andere met de tekst "When you kiss me". Heb tevergeefs gezocht op de website van de soundtrack en naar samples geluisterd op amazon.com maar niks gevonden.
The House Keepers - Go downquote:Op vrijdag 17 juni
2005 22:46 schreef friemel het volgende:
Ik zoek ook weer eens een nummer, ik hoor de laatste tijd vaak een dance nummer, met daarin een zinnetje, met iets van the queen of Chinatown dr in ... tis waarschijnlijk een remix van een oud nummer, tenminste, zo klinkt het wel. weet iemand hoe het nummer heet?
Los Lobos ?quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:52 schreef Nicje het volgende:
de artiesten naam iets met "los" is (:S) Het is erg spaans! Ze hebben nog meer bekende nr's als t goed is..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |