quote:Op maandag 17 april 2006 00:18 schreef nietzman het volgende:
[..]
userfoto ongevraagd geplaatst en dus verwijderd
Ik vroeg me al af wat het was. Ik zag het eigenlijk aan voor een wespennest.quote:Op dinsdag 18 april 2006 11:58 schreef Sterke_Yerke het volgende:
Er zit ook nog een zelfgemaakt broodje aan het kruis!![]()
Nee, dit is serieus.quote:Op maandag 17 april 2006 23:55 schreef Netflier het volgende:
[..]
Serieus? Volgens mij heb je dit verhaal gewoon uit je heidense duim gezogen.![]()
Sinds wanneer worden brommers niet geaccepteerd door de kerk? Had hij liever gewild dat jij je op een ezel verplaatst?
Omg!quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:43 schreef Netflier het volgende:
userfoto ongevraagd geplaatst en dus verwijderd
Het kruis symboliseert het kruis waaraan Christus voor onze zonden is gestorven.
En uitgerekend dát gaat zij versieren met ballonnen en blaast om de vrolijke stemming erin te houden maar eens op haar rolfluitje?![]()
![]()
Zij zal hiervoor gestraft worden. Ze zal naar de hel gaan, waar Satan haar zal wurgen met die gruwelijk lelijke sjaal!![]()
Al die idioten zijn high omdat ze "verlichtend, gedragen door God" door het leven gaanquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:36 schreef PallominnoXIII het volgende:
[..]
Nee, dit is serieus.
Hij vond hem vervuilend of iets dergelijks en dat ik me bemoeide met gods blablabla.
Een hoop gereutel om niks in ieder geval..
Hij leek high..![]()
"Wij geloven in de Heer en Jezus Christus. Maar geloven betekent niet dat we saaie doetjes zijn. Integendeel! Wij zijn vet cool, want we zijn alto en ik heb lang lang en m'n maat een stoere muts. Mmm, dit vanille-hoorntje is hartstikke lekker, alleen jammer dat nu mijn zakgeld op is..."quote:
Je bent zo'n gebrainwashed kind?quote:Op donderdag 20 april 2006 18:56 schreef Djaser het volgende:
Tering, wat lopen er hiet toch een stel zeurpieten rond.
Nee ik ben volleerd atheïstquote:Op donderdag 20 april 2006 19:49 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Je bent zo'n gebrainwashed kind?
Met smerige christenen... omfg morgen 20 graden zie ik netquote:Op donderdag 20 april 2006 19:03 schreef YellowLedbetter het volgende:
Het kan in 1 klap een succesvolle omroep worden. En daarvoor hoeven ze de afkorting van hun naam niet eens te veranderen. Je kunt van de EO namelijk best de Erotische Omroep maken![]()
quote:Op donderdag 20 april 2006 18:20 schreef Netflier het volgende:
"Wij geloven in de Heer en Jezus Christus. Maar geloven betekent niet dat we saaie doetjes zijn. Integendeel! Wij zijn vet cool, want we zijn alto en ik heb lang lang en m'n maat een stoere muts. Mmm, dit vanille-hoorntje is hartstikke lekker, alleen jammer dat nu mijn zakgeld op is..."
lolquote:Op donderdag 20 april 2006 22:36 schreef xenophoniac het volgende:
[..]
[afbeelding]
"Dat was me een dagje wel! Ons zakgeld is nu wel he-le-maal op, verdulleme zeg... Het was het sparen meer dan waard, en gelukkig hebben we elkaar nog... Wil je mischien aan mijn vanille-hoorntje sabbelen Joachim?"![]()
Het vanille-hoorntje is op, dus je had eigenlijk moeten neerzetten: "Wil je misschien aan mijn glaasje met 3-ES cola nibbelen Joachim?" Ik had zo'n foto niet verwacht, het is nogal in strijd met het geloof. Maar waar vinden jullie die foto's eigenlijk?quote:Op donderdag 20 april 2006 22:36 schreef xenophoniac het volgende:
"Dat was me een dagje wel! Ons zakgeld is nu wel he-le-maal op, verdulleme zeg... Het was het sparen meer dan waard, en gelukkig hebben we elkaar nog... Wil je mischien aan mijn vanille-hoorntje sabbelen Joachim?"![]()
quote:Op maandag 17 april 2006 00:18 schreef nietzman het volgende:
[..]
userfoto ongevraagd geplaatst en dus verwijderd
Ik ben er wel eens geweest, en er zijn best mooie meisje daar hoor.quote:Op zondag 16 april 2006 21:59 schreef LSS het volgende:
Achter de chickies aan op de EO jongerendag lijkt me wel ruig.![]()
Nog je vingers gebroken?quote:Op zaterdag 22 april 2006 11:02 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Ik ben er wel eens geweest, en er zijn best mooie meisje daar hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |