quote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:18 Dit is een doodsverwensing! Bepaald geen loze praat! Ik ga je doodsverwensen:
VAL DOOD MET JE GEBLAAT!!!
't valt nog lang niet mee om op een post te reageren, hè?quote:
't was vast geen gloednieuwe scooter, dan...quote:
En dan loopt ie te zeurenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:06 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ja... overhevelen...
En dan krijgt 'ie 'n pietsie benzine in z'n mik en benzinedruppeltjes in de longen, waarna 'ie kanker krijgt en een langzame en pijnlijke dood sterft.
yeah
voor de 3e keer al tochquote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:26 schreef Xebrozius het volgende:
Volgens mij hoopte de TS op veel medeleven.
Het zal wel iemand anders z'n gloednieuwe scooter geweest zijn...quote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:26 schreef Tique het volgende:
Het was wel een gloednieuwe scooter denk ik Jordy, hoe ze er aan gekomen zijn is een 2e...
helaas ben ik daarvoor met het goede been uit bed gestapt.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:26 schreef Xebrozius het volgende:
Volgens mij hoopte de TS op veel medeleven.
quote:
Dit is geen bullshit... Mijn moeder had er een, een peugeot nogiets... Lomp breed ding.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:36 schreef surferr het volgende:
oke en nu allemaal toegeven , wie heeft hier stiekempjes zelf ook een scooter ?
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:38 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Dit is geen bullshit... Mijn moeder had er een, een peugeot nogiets... Lomp breed ding.
Daar mocht ik ook wel eens op rijden totdat ik de begrenzing van de scooter er uitgesloopt had ( er zat een bout in de ingang van de uitlaat vastgelast zodat hij minder vermogen had). Toen mijn moeder de volgende dag naar haar werk reed kwam ze bijna onder een auto...Want ik had het haar niet verteld.
Dat was de reden waarom ik zelf een brommer moest aanschaffen.
Nou dan rij ik hem wel ff in de poeier voor je ok ?quote:
Dat is waarquote:Op dinsdag 14 juni 2005 21:20 schreef Classic-PC het volgende:
[..]
Damn wat een kut topics open jij met die graf scooter van je
Tief op met je scooterpraat!quote:Op dinsdag 14 juni 2005 21:24 schreef junkiesietze het volgende:
Nee, kijk. ik werk er net. dus keb nog geen salaris gestort gekregen om zelf benzine te kunnen kopen! en dat is het kutte, als ik salaris had gekregen dan had ik ook geen gezeik.
Maar nu heb ik een scooter van me ouders, om naar me werk te gaan. Zonder benzine, daar hadden me ouders ff niet aan gedacht.. daar erger ik me aan...
en ik erger me ook aan jullie pauper gezeik.
Xebro, peugeot speedfight 2?
je moeder kan niet rijden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |