quote:Goed dan. Misschien kan dit. Is in ieder geval grens overschrijdendewetenschap.
Wie zijn dit en wat is het (logische, als je weet wie het zijn) verband?
(gelukkig maar, correctheidsbewijzen zijn een pain in the ass, zeker voor grotere programma'squote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:07 schreef Oud_student het volgende:
Edsger Dijkstra.
Correctheidsbewijzen van programma's
Helaas heeft dit nog heen hoge vlucht genomen en is het programmeren nog steeds een trial and error gebeuren
Alan Turingquote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:13 schreef thijsdetweede het volgende:
* thijsdetweede springt op en neer met zijn vinger in de lucht
Zullen we eerst even die van mij afmaken? Het helpt vast niet als ik zeg dat de beste man voor een nerd best hard kon lopen. 2 uur 48 was halverwege afgelopen eeuw gewoon een super tijd.
leuke anecdote, heb je er nog meerquote:Op dinsdag 14 juni 2005 15:13 schreef thabit het volgende:
Heeft Dijkstra niet ook de datastructuur stack bedacht? Het verhaal wil dat-ie dat idee kreeg toen-ie in de kantine een stapel borden zag, met zo'n veer eronder.
Mooi Koekepan, dan ben jij nu de lul om een vraag te verzinnen.quote:Op woensdag 15 juni 2005 20:12 schreef Koekepan het volgende:
Het goede antwoord is: 1729.
Hangt ervan af of je het over complexe of reële taxinummers hebtquote:Op woensdag 15 juni 2005 21:13 schreef thabit het volgende:
Nog een vraag dan. Welk taxinummer krijgen we als we ook negatieve derdemachten toelaten?
Leer je dat soort opmerkingen bij SPW?!quote:Op woensdag 15 juni 2005 20:39 schreef MariekeP het volgende:
Ik wil je wel een beurt komen geven hoor, als het moet.
Bingo.quote:Op donderdag 16 juni 2005 23:15 schreef ATuin-hek het volgende:
Michelson-Morley experiment lijkt me ook een leuke.
Ja, sneller het licht in dat medium. Uiteraard kan er niks sneller dan c .quote:Op vrijdag 17 juni 2005 16:31 schreef Enigmatic het volgende:
Wanneer deeltjes sneller gaan dan het licht wordt er Cherenkov straling uitgezonden.
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 17:15 schreef ATuin-hek het volgende:
Bingo! 1 punt voor Enigmatic
http://en.wikipedia.org/wiki/Cherenkov_effect
Levert echt prachtige plaatjes opEn bedankt nog Koekepan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |