idd, met het OV ben je zo afhankelijkquote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:05 schreef buzzer het volgende:
het is maar waar je voorkeur ligt, maar geef mij de auto maar...
Nee hoor, kon me altijd weinig boeien dat die krengen vertraging hadden, bel even met m´n werk en ga verder lezen.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:05 schreef Paperclipjes het volgende:
Pff... en dan ga je met de trein en dan mogen wij aanhoren hoe kut je het vindt dat die dingen vertraging hebben.... Ammehoela ja.
Dat heb je ondertussen overduidelijk gemaakt ja op geheel fok zo ongeveer...quote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:06 schreef ijsmeis het volgende:
Ik kan niet wachten tot ik mijn rijbewijs heb hoor.
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:07 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee hoor, kon me altijd weinig boeien dat die krengen vertraging hadden, bel even met m´n werk en ga verder lezen.
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:09 schreef mighty_myte het volgende:
ohja, niet te vergeten, ik kan lekker roken in de auto
Dat idee heb ik altijd in Limburgquote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:06 schreef ijsmeis het volgende:
Maar misschien komt dat ook wel doordat hier alleen maar een bus vertrekt waarbij het 3 kwartier duurt voordat je in de bewoonde wereld komt.
Wel raampje openquote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:09 schreef mighty_myte het volgende:
ohja, niet te vergeten, ik kan lekker roken in de auto
misschien helpt het om eens uit dat gat te verhuizenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:06 schreef ijsmeis het volgende:
Ik kan niet wachten tot ik mijn rijbewijs heb hoor.
Maar misschien komt dat ook wel doordat hier alleen maar een bus vertrekt waarbij het 3 kwartier duurt voordat je in de bewoonde wereld komt.
behalve als ik harder dan 120 rij, dat geeft anders te veel herrie.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:11 schreef FordXRRS het volgende:
[..]
Wel raampje open(en in mijn geval ook nog het dak + passagiersraam, ik rook, maar hoef niet continue in de rook te zitten).
Waarom zou ikquote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:12 schreef Fisher het volgende:
[..]
misschien helpt het om eens uit dat gat te verhuizen
dan hoef je niet 3kwartier te reizen om de bewoonde wereld te zienquote:
Ik denk dat je je nog niet gerealiseerd hebt dat er vrijdag hier 10 topics geopend gaan worden over de files die de ov staking gaat veroorzakenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 10:15 schreef Fisher het volgende:
ga je nou trouwens vrijdag een topic maken van Geef mij de auto maar, sterf jullie bij 't ov omdat ze staken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |