ik schrok me rot toen, ook dat stuk waar hij dat kind de fles gaf, dat vreselijke nerveuze gedoe, babietje zo'n doek over het hoofd, MJ proberen door die doek heen de fles in het mondje te douwen,. kind wat huilde, maar duidelijk helemaal geen honger had, ondertussen als een bezetene dat kind wiegen op zijn (MJ's) knieën waardoor het alleen maar harder ging huilen... ik werd er een beetje naar van.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 23:21 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
Jah hier heb ik toen de hele docu over gezien. Niet alleen al dat ie dat kind over het balkon hangt maar ok nog eens op de onverantwoordelijke manier en onvorzichtig. Daar had die lul erg veel geluk gehad
Is ook zo, maar het camerawerk was dan ook wel schitterend dramatisch. Die hele Docu was er om Michael in een slecht daglicht te stellen. Maargoed... ik blij er bij dat hij zeker een probleem heeft, maar dat alles ineens zo verschrikkelijk overtrokken wordt omdat het over Michael Jackson gaat. Het is gewoon IEMAND die vroeger héél véél te verwerken heeft gehad en daardoor wat vreemd is geworden. Ik zou eens in elk huis in Nederland een paar dagen camera's willen hebben... denk dat het dan nog wel meevalt hoe Michael zich gedraagt.quote:Op woensdag 15 juni 2005 08:02 schreef milagro het volgende:
[..]
ik schrok me rot toen, ook dat stuk waar hij dat kind de fles gaf, dat vreselijke nerveuze gedoe, babietje zo'n doek over het hoofd, MJ proberen door die doek heen de fles in het mondje te douwen,. kind wat huilde, maar duidelijk helemaal geen honger had, ondertussen als een bezetene dat kind wiegen op zijn (MJ's) knieën waardoor het alleen maar harder geen huilen... ik werd er een beetje naar van.
Ach ja... hij is geleefd vanaf zijn 8ste... nooit normaal geleefd en vanaf begin af aan behandeld als God himself... vrees dat er errug weinig mensen normaal hadden gebleven.quote:Op woensdag 15 juni 2005 08:20 schreef milagro het volgende:
laten we wel wezen, MJ heeft de sfeer rondom hem heen voor een groot deel zelf gecreëerd, dat mysterieuze, dat weirde, hij vindt het zelf maar wat leuk, die aandacht, het gros vd geruchten zijn door hem zelf (zijn pr ) in de wereld geholpen.
Zijn broers zijn toch redelijk normaal gebleven, hoorquote:Op woensdag 15 juni 2005 08:22 schreef Stefkuh het volgende:
[..]
Ach ja... hij is geleefd vanaf zijn 8ste... nooit normaal geleefd en vanaf begin af aan behandeld als God himself... vrees dat er errug weinig mensen normaal hadden gebleven.
Stel je niet zo aan zegquote:Op woensdag 15 juni 2005 07:58 schreef MJboard het volgende:
Dit zal mijn laatste report zijn omdat ik in deze topics Michael wilde verdedigen. Maar de jury heeft besloten; onschuldig.
Zo simpel is dit en zo simpel was de zaak.
Ik haal m'n neus op naar alle Michael haters. Jullie hadden allemaal ongelijk en verder interesseert het me geen bal. Niet wat mensen zeggen en niet wat mensen hiervan vinden.
Vond je het van de week niet harstikke stom die die jury een persconferentie gaf etc? En nu wil je ze zelfs bij Oprah?quote:Op woensdag 15 juni 2005 10:42 schreef schatje het volgende:
Ik vind dat deze man uitgebreid zijn verhaal moet vertellen bij Oprah. Lijkt me interressant om dat te horen.
Ik denk sowieso dat de jury wel door Oprah zal worden uitgenodigd.
Juist goedquote:Op woensdag 15 juni 2005 10:49 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Vond je het van de week niet harstikke stom die die jury een persconferentie gaf etc? En nu wil je ze zelfs bij Oprah?![]()
Oprahquote:Oprah die nog zat te slijmen bij Lisa Mary Presley om er een flinke uitspraak over Jackson uit te krijgen.
Het liet zien dat die kerel zelf een beetje kind was maar ik denk dat de schijnwerpers veel uitmaken. Hij is wat gewend maar niet wat zijn priveleven betreft.quote:Op woensdag 15 juni 2005 08:02 schreef milagro het volgende:
[..]
ik schrok me rot toen, ook dat stuk waar hij dat kind de fles gaf, dat vreselijke nerveuze gedoe, babietje zo'n doek over het hoofd, MJ proberen door die doek heen de fles in het mondje te douwen,. kind wat huilde, maar duidelijk helemaal geen honger had, ondertussen als een bezetene dat kind wiegen op zijn (MJ's) knieën waardoor het alleen maar harder ging huilen... ik werd er een beetje naar van.
Kan er niet wakker van liggen. Had nooit gedacht dat hij een goeie vader zou zijn ofzo.quote:Op woensdag 15 juni 2005 08:02 schreef milagro het volgende:
[..]
ik schrok me rot toen, ook dat stuk waar hij dat kind de fles gaf, dat vreselijke nerveuze gedoe, babietje zo'n doek over het hoofd, MJ proberen door die doek heen de fles in het mondje te douwen,. kind wat huilde, maar duidelijk helemaal geen honger had, ondertussen als een bezetene dat kind wiegen op zijn (MJ's) knieën waardoor het alleen maar harder ging huilen... ik werd er een beetje naar van.
goed idee.. maar die gemene sneddon kan er toch een kopietje van maken en alsnog laten lekken? wie wil die fotos nou zienquote:XXXXX DRUDGE REPORT XXXXX TUE JUNE 14, 2003 17:49:08 ET XXXXX
I WANT THE PHOTOS YOU TOOK OF ME NAKED, MR. SNEDDON
Michael Jackson is demanding Santa Barbara County prosecutor Tom Sneddon immediately surrender all photos taken by police of the pop star's penis area, the DRUDGE REPORT has learned.
Jackson and his inner circle believe Sneddon, in revenge for losing the case, may somehow leak the images of Jackson's genitalia to the public.
"Why will you not end this, Mr. Sneddon, once and for all?" a top Jackson insider asked late Tuesday. "Do you enjoy them?"![]()
The insider claims all legal recourse will be pursued to resolve the matter.
Sneddon ordered the sex organ photographed in December 1993. And at trail, Sneddon asked the judge for permission to put into evidence the photos of Michael Jackson's "splotchy" penis. Permission was denied.
Sneddon was not avaliable for comment.
Developing...
en wie wil ze houden?quote:Op woensdag 15 juni 2005 11:56 schreef DrDentz het volgende:
[..]
goed idee.. maar die gemene sneddon kan er toch een kopietje van maken en alsnog laten lekken? wie wil die fotos nou zien![]()
Erg smaakvol.quote:Feel Free!Michael Jackson is afgelopen maandag vrijgesproken en wij vieren dit mee! De beste albums van Michael Jackson zijn nu slechts ¤7 per stuk. Maak een keuze uit de klassiekers: Thriller, Bad, Off the Wall, Dangerous of Invincible.
Wat boeit dit nou?quote:Op woensdag 15 juni 2005 16:14 schreef Iwan1976 het volgende:
Ook de FRS slaat munt uit andermans ellende:
[afbeelding]
[..]
Erg smaakvol.
Duhquote:Op woensdag 15 juni 2005 17:25 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Het is allemaal zo'n doorzichtige commerciële prietpraat.![]()
Sneu evengoed... fan zijn van een pedofiel en zo...quote:Op woensdag 15 juni 2005 16:14 schreef Iwan1976 het volgende:
Ook de FRS slaat munt uit andermans ellende:
[afbeelding]
[..]
Erg smaakvol.
quote:Op donderdag 16 juni 2005 09:53 schreef MiRRoRMaN het volgende:
Sneu evengoed... fan zijn van een pedofiel en zo...
![]()
Da's waar ja, ik vergat nog te melden dat het ook sneu is in de ontkenningsfase te zijn over Wacko Jacko.quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:43 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Moet je niet in het Gary Glitter topic zijn met deze opmerking?
Goeie prijs voor de special editions hoor.quote:Op woensdag 15 juni 2005 16:14 schreef Iwan1976 het volgende:
Ook de FRS slaat munt uit andermans ellende:
[afbeelding]
[..]
Erg smaakvol.
Wie is er nu eigenlijk in de ontkenningsfase?quote:Op donderdag 16 juni 2005 10:52 schreef MiRRoRMaN het volgende:
Da's waar ja, ik vergat nog te melden dat het ook sneu is in de ontkenningsfase te zijn over Wacko Jacko.
quote:"Man In The Mirror"
I'm Gonna Make A Change,
For Once In My Life
It's Gonna Feel Real Good,
Gonna Make A Difference
Gonna Make It Right . . .
As I, Turn Up The Collar On My
Favourite Winter Coat
This Wind Is Blowin' My Mind
I See The Kids In The Street,
With Not Enough To Eat
Who Am I, To Be Blind?
Pretending Not To See
Their Needs
A Summer's Disregard,
A Broken Bottle Top
And A One Man's Soul
They Follow Each Other On
The Wind Ya' Know
'Cause They Got Nowhere
To Go
That's Why I Want You To
Know
I'm Starting With The Man In
The Mirror
I'm Asking Him To Change
His Ways
And No Message Could Have
Been Any Clearer
If You Wanna Make The World
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself, And
Then Make A Change
(Take A Look At Yourself, And
Then Make A Change)
(Na Na Na, Na Na Na, Na Na,
Na Nah)
I've Been A Victim Of A Selfish
Kind Of Love
It's Time That I Realize
That There Are Some With No
Home, Not A Nickel To Loan
Could It Be Really Me,
Pretending That They're Not
Alone?
A Willow Deeply Scarred,
Somebody's Broken Heart
And A Washed-Out Dream
(Washed-Out Dream)
They Follow The Pattern Of
The Wind, Ya' See
Cause They Got No Place
To Be
That's Why I'm Starting With
Me
(Starting With Me!)
I'm Starting With The Man In
The Mirror
(Ooh!)
I'm Asking Him To Change
His Ways
(Ooh!)
And No Message Could Have
Been Any Clearer
If You Wanna Make The World
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change
(Take A Look At Yourself And
Then Make A Change)
I'm Starting With The Man In
The Mirror
(Ooh!)
I'm Asking Him To Change His
Ways
(Change His Ways-Ooh!)
And No Message Could've
Been Any Clearer
If You Wanna Make The World
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself And
Then Make That . . .
(Take A Look At Yourself And
Then Make That . . .)
Change!
I'm Starting With The Man In
The Mirror,
(Man In The Mirror-Oh
Yeah!)
I'm Asking Him To Change
His Ways
(Better Change!)
No Message Could Have
Been Any Clearer
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
(Take A Look At Yourself And
Then Make The Change)
(You Gotta Get It Right, While
You Got The Time)
('Cause When You Close Your
Heart)
You Can't Close Your . . .Your
Mind!
(Then You Close Your . . .
Mind!)
That Man, That Man, That
Man, That Man
With That Man In The Mirror
(Man In The Mirror, Oh Yeah!)
That Man, That Man, That Man
I'm Asking Him To Change
His Ways
(Better Change!)
You Know . . .That Man
No Message Could Have
Been Any Clearer
If You Wanna Make The World
A Better Place
(If You Wanna Make The
World A Better Place)
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change
(Take A Look At Yourself And
Then Make A Change)
Hoo! Hoo! Hoo! Hoo! Hoo!
Na Na Na, Na Na Na, Na Na,
Na Nah
(Oh Yeah!)
Gonna Feel Real Good Now!
Yeah Yeah! Yeah Yeah!
Yeah Yeah!
Na Na Na, Na Na Na, Na Na,
Na Nah
(Ooooh . . .)
Oh No, No No . . .
I'm Gonna Make A Change
It's Gonna Feel Real Good!
Come On!
(Change . . .)
Just Lift Yourself
You Know
You've Got To Stop It.
Yourself!
(Yeah!-Make That Change!)
I've Got To Make That Change,
Today!
Hoo!
(Man In The Mirror)
You Got To
You Got To Not Let Yourself . . .
Brother . . .
Hoo!
(Yeah!-Make That Change!)
You Know-I've Got To Get
That Man, That Man . . .
(Man In The Mirror)
You've Got To
You've Got To Move! Come
On! Come On!
You Got To . . .
Stand Up! Stand Up!
Stand Up!
(Yeah-Make That Change)
Stand Up And Lift
Yourself, Now!
(Man In The Mirror)
Hoo! Hoo! Hoo!
Aaow!
(Yeah-Make That Change)
Gonna Make That Change . . .
Come On!
(Man In The Mirror)
You Know It!
You Know It!
You Know It!
You Know . . .
(Change . . .)
Make That Change.
quote:Michael's aanklagers slaan op de vlucht
De familie Arvizo, die de King of Pop ten val wilde brengen, is ondergedoken in een anoniem buitenwijkje van een rustig dorp.
Het gezin leeft sinds de vrijspraak van de popster in constante angst. Ze zijn bang te worden aangevallen door boze Jackson-fans, die nu wraak willen nemen. De familie Arvizo heeft van de politie een alarmsysteem gekregen, waarmee ze te allen tijde hulp kunnen inroepen, mochten ze belaagd worden door Jackson-fans met kwade bedoelingen.
BRON: www.noordzeefm.nl
maken of monteren? want ik neem aan dat de beelden opgenomen zijn gedurende de rechtszaak.quote:Op donderdag 16 juni 2005 20:01 schreef kreischer2000 het volgende:
Hoorde net bij Boulevard dat Jackson ene tv documentaire met behind the scenes footage wil gaan maken over de rechtzaak om zo nog maar overtuigender te maken dat hij onschuldig is.
Op zich wel interessant, maar is het wel verstandig om een kijkje in de 'keuken' te geven?quote:Op donderdag 16 juni 2005 20:01 schreef kreischer2000 het volgende:
Hoorde net bij Boulevard dat Jackson ene tv documentaire met behind the scenes footage wil gaan maken over de rechtzaak om zo nog maar overtuigender te maken dat hij onschuldig is.
Ze hebben van de politie dus een telefoon gekregen?quote:Op donderdag 16 juni 2005 18:45 schreef Iwan1976 het volgende:
[quote]Michael's aanklagers slaan op de vlucht
Het gezin leeft sinds de vrijspraak van de popster in constante angst. Ze zijn bang te worden aangevallen door boze Jackson-fans, die nu wraak willen nemen. De familie Arvizo heeft van de politie een alarmsysteem gekregen, waarmee ze te allen tijde hulp kunnen inroepen, mochten ze belaagd worden door Jackson-fans met kwade bedoelingen.
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 09:26 schreef matthijst het volgende:
Die zouden ze eens een keer met van Persie naar een hotelkamertje moeten sturen
Zwitserland is een goede keuze. Daar is het leven helemaal duur.quote:Op donderdag 16 juni 2005 23:13 schreef matthijst het volgende:
Jackson vertrekt naar Zwitserland of Zuid Afrika.
lijkt me geen goed plan.quote:Op donderdag 16 juni 2005 20:01 schreef kreischer2000 het volgende:
Hoorde net bij Boulevard dat Jackson ene tv documentaire met behind the scenes footage wil gaan maken over de rechtzaak om zo nog maar overtuigender te maken dat hij onschuldig is.
Touché!quote:Op vrijdag 17 juni 2005 09:56 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Maar niet te snel over Van Persie oordelen hè, 'innocent until proven guilty' weet je nog?
quote:Op vrijdag 17 juni 2005 09:26 schreef matthijst het volgende:
Attorney Gloria Allred, who once represented the singer's first accuser Jordie Chandler, has filed a request for custody to be taken away from the star.
She said: "Whether or not Mr Jackson was convicted is irrelevant to whether or not his children should be temporarily removed."
Als je denkt dat ze van Persie's voorarrest met twee weken verlengen zelfs als hij niet in het hotel is geweest, dan zou dat een kwestie van "touché" zijn.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 12:03 schreef Disorder het volgende:
Touché!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |