Moet je in Mexico-stad een foto nemen daar staat een file van 24 uurquote:
Dat is ergens wel wat vreemd aangezien Nederlanders toch graag voor een duppie op de 1ste rang zitten. Dan zou je toch zeggen dat afdingen hier heel popu zou moeten zijn. Bij de autohandelaar, veemarkten en illegale markten enzo doen ze het trouwens wel, en ook in electronicazaken heb ik het wel zien gebeuren, maar ingeburgerd is het zeker niet.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 20:39 schreef tong80 het volgende:
In het buitenland zijn ze kwaad als je niet afpingelt. In Nederland is het not done, dat is juist typisch Nederlands.
Pippi Langkous is toch echt wel Zweeds volgens mijquote:
quote:
Dit dus.quote:Op maandag 13 juni 2005 19:40 schreef StrayDog het volgende:
Kankeren, zeiken, klagen.
"Alle turken moeten eruit, behalve m'n buurman, die is ok"quote:Op donderdag 16 juni 2005 07:57 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Dit dus.
Tevens tolerantie, maar wat de mensen in het buitenland niet weten is dat nederlandsers tolerant zijn wanneer het hen uitkomt.. Zeer fout dus.
Da’s niet nederlands, da’s friesch. De enige keer dat Friesland bij Nederland hoort, is wanneer er 11 stedentocht is (ook weer zoiets typisch nederlands)quote:
Hebben ze ook in België.quote:Op donderdag 16 juni 2005 20:26 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[afbeelding]
niet te vergeten
ja nou en t'is toch typisch nederlands als de netequote:
Tuurlijkquote:Op donderdag 16 juni 2005 20:56 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
ja nou en t'is toch typisch nederlands als de nete
Maar het feest wordt op minder grote schaal gevierd dan in Nederland. Bovendien is Vlaanderen gewoon Nederlandsquote:
Wel als-ie op de hoedenplank van een Daf staatquote:Op zaterdag 18 juni 2005 14:34 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Die achterlijke dingen zijn toch niet specifek nederlands?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |