quote:Op dinsdag 14 juni 2005 17:13 schreef Kyara het volgende:
Ik heb de dreamcream net op mijn benen gesmeerd (net geschoren) en ik vind hem best wel stinken als ie net er op zit. Na een minuutje of 10 gaat het wel weer qua geur geloof ik (heb het alleen op mijn onderbeen gesmeerd dus moet een soort yoga doen om het te kunnen ruiken). Maar hij voelt wel lekker aan.
Graag gedaan Skaai. Kom je ook op 29 juni?quote:Op dinsdag 14 juni 2005 12:45 schreef Skaai het volgende:Vandaag kreeg ik mijn kortingsbon binnen
Debby, dankjewel!
Leuk kaartje ook
quote:Nog een verwenavond bij Lush
Lieve Lushfans,
Wij vonden de Lush avond op 1 juni heel gezellig met jullie! Omdat niet alle geïnteresseerden toen aanwezig waren, zijn we door Sandra en Anitra gevraagd om nog zo'n feestje te organiseren. Op woensdag 29 juni van 19.00 tot ongeveer 21.00 zorgen wij weer voor een glaasje wijn/fris en wat hapjes en kun je naar hartelust onze producten uitproberen, om advies vragen en met 10% korting winkelen. Natuurlijk zijn er ook weer goodiebags voor iedereen en om het wat spannender te maken verloten we deze keer een aantal Lush prijzen (waaronder een Happy pakket).
Het adres is Leidsestraat 14, Amsterdam (Tram 1, 2 en 5 vanaf Centraal Station, halte Koningsplein). Tel. 020-4234315
Tot snel!
Bonnie en Samantha, Lush Leidsestraat
Ja ik heb hem ook gehadquote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:36 schreef Sanne het volgende:
Er is bericht van Lush over 29 juni!
Ik wilde eerst niet mee gaan wegens overdosis Lush geklets, maar misschien dat ik ook wel kom.
Hadden jullie er trouwens al 14 bij elkaar? Twintig personen was eigenlijk wel het maximum dat ze aan kunnen, daar hebben ze van geleerd.
Er zijn weer goodiebags én er worden Lush spulletjes verloot waaronder een Happy pakket.
Anitra heeft ook een mail gehad als het goed is, het was tenminste aan ons beiden gericht. Het verzoek aan Anitra en mij om de boel te coördineren.
[..]
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:52 schreef Sanne het volgende:
Het was 14, toen moest die datum verschuiven en wist ik niet zeker of iedereen dan wel kon, en hadden zij gezegd met wat minder gaat het ook door, maar laten we het ajb een beetje naar HUN zin maken.
Ik wel als het goed isquote:Op dinsdag 14 juni 2005 19:52 schreef jessie het volgende:
Gaan de mensen van 29 juni nu dan ook nog 1 aug?
En leuk man dat ze een happy pakket verloten!
Wiehoeee!!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |