En zo zal de jury ook gedacht hebben.quote:Op maandag 13 juni 2005 23:24 schreef LeBeau het volgende:
Ergens ben ik toch wel blij. Het is een creep, maar het blijft wel Michael Jackson.
dat heb ik dus ookquote:Op maandag 13 juni 2005 23:24 schreef LeBeau het volgende:
Ergens ben ik toch wel blij. Het is een creep, maar het blijft wel Michael Jackson.
True, true.quote:Op maandag 13 juni 2005 23:25 schreef Ang3l het volgende:
Hij is een creep, die aanklagers golddiggers. Waar rook is is vuur.
Ik denk niet dat het zo makkelijk is voor hem. Het is hem de laatste tien jaar niet meer gelukt, ik denk nou niet dat deze rechtzaak zo een goeie creatieve impuls was, noch dat het zijn carriere een zet zal hebben gegeven.quote:Op maandag 13 juni 2005 23:29 schreef Cybart het volgende:
enige wat ie nu nog moet doen is nog 1 keer een megahit schrijven
Niet het onmogelijke verwachten.quote:
Misschien is ie daar nog succesvol in.quote:Op maandag 13 juni 2005 23:36 schreef Cybart het volgende:
[..]
en gaat ie weer liedjes over een muis zingen?
aaaah toe
Nee, want ik ben alleen. MM is nog bij zijn schoonouders en waar karlijn is..... Al een week niet meer gezienquote:Op maandag 13 juni 2005 23:42 schreef Cybart het volgende:
[..]
trekken jullie daar nu vanavond allemaal jullie jackson-3 (bij gebrek aan 5) pakjes aan?
quote:Op maandag 13 juni 2005 23:38 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
En Brussel haalt opgelucht adem.
dat heb je dan eigenlijk best goed voor elkaar...quote:Op maandag 13 juni 2005 23:43 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
Nee, want ik ben alleen. MM is nog bij zijn schoonouders en waar karlijn is..... Al een week niet meer gezien
home alonequote:Op maandag 13 juni 2005 23:43 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
Nee, want ik ben alleen. MM is nog bij zijn schoonouders en waar karlijn is..... Al een week niet meer gezien
Nou ja, er komt nog geen rotte lucht haar kamer uit, dus ze zal er wel niet zijnquote:Op maandag 13 juni 2005 23:44 schreef Cybart het volgende:
[..]
dat heb je dan eigenlijk best goed voor elkaar...
euhm, karlijn... die leeft dan toch nog wel he?
en de rest boeit niet, als er maar huur betaald wordt!!!!quote:Op maandag 13 juni 2005 23:57 schreef Ryan_R het volgende:
[..]
Nou ja, er komt nog geen rotte lucht haar kamer uit, dus ze zal er wel niet zijn![]()
iddquote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:00 schreef Cybart het volgende:
[..]
en de rest boeit niet, als er maar huur betaald wordt!!!!
hey R (ja en ook de rest waarvan de naam niet met R begint),
trusten!
*meesteek*quote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:11 schreef creno het volgende:
en wie is er nog wel wakker ?
*hand opsteek*
hmmm...quote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:14 schreef Great_Expectations het volgende:
Zo. Nu de kleine kinderen zijn gaan slapen, kunnen we het eindelijk over Grote-Mensen dingen gaan hebben..
voel je je aangesproken ?quote:
owquote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:20 schreef Great_Expectations het volgende:
*wacht ongeduldig op wat komen gaat*
Ik draai al veel te lang mee in dit topic, alle facetten van piemels zijn al eens aan de orde gekomen.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:23 schreef creno het volgende:
[..]
ow
ik dacht ik begin het onderwerp en de rest begint heel het topic vol te lullen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |