jaja ganzenborden vereist ook een bovengemiddeld iq..quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:57 schreef Weemz het volgende:
Tralala... Zit hier met vrienden op een spelletjesavond... Gaan ze een spel spelen waar ik geen reet van snap!
ik ken de naam.. that's allquote:Op zaterdag 11 juni 2005 22:23 schreef Weemz het volgende:
Nee ze spelen Civilization
Hier ook maar dat heeft niks met de plaatselijke kleutermaffia te maken. Meer met het feit dat het zaterdagavond is.quote:Op zondag 12 juni 2005 00:07 schreef Great_Expectations het volgende:
Grmbl. Kennelijk is een bendelid van de plaatselijke kleutermaffia geslaagd voor zijn/haar eindexamen, want ik hoor boemboemboem-muziek van buiten komen..
Normaal gesproken is dat hier nooit.quote:Op zondag 12 juni 2005 00:16 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Hier ook maar dat heeft niks met de plaatselijke kleutermaffia te maken. Meer met het feit dat het zaterdagavond is..
Dan heb je meer geluk dan ik.quote:Op zondag 12 juni 2005 00:20 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Normaal gesproken is dat hier nooit..
Gezellig.quote:Op zondag 12 juni 2005 00:21 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Dan heb je meer geluk dan ik.
*koffertje pak en in trein naar E. stap*
quote:Op zondag 12 juni 2005 00:23 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Gezellig.. Moet ik je van het station komen halen?
.
Nou ja, niet dat het niet goed is. Het is meer van.. euhm.. onverwacht. En on-G_E-ig enzo.quote:Op zondag 12 juni 2005 00:27 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Oh..
Ik dacht, laat ik eens vriendelijk doen, is het ook weer niet goed..
*op bankje gaat zitten en stinkende zwervermeneer opzij duw*quote:Op zondag 12 juni 2005 00:28 schreef Great_Expectations het volgende:
Nah, dan slaap je maar ergens op een bankje op het station, tussen de stinkzwervers..
De Nachtploeg, dat ben ik.quote:Op zondag 12 juni 2005 00:49 schreef tech het volgende:
Goedennacht samen!Zijn jullie de nachtploeg?
En ajuu zou het nu hebben over "Mijn beaverhausje en ik, wij samen" maar ik ben ajuu niet.quote:"Dag Slak," zei hij. "Weet jij misschien wat het heelal is?"
"Jawel," zei de slak. Hij stak zijn hoofd naar voren, zijn stekeltjes stonden rechtop, hij kneep zijn ogen half dicht en zei: "Het heelal, dat ben ik." Hij gleed daarbij iets vooruit.
"Jij?" zei de sprinkhaan verbaasd.
"Ja," zei de slak. "Mijn huisje en ik, wij samen."
Werk je tegenwoordig alleen?quote:Op zondag 12 juni 2005 01:02 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
De Nachtploeg, dat ben ik..
quote:Op zondag 12 juni 2005 01:05 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
En ajuu zou het nu hebben over "Mijn beaverhausje en ik, wij samen" maar ik ben ajuu niet..
L'état, c'est toi?quote:Op zondag 12 juni 2005 01:02 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
De Nachtploeg, dat ben ik..
quote:
naturellement.quote:
Ga je zo weg, dan?quote:Op zondag 12 juni 2005 01:19 schreef petre86 het volgende:
ikbennernog
Je travaille a un projet de bureau de facilites a eindhoven (blabla, jerre en frans...)...quote:
ik zeg HEEquote:Op zondag 12 juni 2005 12:14 schreef Jerruh het volgende:
[..]
Je travaille a un projet de bureau de facilites a eindhoven (blabla, jerre en frans...)...
Toevallig naar Vorst Nationaal?quote:Op zondag 12 juni 2005 09:42 schreef petre86 het volgende:
zometeen brusselprettig weekend verder heren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |