Ja, gisteren al Wolter Kroes.Het kan niet op.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 15:49 schreef pfaf het volgende:
Ze zijn goed bezig daar, bij de grootste familie!
En vergeet Tien Om Te Zien niet van de weekquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja, gisteren al Wolter Kroes.Het kan niet op.
Ja was ook geweldig, met Eddy Wally als hoogtepunt.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:10 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
En vergeet Tien Om Te Zien niet van de week
Laatst was er een special van ze in Zuid-Afrika. Was erg mooi.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:57 schreef Zanderrr het volgende:
Je kunt zeggen wat je wil van de TROS, maar zij brengen tenminste af en toe nog eens een lekker stukje muziek op de buis. Wanneer is er weer eens zo'n mooie BZN special? "BZN op safari in Afrika" of zo...
Ik heb hier de hele videobanden collectie van BZN liggen, mijn favorieten blijven BZN in Kenia en Maleisiëquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:59 schreef tong80 het volgende:
[..]
Laatst was er een special van ze in Zuid-Afrika. Was erg mooi.
Met een opa en ouders, die als amateurs actief hun vocale bijdragen leverden, is het niet verwonderlijk dat de liefde voor muziek bijquote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:58 schreef Zanderrr het volgende:
Wie is die Arwin Knurft eigenlijk? Is dat ook zo'n volkszanger?
zelfde liedjes, ander decor? of spelen ze ook wel eens wat nieuws?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 16:59 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Ik heb hier de hele videobanden collectie van BZN liggen, mijn favorieten blijven BZN in Kenia en Maleisië
Ze hebben een vrij groot ouvre, dus je hoort veel verschillende nummers.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:34 schreef Beathoven het volgende:
[..]
zelfde liedjes, ander decor? of spelen ze ook wel eens wat nieuws?
oeuvrequote:Op zaterdag 11 juni 2005 17:53 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Ze hebben een vrij groot ouvre, dus je hoort veel verschillende nummers.
Daarentegen kan ik haar makkelijk voorstellen met een voorbind-dildoquote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:38 schreef tong80 het volgende:
Marianne Weber is lesbisch. Maar ik kan me niks voorstellen bij een beffende Marianne.
Nu je het zegt ja, maar ze zal er nooit een nummer over maken.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 21:40 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Daarentegen kan ik haar makkelijk voorstellen met een voorbind-dildo![]()
Was niet geweldig. Frans Bauer. Die zien we vaak genoeg.quote:
waarschijnlijk hadden ze een opvullertje nodig , die de meezingers doetquote:
Was die niet een paar weken terug op de dinsdagavond in twee delen uitgezonden?quote:Op zaterdag 18 juni 2005 21:54 schreef tong80 het volgende:
Er was ook een groot jubileumfeest in de Arena. Misschien zien we die.
Ik hoop hetquote:Op maandag 20 juni 2005 16:17 schreef tong80 het volgende:
Oh ja, maar misschien herhalen ze hem wel.
De Tros kennende zal dat deze zomer nog wel gebeuren.quote:
Vanavond om 20:30 uur Muziekspecial op Curacaoquote:Op donderdag 23 juni 2005 13:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
De Tros kennende zal dat deze zomer nog wel gebeuren.
quote:Op woensdag 6 juli 2005 10:41 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Vanavond om 20:30 uur Muziekspecial op Curacao
Nee, aan jou de eerquote:Op woensdag 6 juli 2005 15:52 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]Is daar al een speciaal topic voor?
Daar heb je gelijk inquote:Op woensdag 6 juli 2005 15:54 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik wilde juist de eer aan Tong80 laten, zijn topics zijn altijd een succes
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |